Przegląd katalogu
- 3,967 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 574% Z opiniami
- 511% Ze zdjęciami
Znaleziono 3967 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,967 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 16,238,364 opinii i ocen.
“Miła obsługa, dobra kawa i piękna aranżacja sklepu. Na razie byłam tylko raz - na pewno będę przychodzić na kawę lub na drinka, szczególnie że mieszkam dwa kroki dalej. Cześć produktów rzeczywiście jest stosunkowo droga - np niektóre owoce - jednak znajdzie się też sporo rzeczy w zupełnie przyzwoitych cenach. Edit: Po kilku miesiącach podtrzymuję wcześniejszą pozytywną opinię oraz załączam kilka zdjęć z moich wizyt w Favo ;D”
“Kompletnie się nie spodziewałem tak fantastycznego, włoskiego jedzenia. Cudowne makarony, pyszne składniki - a co najważniejsze mega świeże. Krótki czas czekania i do tego całkiem spore porcje! Super jakość, genialny klimat, bardzo miła obsługa. Mega polecam, bo miejsce bardzo ukryte a zasługuje na 5 gwiazdek! Na pewno wrócę!”
“Wzięliśmy pizze Carbonarę i Hawajską, obie były super! Polecam też wziąć lemoniadę sezonową, będzie mi się śniła po nocach na pewno :) Obsługa szybka i uprzejma mimo dużego ruchu, na pewno wrócimy jeśli znowu znajdziemy się w Krakowie :)”
“Najlepsze sushi w Krakowie! Jest naprawdę rewelacyjne. Zawsze świeże i smaczne, a dostawa ekspresowa. Polecam serdecznie!”
“Złoty standard gastronomii i gwiezdna, krystaliczna jak honor Samuraja jakość obsługi. Zarówno wybrane przeze mnie zupa Udon, jak i rolki spod katany samego sushi sensei to prawdziwe szeherezady smakoszostwa. Pełnię utworzył jednak dopiero deser, czyli Japoński Je*aniec przygotowany wedle tradycyjnej receptury mistrza Gonisuki - po jego spotkaniu z podniebieniem moje wzruszone oczy uroniły łzy najlepszej Sake, jakiej nigdy nie piłem. Polecić to mało!”
“Bardzo smaczny ramen, rozsądne jak na te czasy ceny, uprzejma obsługa i miły wystrój”
“Po pierwsze bardzo duży plus za obsługę i szybkie podanie zamówionych dań. Wnętrze przyjemne. Porcje dość duże, można się naprawdę najeść. Schabowy smaczny, ziemniaki również. Polędwiczki wieprzowe były dobrze usmażone, mięciutkie i odpowiednio doprawione. Rydze w sosie miały niestety nieco gorzkawy smak, a kluski śląskie mogłyby być bardziej miękkie. Ogólnie było smacznie i co najważniejsze całkiem przystępne ceny. Uważamy, że miejsce jest warte odwiedzenia przez miłośników tradycyjnej polskiej kuchni.”
“Bardzo dobre japońskie jedzonko. Kurczak Teriyaki przepyszny jak zawsze. Do tego iście cudowna zupa miso wyrwana z Japonii. Herbatka zielona pyszna, tylko trzeba pamiętać żeby nie parzyła się za długo bo ma inny smak potem...My mieliśmy jeszcze zupę kukurydziana, katsu Don, i takoyaki które też są bardzo smaczne.Ceny ok, klimacik fajny, można kupić japońskie produkty oraz zobaczyć machającego kotka :D Obsługa miła i ekspresowa:) Polecam każdemu zajrzeć, naprawdę przepyszna kuchnia japońska w Krakowie ❤️”
“pyszne boxy, wiadomo, ze jest to jedzenie mrożone, ale porcje sa duze, mozna się najeść jak ktos ma ochotę na fastfooda”
“Przytulny bar w stylu amerykańskim z krótkim menu, jedzenie smaczne. Zamówiłam Fajita z wołowiną, danie ciekawe i smaczne niestety było bardzo mało wołowiny za to bardzo dużo papryki. Jadłam to danie pierwszy raz więc może proporcje są właściwe? Za to minus jedna gwiazdka. Mój kolega pochodzący z USA zamówił burgera klasycznego i dał mu bardzo dobrą ocenę! Obsługa bardzo profesjonalna, kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po angielsku. Ogólnie ciekawe menu, smaczne jedzenie, dobra obsługa i miłą atmosfera, ceny umiarkowane! Za osobę 120 zł danie plus 2 drinki%”
“To miejsce zasługuje na pochwałę jak żadne inne w Krakowie. Przepyszne polskie jedzenie, świeże - zawsze jest tutaj sporo gości. Żurek najlepszy w mieście - ugotowany na dobrej jakości mięsie, z dodatkiem grzybów leśnych. Wyśmienite pierogi, czuć że świeżo gotowane, a nie tylko odgrzewane. Obsługa jest uprzejma. Byłam tu już wiele razy, polecam! Żurek to jest "must-try" :)”
“Wszystko czego mozna oczekiwać od kuchni orientalne. Dobre jedzenie i urozmaicone menu. Restauracja z miłym klimatem.”
“Pyszne jedzenie, bardzo dobre wino. Obsługa rewelacyjna, nigdy nie byłem tak dobrze obsłużony. Pani Kornelia przemiła, Pani Julia zaserwowała nam pyszne wino i otwierała go trybuszonem. A Pani Karolinka bardzo szybko znalazła nam stolik pomimo pelnej sali. Pozdrawiamy!”
“Bardzo dobre jedzonko - mięso idealne na miękkość! Porcie spore, placki dobrze wysmażone. Gulasz dość pikantny - w porównaniu z łagodnym paprykarzem. Sałatki również dobre. Polecam! Klimat lokalu PRL - zależy kto co lubi ;)”
“Doskonałe I zaskakujące pomysłowością dania. Odkrycie smaków w nowym wymiarze Niesamowite macki z kałamarnicy z grillowanymi warzywami i pomidorkami cherry, włoskie pierożki ravioli, kurki, ricotta, cebula, czosnek, natka pietruszki, masło albo kwiaty cukinii nadziewane ricottą i warzywami na chutney z rabarbaru i truskawek. Oczywiście są też tradycyjne wloskie dania i pizza. Spokojne miejsce doskonale na przyjęcia lub kolację we dwoje. Pyszne desery. Ogromny creme brulee z borówkami.”
“Pyszne jedzenie, włoskie potrawy robione na miejscu, świeże, urozmaicone, pięknie podane, duży wybór. Porcje spore, ceny raczej umiarkowane plus. Sympatyczny klimat, sprawny serwis.”
“Cudowny klimat. Miejsce które trzeba odwiedzić na przepyszne śniadanie :) Trafiliśmy na moment gdy nie było kolejki przy wejściu, więc od razu dostaliśmy stolik. Nie wiem czy to zależy od dnia, czy to jest tu standard, ale możliwa była płatność tylko gotówką (na szczęcie niedaleko jest bankomat euronet).”
“Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej wizyty z grupą przyjaciół. W lokalu wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od znakomitych barmanów, poprzez wystrój i lokalizację - same plusy. Miejsce z pewnością jest godne polecenia!”
“Moim zdaniem najlepszy food truck na mapie Niepołomic, pyszne jedzenie, duże porcje, sympatyczna obsługa, polecam”
“Brawo za całokształt tego miejsca!!! Personel rewelacyjny znający się na Swoim fachu, ludzie z powołania do tego zawodu. Kasjerzy uprzejmi, szybcy, zawsze uśmiechnięci. Panie na stoisku mięsnym dobrze znają swoje towary i mają pojęcie o tym co robić dobrze by klient wracał i był zadowolony. Uśmiech na twarzy zawsze.”
“Było pysznie. Rolki sezonowe świetne. Duży plus za wino 0%. Miła obsługa. Stosunkowo długo czekaliśmy na sushi (około 1h). Polecam, wrócę na pewno”
“Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu syna. Bardzo przyjazny menedżer i doskonała obsługa to atut restauracji Santorini. Porcje były duże i smaczne. Dużym plusem jest przestrzeń dla dzieci dzięki czemu najmłodsi uczestnicy mieli dużą swobodę. Polecam :)”
“Razem z kolegą zwiedzamy Kraków w poszukiwaniu najlepszego kebaba - były lepsze, gorsze, były też takie które po jakimś czasie zeszły na psy.. A Euforia nas po prostu zachwyciła! Po 1 - składniki - idealne proporcje i jakość. Po 2 - rozmiar - przygotujcie się na wielką porcję! W stosunku do innych kebabów robią to "od serca". Po 3 - ostry sos! Przyzwyczailiśmy się kupnych sosów które są po prostu niedobre. Tutaj mamy ręcznie robiony ostry sos.. Jest i ostry i smaczny! IDEAŁ! Trzymajcie tak dalej, a będziecie żyć ze stałych klientów ;)”
“polecam cudowne miejsce na randkę można przedyskutować kwestie gustów związanych z umeblowaniem oraz dodatkami do mieszkania a zaraz po tym zjeść posiłek. ceny unormowane wręcz bym powiedział że tanie, szkoda że hot dogow za złotówkę już nie ma….. ale poza tym naprawdę trzyma poziom. serdecznie polecam, wrócę nieraz.”
“Ulubione miejsce do posiedzenia ze znajomymi, niezmiennie od lat. Jednak miejsce nie dla każdego, trzeba rozumieć i lubić klimat, który tam panuje. Drinki w porządku, happy hours dwa drinki w cenie jednego to super promocja trwająca już dosyć długo(oby jak najdłużej). Oczywiście można doszukiwać się niemiłych zachowań ze strony barmanów, trzeba jednak pamiętać, że to też są ludzie.”
“Bardzo ciekawe miejsce. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to bardzo czyste szkło i lokal. Bardzo na 5, ponieważ w Krakowie nie jest łatwo o takie lokale. Ceny ciut wyższe ale nie są wygórowane. Miła obsługa i naprawdę super klimat. :)”
“Dla moich potrzeb lokalizacja była idealna, choć jest na uboczu. Dobre warunki w pokoju rodzinnym. Bardzo miły właściciel, który zawsze wszystkiego dogląda. Hotel przyjazny psom (bez dodatkowych opłat). Uwaga: w hotelu nie ma windy.”
“Dobrze zaopatrzony sklep, duży wybór towarów, dobrze rozplanowane i rozmieszczone towary, a co najważniejsze nie przemeblowanie co tydzień sklepu, wiec regularne zakupy to duża oszczędność czasu, bo nie trzeba od nowa szukać za kazdym razem, gdzie przestawiono produkty. Brawo za odpuszczenie sobie tych praktyk z przemeblowanie sklepu dla zwiększenia sprzedaży rzeczy, ktorych sie nie potrzebuje.”
“Jaki czad! Pyszne pierogi, a pieczone z kurczakiem - rewelacja. Bardzo warto!”
“Bardzo smaczne produkty i miła obsługa (29.01.2022 pl. Wolnica). Polecam :)”