Opinie

  1. Janusz Wydra (Xehseth) ★★★★★

    Polecam, bardzo przyjemne miejsce. Zamawiałem pizze na miejscu i nie trzeba było długo czekać. Pizza smaczna, ciasto cienkie, a składników wystarczająco. Na plus, bardzo miła obsługa!

  2. Wiktoria ★☆☆☆☆

    Zamówiłam z tego lokalu burgery i frytki, niestety jedzenie dotarło zimne i ewidentnie nieświeże. Frytki były gumowe, jakby długo leżały, a burgery wyglądały, jakby zostały ponownie podgrzane. Zadzwoniłam do restauracji, żeby zgłosić problem. Usłyszałam, że winne są „warunki pogodowe”, mimo że lokal znajduje się zaledwie 3 minuty drogi od miejsca dostawy. Zaproponowano wymianę jedzenia, co uznałam za uczciwe rozwiązanie. Niestety druga część sytuacji była jeszcze bardziej nieprzyjemna. Dostawę z reklamacją przywiózł rzekomo sam kierownik. Od początku zachowywał się arogancko i lekceważąco. Podśmiewał się, twierdził, że jedzenie „nie jest nieświeże”, a gdy wspomniałam, że pracowałam w gastronomii, zaczął mnie pouczać, że powinnam znać „standardy Tabaki”. Zamiast po prostu przekazać świeże jedzenie i zakończyć sprawę, próbował prowadzić niepotrzebne dyskusje i podważać moje słowa. Kiedy wspomniałam, że często mam problem z dostawą o określonej godzinie przy zamówieniach przez Pyszne.pl, usłyszałam, że „to trzeba przestać zamawiać”. Gdy zwróciłam uwagę na jego arogancki ton i to, że nie przyjechał dyskutować, tylko dostarczyć świeże jedzenie, kontynuował nieprzyjemną wymianę zdań. A na koniec, wychodząc, rzucił obrażony: „teraz to pani jest arogancka”. Cała sytuacja była bardzo nieprofesjonalna. Rzadko wystawiam negatywne opinie, bo wiem, jak wygląda praca w gastronomii, ale w tym przypadku czułam się zarówno zlekceważona, jak i potraktowana z arogancją. Niestety po tym doświadczeniu nie planuję ponownie zamawiać z tego lokalu.

  3. Taire ★★★★★

    Wzięliśmy pizze Carbonarę i Hawajską, obie były super! Polecam też wziąć lemoniadę sezonową, będzie mi się śniła po nocach na pewno :) Obsługa szybka i uprzejma mimo dużego ruchu, na pewno wrócimy jeśli znowu znajdziemy się w Krakowie :)

  1. Na Widelcu Przeznaczenia ★★★★★

    Pizzeria pełna zalet. Przystępne ceny z 10% zniżką dla studentów. Miła obsługa, a co najważniejsze bardzo smaczna pizza. Ostrość doskonale komponuje się z resztą składników dzięki czemu żaden smak nie zostaje przyćmiony. Ciekawą częścią oferty są lemoniady stworzone z nietypowych składników. Ich smak jest na tyle świeży i orzeźwiający że ciężko sobie wyobrazić ich przyrządzanie inaczej niż na miejscu. Lokal godny polecenia koneserom smacznej pizzy w rozsądnych cenach.

  2. Jakub Talarek ★★☆☆☆

    Jedzenie bylo w miare smaczne choc nie ukrywam ze czuje sie oszukany, zamowilem 2 wloskie pizze o rozmiarze 32cm (tak podaje strona), samo w sobie pudelko ma rozmiar 30cm wiec jestem troszeczke zaskoczony jak udalo sie to fizycznie zmiescic (plot twist pizza nie ma 32cm). Jednak to bylbym w stanie zdzierzyc gdyby nie fakt, iz na mojej parmie nie ma ani grama parmezanu ktory rowniez jest opisany jako czesc pizzy na stronie, forma podania rowniez zostawia wiele do zyczenia. Zalaczam zdjecia realne vs to co na stronie...

  3. Kasia W ★★★★★

    Zamówiliśmy 2 pizze mała i duża firmową oraz diabelską.. Miłe zaskoczenie :) pizza pyszna i z naturalnym sosem pomidorowym Pizza przyjechała goraca i z dużą ilością składników.. Jak dla nas rewelacja, pizze smaczne ciepłe i chrupiace, dobrze wypieczone Polecam jak najbardziej cena jest ok za 2 pizze, duża i mała 80zl takze cena też jest wporzadku POLECAM! Tu warto wydać I zjesc smacznie :)

  1. Marcin ★★★★★

    Jak dla mnie najlepsza pizza w mieście. Bardzo miła obsługa w lokalu. Kiedy korzystam z dostawy, także zawsze jest wszystko w porządku. Dostawca zawsze dostarcza pizzę gorącą i przed deklarowanym czasem. Oby tak dalej.

  2. Dominika O ★★★★★

    Burger halloumi to jest sztos! Po pierwsze plus za chociaż jedna wege pozycji w karcie. Jedzenie było zamawiane na wynos. Bardzo dobrze zapakowane, dzięki czemu wszystko przyjechało ciepłe. Sam burger był obłędny. Świeża, chrupiąca bułka. Pyszne dodatki - świeże warzywa, wyśmienity sos. Porcja jest na prawdę spora. Do tego stopnia, że spokojnie można się najeść bez domawiania frytek - na średni głód. Wcześniej zamawiałam tam również serową pizzę ale jeśli mam być szczera to burger był o niebo lepszy. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum?

Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum znajduje się przy Fryderyka Chopina 33, Krowodrza, 30-049 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum?

Można skontaktować się z Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum pod numerem +48 126 309 999

Jak można dotrzeć do Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum?

Do Pizzeria z dowozem Capri New Kraków Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements