Dobre danie dnia: ogórkowa i rumsztyk za cenę 35 zł. Polecam siedzenie na antresoli w tym miejscu.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Mertyn ★★★★★
-
Krecik Żabeczka ★★★☆☆
Bardzo mała pierogarnia z dość dużym wyborem pierogów. Bardzo miła Pani z obsługi, szybko zrealizowane zamówienie, wnętrze bardzo ładnie urządzone, czysto, kolorowo i przytulnie. Same pierogi za to nie powalają smakiem. Bardzo grube ciasto sprawia, że te 9 pierogów w porcji trudno zjeść. Okrasa cebulowa strasznie tłusta. Dla spróbowania każdego rodzaju, wzięliśmy mix pierogowy. Z mięsem i ruskie były suchawe i mało przyprawione. Jedynie te z kapustą były nawet smaczne i gdyby nie ciasto, byłoby całkiem ok. Na minus - dania podawane na papierowych talerzach i plastikowe sztućce zabijają całą magię "chłopskiego jadła". Może jeszcze kiedyś odwiedzimy.
-
Kuba Pawelec ★☆☆☆☆
Miejsce zawiodło wszelkie oczekiwania. Ciasto w pierogach było grube i rozgotowane w nieosolonej wodzie, zaczęło się już rozpadać oblepione klajstrem. Okrasa to gotowa prażona cebulka... nasiąknięta ww. kleiwem. Farsz "słowiański" nie miał smaku, tak po prostu - był, ale zupełnie nieobecny. Warto wspomnieć formę podania, czyli papierowy tależyk i plastikowe sztućce, chociaż nie zwróciłbym na ten element uwagi, gdyby jedzenie było choć trochę smaczne. Podejrzewam, że pierogarnia w najbardziej reprezentacyjnym miejscu Nowej Huty, czyli na rogu Placu Centralnego i Alei Róż, miała być wabikiem na zagranicznych turystów głodnych polskich smaków. Niestety, miejscówka to nie wszytko. Po zjedzeniu lunchu wyszedłem po prostu zły.
-
Justyna ★★★★★
Bardzo smaczne pierogi, drobny minus to nieco wysokie ceny. Na plus duży wybór wersji wege. Porcja pierogów to 9 sztuk.
-
K. B. ★★★★★
Wystawiam opinię na podstawie zamówienia z kiermaszu Wielkanocnego. Zamówiłam żurek Wielkanocny oraz pieczeń w sosie grzybowym. Jestem zachwycona. Jedzenie pyszne i na pewno będę zamawiać w przyszłości. Zamawiam jedzenie na różne święta już od kilku lat i nie macie sobie równych w Krakowie. Cena też bardzo przystępna. Bardzo dziękuję.
-
chicken vt ★★☆☆☆
Jadąc tam i sugerując się opiniami serio spodziewałem się czegoś więcej. Szału nie było, ciasto grube a farsze bardzo nijakie.
-
Bartosz Zet ★★☆☆☆
Jadąc tam i sugerując się opiniami serio spodziewałem się czegoś więcej. Szału nie było, ciasto grube a farsze bardzo nijakie.
-
Michał Kućka ★★★★★
Przepyszne pierogi: delikatne ciasto, wyszukane farsze (gęsina z kapustą włoską, jagnięcina, łosoś i szpinak). Ceny przystępne, możliwość pierogów mrożonych i duży wybór win bezalk.
-
Karolina Duda-Rajek ★☆☆☆☆
Pierogi dość przesolone. Panie bardzo starające się nadrobić swoimi osobami standard miejsca. Brak możliwości skorzystania z toalety. Teoretycznie jest opcja skorzystania obok w restauracji o tym samym logo, natomiast po opłacie 5 zł.
-
Marcin Kulig ★★★★★
Jaki czad! Pyszne pierogi, a pieczone z kurczakiem - rewelacja. Bardzo warto!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Manufaktura Pieroga | Plac Centralny?
Manufaktura Pieroga | Plac Centralny znajduje się przy Nowa Huta, 31-929 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Manufaktura Pieroga | Plac Centralny?
Można skontaktować się z Manufaktura Pieroga | Plac Centralny pod numerem +48 602 612 432
Jak można dotrzeć do Manufaktura Pieroga | Plac Centralny?
Do Manufaktura Pieroga | Plac Centralny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku