Przegląd katalogu
- 3,967 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 3967 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,967 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 2,706,394 opinii i ocen.
“Miejsce z prawdziwą klasą. Już od progu zachwyca pięknym, dopracowanym wystrojem, eleganckim, ale jednocześnie przytulnym, idealnym zarówno na romantyczną kolację, jak i wyjątkowe spotkanie. Jedzenie jest przepyszne, każde danie to małe dzieło sztuki, dopracowane w smaku i formie. Obsługa miła, uprzejma i profesjonalna, dzięki czemu cała wizyta przebiega w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie warto tu zajrzeć, jeśli szuka się miejsca, które łączy wyjątkowy smak z klasą i estetyką na najwyższym poziomie.”
“Pierwsza moja wizyta przebiegła super, więc postanowiłem dać temu miejscu drugą szansę. Niestety również się nie zawiodłem. A tak już całkiem serio to jedno ze "smaczniejszych miejsc" w tej części miasta. Jedzenie na wysokim poziomie. Zacznijmy od tego, że już sama forma podania jest ucztą dla oczu. Nowoczesna zastawa, na której smaczne i bardzo dobrze doprawione potrawy są elegancko zaserwowane. Na duży plus menu sezonowe, które wprowadza do karty produkty charakterystyczne dla danej pory roku: kurki, brzoskwinie itd. Wnętrze eleganckie i nowoczesne, w którym z przyjemnością spędza się czas na uczcie kulinarnej. Wielkość porcji duża. Zamawiając przystawkę i danie główne nie opuści się tego miejsca głodnym. Ponadto solidny wybór napojów, w tym bezalkoholowych. Jedynie mały minus za obsługę. Jak dla mnie na samym początku kelner daje za mało czasu na decyzję, a po jego zakończeniu za długo oczekiwaliśmy na zainteresowanie nami w celu uiszczenia rachunku. Tak było w obu przypadkach. Chętnie wrócę!”
“Kolejny raz jesteśmy gośćmi, i kolejny raz jesteśmy zachwyceni :) Pan Zdzisław i Pani Karolina to wspaniali ciepli ludzie, dzięki którym każda uroczystość jest jeszcze fajniejszym przeżyciem :) Jedzonko pyszne, ogródek z placem zabaw dla dzieciaków to w ogóle hit. Napewno wrócimy i będziemy dalej polecać, wielu naszych znajomych za naszą sugestią korzysta zwłaszcza w weekendy :)”
“Pyszne śniadania, świetna zupa krem z pomidorów, bardzo dobrej jakości herbaty, dobrze doprawione grzane wino - z dbałością o dietę bez glutenu.”
“W ramach Restaurant Week udaliśmy się do restauracji Quickstep w Hotelu Swing. Dania były wyborne, obsługa wykazała się profesjonalizmem, w szczególności Pani Aleksandra, przez którą mieliśmy okazję być obsługiwani, dbała o gości podczas całej wizyty. Polecamy odwiedzić przy najblizszej okazji.”
“Bardzo przyjemne miejsce z pysznym jedzeniem! Tatar świetnie posiekany i naprawdę smaczny – osobiście podałabym go z tradycyjnym chlebem i masłem, ale to już kwestia gustu. Placki ziemniaczane z grzybami były rewelacyjne – chrupiące, dobrze doprawione i aromatyczne. Duże wrażenie zrobił na mnie żurek z malutkimi pierożkami – zaskakujące, a jednocześnie bardzo przyjemne połączenie. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, co sprawiło, że wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Na pewno wrócę!”
“Ceny jak na tą jakość super wszystko smaczne i dobrze doprawione, szkoda tylko że w galerii jakaś muzyka w strefie Gastro nie leci, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa”
“Fajne miejsce, przesympatyczna obsługa, jedzenie bardzo dobre, ładnie i zachęcająco podane. Fajnie że do śniadań kawa czy herbata jest w niższej cenie. Bardzo polecam!”
“Miła niespodzianka, ukryta poza sercem Krakowa! ♥️ Po początkowej niepewności na wejści (lokalowi przydałoby się odświeżenie), sama restauracja zachwyca świetnym smakiem i imponuje wiedzą właściciela! Świetny ramen w niewygórowanych cenach, który więcej osób powinno odkryć!”
“Dla smakoszy różnych wyrabianych smaków win i mocniejszych alkoholi”
“Klimatyczne miejsce warte zwiedzenia z przyjaciółmi oraz dla par. Ogromna oferta lokalnych alkoholi.”
“Potrawy naprawdę wykwintne. Żeberka, stek przygotowane z dużą dokładnością. Polecam, smaki są warte grzechu :)”
“Ekstra obsługa, można pograć w rzutki. Ceny bardzo przystępne i nie ma problemu z dostaniem opcji bezalkocholowych :)”
“Uwielbiam ramen i to miejsce mnie mile zaskoczyło. Spróbowałem pikantnego ramenu Tonkotsu, który urzekł mnie swoim bogatym i głębokim smakiem. Życzę kuchni i szefowi kuchni udanego lunchu.”
“Hotel ** - czysto, schludnie, uprzejma obsługa, śniadanie typu "Szwedzki stół"; blisko do sanktuarium ale też blisko do centrum Krakowa; cisza, spokój - można wypocząć zatrzymując się nawet na krotki pobyt; cena przystępna choć odczuwa się inflację z porównaniem rok do roku; chętnie korzystamy z noclegu przy okazji załatwiania różnych spraw w Krakowie”
“Doskonałe miejsce na "wypad" po starówce i nie tylko. Obsługa na najwyższym poziomie. W obszernych pokojach wszystko co potrzeba do wypoczynku i pracy. Czysto, ciepło i przyjemny widok na Wawel. Śniadania dla każdego coś dobrego i jak się coś kończy to jest donoszone. Parking podziemny choć mały to jest jakby ktoś potrzebował. 2 przeszklone windy sunął na zmianę góra /dół. Obsługa pięter 5*.”
“Nieduży, ładny hotel położony bardzo blisko Rynku. Deptakiem (pełnym knajpek i kafejek) idzie się kilka minut do Plant. Miejsce przyjazne pieskom. Śniadania pyszne, świeże. Mogłoby być ciut więcej potraw do wyboru. Za to pyszna, mocna kawa :) Byliśmy na ferie. W pokoju cieplutko. Niedaleko park W. Szymborskiej. Urokliwe miejsce.”
“Mieliśmy przyjemność organizować wydarzenie w Grand Hotelu i wszystko było przepyszne – świetna pasta i piękne przystawki! Wino znakomite, a sam lokal ma wyjątkowo klimatyczną, przytulną atmosferę. Idealne miejsce na wydarzenia lub po prostu na miły, spokojny wieczór!”
“Pyszne pierogi. Sympatyczna obsługa polecam”
“Bardzo gorąco polecam. Duży wybór produktów, ja też znalazłam coś dla siebie, na ukojenie stresu. Profesjonalna obsługa, bardzo pomocna w dobraniu odpowiedniego produktu. Pozdrawiam, będę wpadać częściej”
“Jedynie bardzo dobre mięsa dużo warzyw tez sos pyszny był jak widziałem inne opinie na temat tego kebaba to miałem sceptyczne nastawienie. Jeszcze jak czekałem to dostałem herbatę oblusga bardzo miła Polecam”
“Sympatyczne miejsce z bardzo miłą obsługą. Byliśmy w piątkę z trójką dzieci (4–9 lat) i wszyscy wyszliśmy zadowoleni. Maluchy zajadały się pizzą i makaronami – a to przecież najszczersza ocena! Dorośli również wniebowzięci – jedzenie smaczne, ceny przystępne, wszystko podane z uśmiechem. Duży plus za specjalny kącik dla najmłodszych z puzzlami, książeczkami i grami. Tak nam się spodobało, że wróciliśmy następnego dnia tuż przed wylotem. Serdecznie polecamy!”
“Ludzie, jedzenie tutaj jest tak smaczne, że jak byłem ostatnim razem wróciłem do domu najedzony i zły. Dlaczego zły? Bo żałowałem, że nie wziąłem porcji na wynos. Od tamtego czasu nie popełniam już tego błędu. Polecam wszystkim, którzy kochają smaczne, domowe jedzenie w niespotykanie dobrej cenie.”
“Byłem dziś przed południem skuszony dobrą opinią i ... nie żałuję ! To nie była degustacja zwykłego kebsa - to było fajne kulinarne doświadczenie. Na mapie Krakowa jak narazie topka, solidny kebs , nie jakiś kraftowy wymysł , mięso dobrze przyprawione, bukiet surówek, pomidor, cebulka. Polecam bo naprawdę warto !”
“Smaczne i różnorodne pozycje w menu, fajne klasyczne koktajle, duży wybór piw kratowych na kranie i w lodówce. Przyjemna atmosfera, wystrój lokalu miły dla oka i sympatyczna, szybka i uśmiechnięta obsługa. Napewno jeszcze wrócimy:)”
“Bardzo fajne i mega amerykańskie miejsce. Żeberka BBQ były słabsze niż Jack Daniel’s- te z cebulką wymiatały! Smaczny Shake, a Pani Gabrysia bardzo zorganizowana i pomocna. Super, jakby były amerykańskie piwa. Bardo polecam ❤️”
“Pyszne i świeże jedzenie, wszystko starannie przygotowane. Miła obsługa i pełen profesjonalizm – polecam.”
“Wielkie podziękowania dla Pana Konrada Jastrzębskiego. Chciałam serdecznie podziękować za okazaną pomoc, ogromną wiedzę oraz profesjonalne podejście do rozwiązania problemu z moim ekspresem do kawy NIVONA. Jako jedyny potrafił Pan trafnie zdiagnozować usterkę i skutecznie ją usunąć, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Pana zaangażowanie i fachowość zasługują na najwyższe uznanie. Dziękuję raz jeszcze za wsparcie i życzę wielu sukcesów w dalszej pracy!”
“Wszystko zrobione na wyższym poziomie! w gofrach - dużo pistacj (orzechy i krem), pyszne ciasto, Deser Dunajski - fantastyczny!!! dziękujęmy!!!”
“Polecam Korzystam od 14 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Bardzo miła obsługa. Słowni Profesjonalni. Jeszcze raz polecam”