Przegląd katalogu
- 3,967 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 3967 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,967 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 2,706,394 opinii i ocen.
“Wyśmienita kuchnia-karkówka i kapusta zasmażana! Wyborne! A jakie placki ziemniaczane! Polecamy! Rodzinny klimat i bardzo życzliwa obsługa!”
“Kolejna wizyta w tym miejscu i kolejny raz jedzenie bardzo dobre i świeże, porcje jak dla mnie spore. Polecam :)”
“Pyszne złociste piwo, świeży posmak, ciekawe smaki z mojej strony mogę napisać, że zawsze warto sprawdzić sezonowe :) Zdecydowanie! Lokal położony jest przy samym małym rynku, wiec wszędzie z tego punktu jest blisko, jeżeli chodzi o główne atrakcje Krakowa. Przy dobrej pogodzie, ogródek to rzecz konieczna, można podziwiać miejski zgiełk. Napewno jeszcze tam wrócimy :)”
“Cudowne miejsce. Lokal zlokalizowany w biurowcu Archetury. Codziennie inny lunch dnia. Dania smaczne , swieze I bardzo apetyczne. Jest program punktowy z pieczatkami. Jest kilka opcji wyboru. Dzisiejsze Danie: zupa brokulowa I udko z kurczaka, z pomarancza , ziemniakami , jablkiem I surówka. Lokal przytulny.”
“Razem z kolezankami wybrałyśmy te frytki i był to świetny wybór, dziękujemy!”
“Gorąco polecam catering Zielony Smok, wszystko było przepyszne i pięknie podane, a także szczelnie zapakowane, co sprawia, że są dłużej świeże. Po przełożeniu na talerz danie wyglądało jeszcze smakowiciej! Obsługa przemiła, kontakt bez problemu, w każdej kwestii można się dogadać. POLECAM WSZYSTKIM!!!”
“Hotel polecił mi znajomy. Zależało mi na lokalizacji blisko Tauron Areny i Starego Miasta. Było świetnie- autobus praktycznie pod hotelem, parking także dostępny. Pokoje czyste, łazienka ładna, wszystko działało. Widać, że hotel czy pokoje nie są pierwszej świetności jednak całość była ok. Nie będę się czepiać o plamy na wykładzinie ;) Jestem bardzo zadowolona i chętnie wrócę :)”
“Irlandzki pub z dobrym jedzonkiem. Ma swój klimat.”
“Miejsce nadające się do spotkania, wypucia kawy,jedzenie smaczne można Przyjść z dziećmi jest kącik zabaw Ceny przystępne szczerze polecam.”
“Pączki są wyśmienite! Świeże, tłuściutkie z pysznymi nadzieniami. Topka wśród pączków!”
“Krem pomidorowy jest OBŁĘDNY, do tego dwa paluszki czosnkowe i mozzarella w środku. Cudowny. Do tego smaczna duża pizza. No diabłów jest ekstra, a włoskie pizzę z krewetkami jem ze smakiem jak jestem w mniej osób. Warto. Po prostu przyjść spróbować i być zadowolonym ze smacznego posiłku. Sosik spicy mango też jest czymś wartym spróbowania. Pani z obsługi też bardzo miła i stara się pomóc. Nie ma problemu z łączeniem stolików więc więcej osób też tutaj znajdzie swoje miejsce na pogaduchy. Pizza(największa)ale jest OLBRZYMIA około 60-70pln. Na 6 osób wzięliśmy dwie duże i wręcz wyszliśmy objedzeni.”
“Pierwszą (i nie tylko) pizzę w życiu jadłem tutaj, lat temu trzydzieści mieszkając za dzieciaka na Prądniku Czerwonym... Po wielu latach odwiedziłem to miejsce i wystrój - niemal taki sam (i to komplement! Choć oczywiście nieco bardziej nowoczesne, ale te siodła przy barze - och, piękne!). Jedzenie - równie pyszne, a jeśli ktoś lubi mięsne i pikantne - Verdura to jest królowa, nie zapraszam do dyskusji ;) dla bezmięsnych też się dobra pizza znajdzie. Polecam serdecznie, bo jeśli takie miejsce trzyma się 30+ lat, to musi za tym iść jakość!”
“Rewelacyjna Restauracja na niedzielny obiad z rodziną (świetne jedzenie). Położona w ścisłym pobliżu odnowionego placu zabaw przy Galerii Kazimierz oraz zjawiskowej fontanny przy której w upalne dni bawią się dzieci (polecam zabrać strój kompielowy). W dniu dzisiejszym nasz stolik był obsługiwany przez Kelnera Pawła co podniosło rangę tego pobytu. Dawno nie miałem przyjemności bycia obsługiwanym przez tak dobrego Kelnera. Gdyby tacy ludzie pracowali w innych miejscach chciało by się tam wracać. Jego entuzjazm poszanowanie gości oraz timing sprawiły, że mieliśmy bardzo udany dzień. Polecam to miejsce na niedzielny wypad z rodziną do centrum Krakowa, potem przyjemny spacer Bulwarami Wiślanymi. Z pewnością tam wrócimy.”
“Bardzo miła obsługa, a pizza smaczna i szybko zrobiona, chętnie wrócę do tego lokalu. Polecam!”
“Naprawdę dobre burgery. Już kilkukrotnie testowane i zawsze jest git. Klimatu jako takiego nie ma bo lokal nastawiony jest na dostawę, ale dzięki temu można zjeść bez tłumów w spokoju. Mocne reko jak jesteście w okolicy.”
“Powiem tak: nie warto oceniać książki po okładce a tego miejsca po wyglądzie. Lokal obok którego przechodziłem wiele razy nie mając zielonego pojęcia że na Kurdwanowie można zjeść tak smaczne sushi. Co do innych dań to się nie wypowiadam bo nie testowałem ale jeśli chodzi o sushi to zasłużona piątka z plusem. Pyszności na wieczór walentynkowy zrobiliście mi na medal. Serdecznie polecam :)”
“Aktualizacja. 20.07.25 Jakość i świeżość potraw bez zmian Wszystko świeże i smaczne. Czas oczekiwania na obiad około 20 minut. Polecam. Miła obsługa.”
“Bardzo przyjemne miejsce z dobrą kawą i ,,deserkami’’ śniadaniowymi. Wszystko w rozsądnej cenie plus miła obsługa. Szeroki wybór posiłków na wagę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cenowo okej. Jakość też bardzo w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić!”
“To miejsce to prawdziwa perełka! Sałatka Cezar była po prostu wybitna – świeże składniki, idealnie zbalansowany sos i perfekcyjnie doprawiony kurczak. Jednak prawdziwym zaskoczeniem okazał się makaron tagliatelle z grzybami leśnymi – prawdziwa oaza smaku! Aromatyczny, kremowy sos i wyraźnie wyczuwalne, świeże grzyby tworzyły danie, które zostaje w pamięci na długo. Świetna obsługa i przyjemna atmosfera dopełniły całości.”
“Jedzenie bardzo dobre i tanie jak na serwowane porcje. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, zamówienia wydaje szybko.”
“Restauracja z klimatem, mała i dość kameralna. Kuchnia włoska dla Polaków. Ciasto pizzy grubsze, makaron podany bez żadnych estetycznych dopieszczeń. Ogólnie smacznie i w sumie tanio jak na Kraków. Polecamy :)”
“Przekraczając próg tego lokalu, masz wrażenie, że to teleport na Wyspy Brytyjskie. Pełno Brytyjczyków, świetna obsługa i oferta na barze. A kuchnia! Jadłem tam najlepsze na świecie tosty! Samemu tego nie zjesz! Porcja na dwie osoby. Polecam! ;)”
“W połowie sierpnia br. roku skorzystaliśmy z hotelu Wilga przy organizacji spotkania rodzinnego. Spotkaliśmy się z pomocą i uprzejmą obsługą przy organizacji tego wydarzenia. Korzystaliśmy z sali konferencyjnej a potem kręgielni - gdzie dobrze się bawiliśmy i spędziliśmy miło czas. Dużym atutem hotelu jest jego lokalizacja - niedaleko Kazimierza oraz rynku krakowskiego i Starego Miasta. Polecam .”
“Dobre miejsca dla par jak i dla rodzin z dziecmi. Pyszne jedzenie. Dużo miejsca kącic dla dzieci.”
“Kupiłem truskawki w opakowaniu, niestety nieparzysta liczba w opakowaniu --> pokłóciłem się z żoną --> zabrała mi dzieci i mieszkanie, kazała płacić alimenty--> byłem smutny-->wziąłem L4 --> szef mnie zwolnił--> nie mam pieniędzy na alimenty i zaraz będę bezdomny. Dodatkowo chciałem powiedzieć, że mam gazy i puszczam bąki w komunikacji miejskiej. Pozdrawiam sąsiad Mikołaja.”
“Bardzo duże porcje, dawno nie jadłam tak dobrego udka z kurczaka i tak dobrych buraczków zasmażanych, zupa szpinakowa pożywna i pyszna. Polecam”
“Polecam ten sklep wszystko zawsze ladnie, swieze i pyszne obsluga bardzo mila , lubie tam robic zakupy.”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście! Klub ma super atmosferę, dobrą muzykę i fajny klimat. Szczególne wyróżnienie należy się barmance Klaudii – profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i mega sympatyczna. Robi najlepsze drinki i sprawia, że chce się wracać częściej. Zdecydowanie polecam!”
“Delikatesy z prawdziwego zdarzenia. Ilość dostępnych produktów, marki, z których część naprawdę trudno znaleźć gdzie indziej i jakiś unikatowy klimat sprawiają, że mam sentyment do Almy. Ceny nieco wyższe niż u konkurencji? Tak, to prawda. Ale nie potrafię wskazać innych delikatesów na tym poziomie. Choćby oferta Krakowskiego Kredensu... Mniam :) Osobiście ubolewam nad tym, że prawie wszystkie sklepy zostały zamknięte. Cieszę się, że trafiłem tutaj i buszowałem po nim z radością dziecka :)”
“Zamawiam regularnie i ani razu się nie zawiodłam! Dziś pierwszy raz zamówiłam pepemiodo i na pewno nie ostatni. Ciasto mięciutkie, dużo sera i salami. Wyglada pysznie! Jedyna wada- szybko znika. Dodatkowo bardzo miły Pan Dostawca, szybko dostarczył zamówienie”