Jedzenie średnie, czasem zamawiamy burgery czy pizzę bo niema nic bliżej w okolicy i to ich chyba ratuje najbardziej. Ceny jak na rynku w Krakowie, burgery zawsze zamawiamy mocno wysmażone a w środku zawsze częściowo różowe mięso, frytki dodatkowo płatne 9zł ale ostatnio to chyba na sztuki te frytki już sprzedają. Noi oczywiście dodzwonić się to tak z pół godziny trzeba poświęcić.
Zdjęcia
Opinie
-
Lotoss 13 ★★☆☆☆
-
STASIEK1531 ★★★★★
Bardzo pyszne jedzenie Miła obsługa Miejsce czyste klimatyczne Polecam
-
Paweł K. ★★★★★
Opinie o długim czasie oczekiwania pewnie nie są fake. To zależy, na jakie obłożenie trafisz. Ja jest pełna sala, to się nie ma co dziwić. Nam się udało, niedzielne popołudnie, 14.30. Może połowa stolików zajęta. Po 5 minutach od zamówienia dostaliśmy rosołek. Po kolejnych 10 minutach 2-gie danie, schabowy. Tak, że bardzo sprawnie. Jedzenie wybitne nie jest, bo to Wierzynek. Ale jest smacznie, świeżo, brzuchy nie bolały po posiłku - a często tak mamy. Obsługa bardzo sprawna, chłopaki dają radę. Co jeszcze? Tanio nie jest. 2x rosół, 2x zestaw ze schabowym, jakaś lemoniada, jakiś drink bezalkoholowy i półtorej stówki nie Twoje. Ale wychodzisz obżarty jak Bąk. Więc tak nie boli. W Janosiku kolejka na pół godziny, żeby zamówić. Tutaj akurat było ekspresowo. To duży plus, duży.
-
U Podymniak ★★★★★
Klimatyczne miejsce. Ładnie udekorowane (akurat na haloween). Smaczne jedzenie i duże porcje. Cenowo taniej niż w Krakowie. Kącik zabaw dla dzieci (co było dla nas wyznacznikiem) W łazience czysto, dostępne przybory toaletowe jak podpaski czy chusteczki nawilżane dla bobasów.
-
Ewa Grabowska ★★★★★
Klimat i wystrój robią wrażenie, obsługa bardzo uprzejma, pomocna, z właściwym podejściem, chęciami i otwartością na klienta. Rosół podany bardzo szybko, zgodnie z życzeniem czysty, bez zieleniny. Supreme z kurczakiem przepyszne. Plus za duży parking, ogródek na zewnątrz i kącik dla dzieci w środku.
-
Molai ★★★★★
Bardzo, bardzo nowoczesna restauracja, stylowy wystrój, wszystko dopasowane w każdym nawet najmniejszym szczególe. Najnowsza linia talerzy a na nich wyśmienite menu (na życzenie przemiła obsługa zapakuje również na wynos)! Bardzo przystępne ceny, parking przed lokalem bez dodatkowej opłaty. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, idealne na przyjecia okolicznosciowe, doskonałe na spotkania z przyjaciółmi (pizza, drinki etc.). 100% zadowolenia, zasłużone 5 gwiazdek!
-
G ★★☆☆☆
Obsługa pół na pół , z uwagi na 2 panie i tu niebo a ziemia , brak możliwości rozłączenia rachunku, burger niedosmazony , podstawa bulki przemoczona pół główki kapusty na mięsie i wisienką na torcie była uszczerbana szklanka. 27 zł za burgera według mnie z ta ilością niedociągnięć to lekka przesada
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dwa Smaki?
Dwa Smaki znajduje się przy 32-125 Igołomia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dwa Smaki?
Można skontaktować się z Dwa Smaki pod numerem +48 504 484 866
Jak można dotrzeć do Dwa Smaki?
Do Dwa Smaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku