Opinie

  1. Klaudia Łata ★☆☆☆☆

    W uramaki ebi ten brakuje sałaty, a w uramaki grillowany łosoś nie ma awokado. Za mało serka, praktycznie go nie widać ani nie czuć… Opóźniona dostawa o 10 min.

  2. Bananowiec Chiński ★★☆☆☆

    Wziąłem pad thaia z dowozem z tego miejsca wydaje mi się że pracujące tam osoby nie wiedzą całkowicie jak wygląda pad Thai po pierwsze od kiedy do pad thaia dodaje się kolendrę i cukinie co jest nie możliwe po drugie w wersji mięsnej tofu występuje także jest to normalne a po trzecie tofu powinno być zrobione dobrze i mieć smak a nie być bez smaku w tempurze nie dałem 1 gwiazdki ponieważ jedzenie było świeże

  3. Gerwazy Gąbka ★★★★★

    nasze ulubione sushi na dowóz. jest przepyszne. duża ilość ryby, rolki super zwinięte, nic się nie rozpada. jakość 10/10 polecam!

  1. Mateusz Kamiński ★★★★★

    Co tu dużo pisać, jak zawsze przepyszne. Wszystko bardzo świeże i doskonałej jakości, skomponowane ze smakiem. Zamówiliśmy zmodyfikowany zestaw Tempur. Brawo Panowie!!!!

  2. Daniel Kulczyński ★★★★★

    Po dłuższej przerwie wróciliśmy i zastaliśmy zupełnie inny level sushi niż wcześniej. O niebo wyższy level. Dawno nie jedliśmy tak dobrych rolek, pełnych smaków i na prawdę tak dużych:) oby tak dalej . P.s. po cichu liczę że wrócą rolki z krewetka i boczkiem ( pierwszy i ostatni raz jadłem takie rolki w życiu i były pyszne !) :)

  3. Mowmijeff xXx ★★★★★

    Ostatnim czasem ulubione sushi w Krakowie :) zamawialiśmy je już któryś raz i za każdym razem zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni :) sushi bogate w świeże składniki , pyszne miso oraz szybka dostawa… dzisiejszy problem który wyszedł ze strony bolt food rozwiązany bardzo profesjonalnie, NAPEWNO będziemy nadal zamawiać z tej restauracji :)

  1. Dawid Szymczyk ★☆☆☆☆

    Niestety ale bardzo duży zjazd jakości. Pierwszy raz zamówiłem w toro mniej więcej 2 lata temu, wtedy naprawdę poziom był wysoki. Dzisiejsze zamówienie mnie jednak rozczarowało. Po pierwsze, nieestetycznie podane, zestaw upchany w jedno pudełko z imbirem i wasabi, wszystko posklejane. Po drugie, kazdy z kawałków był gumowy, a kilka z nich naprawdę nie świeżych. Po trzecie, nie sądzilem że nawet to może być poniżej standardów, ale imbir był całkowicie suchy. Po czwarte , cena. Za 137zl naprawdę człowiek oczekuję czegoś na poziomie. Na plus czas dostawy, niestety tylko tyle. Przykro, bo kiedyś zamawiałem regularnie, bo naprawdę było warto. Aktualnie zdecydowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Edit: Do tego doszły jeszcze bóle brzucha, także jest naprawdę słabo

  2. Magdalena Ożóg ★★★★★

    Jedno z najlepszych sushi jakie jadłam w Krakowie. zamówiłam zestaw pieczony który w 100%odpowiada moim gustom smakowym , danie świeżutkie , estetycznie podane, rybka świeża i delikatna, ten zestaw akurat był z lekką słodką nutką, widać ze Pan Tomek który jest właścicielem ma własny oryginalny pomysł na sushi , jest kreatywny i ma wyczucie smaku .

  3. Filip Kuźniarz ★☆☆☆☆

    Najgorsze sushi jakie jadłem. Ryba twarda - albo stara albo niskiej jakości. Najgorszy jednak jest sposób przyrządzenia. Cały zestaw utopiony był w przyprawach - pieprzu i papryce. W zasadzie poza nimi nic innego nie czuć. Naprawdę nie sądziłem, że da się zepsuć Nigiri z Łososia... otóż da się - można (poza pieprzem i papryką) wsadzić tonę koperku między rybę a ryz, tak jak robi to Toro Sushi. Masakra. Kucharza trzeba wysłać do baru mlecznego, a nie przygotowania sushi.

  1. Kitaj Rusek ★★★★☆

    Zamówiliśmy zestaw Mastera. Sushi było ogólnie dobre, było czuć świeże produkty. Najlepsze były uramaki, które były w środku z chrupiaca krewetka. Ryż dobrze przygotowany, nie był twardy ani sie nie rozlatywał. Ryba na nigiri byla smaczna, świeża, nie śmierdziała. Maki były mocno kremowe przez serek w srodku oraz mocno wybijał się smak warzyw. Nie było czuć w nich ryby. Hosomaki były zwykle, niczym się nie wyróżniały. Do zestawu były dołączone imbir, wasabi, sos sojowy oraz trzy pary pałeczek. Wasabi było nadzwyczajnie dobre. Sos sojowy dodany był w dwóch pojemniczkach co okazało się bardzo praktyczne i wygodne. Sos miał bardzo przyjemny smak.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Toro Sushi?

Toro Sushi znajduje się przy Kalwaryjska 25, Podgórze, 30-504 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Toro Sushi?

Można skontaktować się z Toro Sushi pod numerem +48 794 337 899

Jak można dotrzeć do Toro Sushi?

Do Toro Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements