Opinie

  1. Oskar Jarzyna ★★★★★

    Gdybym miał porównać hotel do piłkarza, niewątpliwie wskazałbym na Sergio Ramosa z finału LM 13/14. Uratował noc po odwolanym locie niczym hiszpan w pamiętnym meczu.

  2. Patrycja Woźniak ★★★★★

    Bardzo polecam ten hotel. Obsługa bardzo miła, wszystko wyjaśniła. Śniadanie było bardzo smaczne. Pokoje czyste i w dobrym stanie. Lokalizacja też dobra bo praktycznie 300m z pociągu. Polecam!☺️

  3. Ala Nowak ★★★★★

    Pobyt w Hotelu Zakliki był naprawdę udany! Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja również świetna – spokojna okolica, a jednocześnie blisko do centrum Krakowa i lotniska. Zdecydowanie polecam to miejsce zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższy pobyt. Na pewno wrócę!

  1. Marcin D ★★☆☆☆

    Nie polecam pobytu w tym hotelu. Dla jednych lokalizacja może być atutem, dla innych nie – nie ma w tym nic wyjątkowego. Pokoje są czyste, ale tego właśnie się oczekuje po hotelu i za to się płaci, więc nie traktuję tego jako plus. Łazienka wymaga pilnego odnowienia: słuchawka prysznicowa była zatkana kamieniem, rano woda była tylko letnia zamiast gorącej, a odpływ uszkodzony. Śniadania to prawdziwa porażka – produkty niskiej jakości, stary biały chleb, kilka warzyw, wędlina i parówki z najniższej półki. Bywam w wielu hotelach i tutaj spotkałem się z najgorszym śniadaniem. Na plus mogę wskazać jedynie pobliską włoską restaurację z pyszną pizzą – ale to już zasługa sąsiadów, nie hotelu.

  2. Angelika Szpak ★★☆☆☆

    Hotel sam w sobie, nie jest zły . Mieliśmy wesele w krakowskim domu weselnym , od początku zaznaczyłam że będę miała dużo gości przyjezdnych bo ja nie mieszkam w Polsce plus mój mąż nie jest z Krakowa . Kiedy załatwiałam sprawy z Panią manager z sali, poszłyśmy na recepcję żeby zarezerwować wstępnie pokoje , z racji że nie byłam pewna ile będę potrzebować tych pokoi , Pani na recepcji powiedziała że zablokuje nam hotel na naszą datę i do dwóch tygodni przed weselem miałam potwierdzić ilość pokoi. Super!!! Miesiąc przed weselem gdy zapytałam ile jest dostępnych pokoi okazało się że tych pokoi nie mam , z tłumaczeniem Pani manager że to przecież sezon.... Mieliśmy tylko 3 pokoje które były tak bardzo wstępnie zarezerwowane plus nasz apartament dla nowożeńców ze śniadaniem , na które nam niestety nie udało się zalapac . Ale z opini tych gości którym udało się zalapac na śniadanie , wiem że nie było dobre i dużo nie straciłam że się nie załapałam. Pokoje czyste, taki plus

  3. Marsi Koss ★★★★★

    Bardzo fajny hotel, przemiła obsługa oraz przestronne pokoje.

  1. Joanna Pałdyna ★★★★★

    Juz kolejny raz przyjezdzamy tu z wycieczka. Jedzenie rewelacyjne. W pokojach bardzo ładnie i czysto. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Polecamy na wycieczki szkolne i nie tylko.

  2. Andrzej Wojtysiak ★★★★★

    Idealny hotele jeśli gdzieś lecisz. Do lotniska 10 minut samochodem, sam hotel lata świetności na za sobą, śniadanie słabe, w hotelu czysto.

  3. Anna P. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa pomocna w każdej chwili. Jedynie co bym poprawiła to śniadania trochę zimne na tych tealight. Obiady i kolacje w restauracji obok przepyszne polecam dietę wegańska bardzo urozmaicone posiłki.

  1. Wojciech Staniszewski ★★★★☆

    2 stacje kolejki od lotniska - 6 minut :). 200m z hotelu do stacji. Obsługa sugerowała bolta ,a to bez sensu. Pokój spoko, parking. Czysto i cicho .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Zakliki?

Hotel Zakliki znajduje się przy Zygmunta Starego 130, Bronowice, 30-198 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Zakliki?

Można skontaktować się z Hotel Zakliki pod numerem +48 517 900 950

Jak można dotrzeć do Hotel Zakliki?

Do Hotel Zakliki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements