Przegląd katalogu
- 999 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 999 wyników
Przeglądaj catering w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 999 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 397,886 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Dawno nie jadłem tak smacznie domowego obiadu nigdzie na mieście! Jedzenie jest tylko na wynos, ale jak widać super spakowane. Zajewajka pyszna i schabowy tak samo. Wszystko świeże. Ceny dań podane są na stronie lokalu. Ten zestaw 30zł (Zalewajka 9zł, schabowy z ziemniakami i surówką 21zł) Miejsce z zewnątrz niepozorne ale serdecznie polecam. Parking obok jest duży, można wjechać tirem także polecam wszystkim kierowcom czekającym na załadunek czy rozładunek w firmie Marelli bo można podjechać lub zamówić z dostawą. Około 1.5km Wszystkiego dobrego dla Właściciela!”
“Wpadliśmy tam z drogi ze względu na dobrą opinię i na pierwszy rzut oka miejsce wygląda jak wyjęte z PRL zamawia się u Pani przy kasie, menu na kartce kredowej cienkiej i trochę wymiętolone. Menu dnia wypisane na tablicy kredą :). Natomiast obsługa bardzo sprawna zupę dostałem po minucie. Główne posiłki nie były wydane razem ale wszystko robione, żadnych mrożonek, placki ziemniaczane z sosem grzybowym super chrupiące i sos z grzybami, pierogi z mięsem w skwareczkach niby 8 ale naprawde duże więc porcja solidna. No danie dnia Szwajcar też super ser się z niego wylewał z ziemniaczkami i surówkami. Do tego ceny rozsądne za pełny obiad dnia 42 złote za trzy osoby zapłaciliśmy niecałe 120 złotych i żadne z nas nie było w stanie zjeść wszystkiego. Więc jeżeli ktoś głodny na 94 w Sosnowcu to warto zahaczyć zjeżdża się 500 m od drogi i wychodzisz najedzony naprawdę dobrym jedzeniem.”
“Kolejny raz zamówiony catering okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Pyszne jedzenie, przygotowane tak pięknie, że oczy jedzą same :) niesamowita obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam zdecydowanie!”
“Klimatyczna i bardzo przestronna sala bankietowa, zaangażowana i miła obsługa. Najważniejszym punktem było oczywiście jedzenie - wszystko było świeże, elegancko podane i po prostu przepyszne !!! Goście z imprezy wyszli zadowoleni i najedzeni. Dziękujemy !”
“Pyszne jedzenie , zdecydowanie warto spróbować i przekonać się samemu. Panie na kuchni mają świetny smak, obiady przyprawione wyraziście. Obsługa również bardzo sympatyczna, naprawdę warto tam zjeść :)”
“Bardzo duży wybór różnych pierogów i innych własnych wyrobów. Wszystko bardzo smaczne - czuć w smaku dobrej jakości produkty i wiedzę jak coś dobrego zrobić. Miła obsługa. Ceny akceptowalne. Polecam.”
“Jedzenie wprost wyśmienite. Pomimo paru drobnych pomyłek popełnionych przez personel, obsługę można również wysoko ocenić.”
“Jedzenie wprost wyśmienite. Pomimo paru drobnych pomyłek popełnionych przez personel, obsługę można również wysoko ocenić.”
“Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, pani Jolanta super, łatwo idzie się dogadać ze wszystkim, roczek udany, dziękujemy bardzo, polecam :)”
“Byliśmy na 70-tych urodzinach wujka. Fenomenalnie przygotowane bardzo smaczne jedzenie. Wszystko świeże i z bardzo dobrej jakości produktów obfita i urozmaicona zimna płyta jak też podane potrawy na gorąco. Widać, że ktoś wkłada wiele serca i dużo dbałości w przegotowanie tego przepysznego jedzenia. Obsługa (tzn. miłe, sympatyczne i bardzo pracowite dziewczyny) również zasługuje na uznanie.”
“Polecam, byłem dzisiaj i zamówiłem placki po węgiersku. Mięso mięciutkie, placki chrupkie a sos dobrze doprawiony. Obsługa miła i pomocna.”
“Gdzie można zobaczyć menu i cennik skoro strona nie działa?”
“Miałam przyjemność zorganizować swoje wesele w restauracji Anna Maria, muszę przyznać, że było to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Od momentu pierwszego kontaktu, obsługa jest niesamowicie profesjonalna i pomocna. Każdy szczegół został dopracowany do perfekcji, co sprawiło, że nasz wielki dzień był absolutnie wyjątkowy. Jedzenie było wyśmienite – każdy kęs był prawdziwą ucztą dla podniebienia. Nasi goście nie mogli przestać chwalić różnorodności i jakości serwowanych potraw. Sala sama w sobie jest przepiękna i niesamowicie klimatyczna, a atmosfera panująca w restauracji dodawała naszemu wydarzeniu wyjątkowego uroku. Co więcej, personel był niezwykle uprzejmy i zaangażowany, dbając o to, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. Czuliśmy się naprawdę dopieszczeni i ważni, co jest niezwykle cenne w tak ważnym dniu. Gorąco polecam restaurację Anna Maria każdemu, kto szuka idealnego miejsca na organizację ważnego wydarzenia. To miejsce, które na długo pozostanie w naszej pamięci dzięki swojej doskonałości w każdym aspekcie.”
“Pyszne domowe jedzenie a porcje olbrzymie i nie do przejedzenia! Jedliśmy placek ziemniaczany z gulaszem, kotlety schabowe z dodatkami i wszystko świeże i pyszne.”
“Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa, polecam!”
“W dniu 20.07.2025 w restauracji była super impreza w stylu włoskim, można było zjeść bardzo dobrą pizze. Ciasto i wykonanie pizzy najlepsze jakie jadłem.”
“Z czystym sumieniem mogę polecić. Wspaniała obsługa, klimatyczny wystrój, przepyszne jedzenie! Nic dodać, nic ująć. Mięsko dobrze przyprawione (polędwiczki), smaczny aromatyczny sos z grzybami, idealnie pasująca surówka, no i kluseczki, pyszne (chociaż zaskoczył nas ich kolor!), miękkie i smaczne, a to naprawdę rzadkość. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.”
“Cicha, spokojna restauracja. Bardzo dobre ciasta i lemoniada. Uprzejma obsługa, industrialny wystrój. Ceny bardzo w porządku. Malutka uwaga - na szkle widać zacieki po myciu i nie wygląda to zbyt estetycznie, dość rzuca się w oczy.”
“Niepozorne miejsce, jak podjechałem pod adres myślałem że to jakaś pomyłka. Po wejściu na piętro okazuje się, że to naprawdę na fajnym poziomie restauracja. Bardzo dobry, treściwy żur gdzie nie żałowano dodatków i przede wszystkim dobrej jakości kiełbasy pokrojonej w kostce. Rolada śląska była delikatna, bogato wypełniona, kluski śląskie były super, właśnie coś takiego chciałem zjeść przejazdem przez Śląsk. Co do minusów: rozwodniona lemoniada, niewarta swojej ceny oraz to, że żurek mial być z jajkiem ale nie był. No i obsługa mogłaby bardziej się interesować gośćmi, nie macie aż tyle stolików, by nie ogarniać. Stoliki siedzące obok mnie zamówiły napoje po czym musiały się upominać. Obsługa do dodatkowego przeszkolenia. Podsumowując: Warto tu zajechać na obiad.”
“Pierwszy raz odwiedziłem „Zdrowia Smak” i jestem pod ogromnym wrażeniem! Jedzenie nie tylko zdrowe, ale też naprawdę pyszne. kurczak w panierce i kluski to po prostu mistrzostwo. Obsługa uśmiechnięta. Na pewno wrócę!”
“Zamawialiśmy catering - obiad i ciepłą kolację. Wszystko bardzo smaczne, porcje duże, ładnie podane. Polecam”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni! Byliśmy w niedzielę, bez rezerwacji udało się bo stolik jeszcze przez 1,5h był wolny. Zamówiliśmy rosół, roladki, schab w zestwie i kasze z sosem. Wszystko przepyszne! Roladki rozpływały się w ustach bardzo dobrze duszone, kapusta i kluski extra! Duże danie obiadowe. Schabowy wychodził z talerza. Kasza z sosem również mega! Mięsko kruche, miękkie. Obsługa ok, wystrój ciekawy, ceny jak na obecne czasy ok. Jak będzie okazja z chęcią wrócimy.”
“Zawsze pyszne jedzenie. Zawsze dowiezione na czas. Polecam !!!”
“Jedzenie jest bardo smaczne obsługa bardo miła klimat idealny na różne okazje szefowa bardo sympatyczna”
“Smaczne jedzenie, duże porcje, miła obsługa, nie drogo...lokal posiada kącik dla dzieci, a w sezonie jest czynny ogródek...kto raz spróbuje nie pożałuje”
“Obiad przepyszny. Pierogi ruskie, schabowy, rosół, kawa Kuchnia domowa . Raj dla podniebienia.”
“Przemiły człowiek przyjął zamówienie. Posiłek podany dość szybko. Jedzenie dobre. Dobrze wygląda i dobrze smakuje. Rolada krucha, pieczeń mięciutka, wszystko poprawnie doprawione. Za tą cenę nawet bardzo dobrze. Czysta toaleta. Polecam.”
“Z całego serca polecam. Pełny profesjonalizm”
“Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa,idealnie dobrana ilość porcji do ilości gości.Polecam wszystkim”
“Pyszne domowe jedzenie. Bardzo często tam jadam i nigdy nie byłem zawiedziony. Spore porcje w bardzo rozsądnej cenie. Dzisiaj np. danie dnia to przepyszna rolada z kluskami śląskimi i kapustką zasmażaną. Dosłownie rozpływała się w ustach. Zdecydowanie polecam!”