Wcześniej nie chciało mi się wierzyć, że mogło dojść do takiej sytuacji jak była w tym roku w Bytomiu - rodziny dzieci komunijnych zostały bez sali, bo ktoś źle coś umówił, ale po dzisiejszym spotkaniu z właścicielem widzę że to możliwe. Jakiś czas temu mieliśmy okazję z żoną być tam na obiedzie – było całkiem nieźle jeżeli chodzi o jedzenie, ale już wtedy zauważyliśmy że obsługa jest do bani. Mimo wszystko postanowiliśmy ze względu na klimat dać szansę temu miejscu. Chcieliśmy zorganizować komunię dzieci. Właściciel umówił się z nami z dużym wyprzedzeniem na spotkanie po majówce bo chciał się spotkać dopiero po tegorocznej komunii. Zjawiliśmy się od razu następnego dnia, żeby mieć pewność co do wolnego terminu - lokal był zamknięty, a przez okna widoczny syf po imprezie. Żonie udało się skontaktować z właścicielem trochę później - oświadczył że nie potrafi podać cen na przyszły rok i mamy się spotkać 1 czerwca. Zaznaczył wtedy że są dostępne dwie sale - i na większej spokojnie uda się zrobić imprezę na 40 osób. Pojawiliśmy się dzisiaj. Właściciel zaczął twierdzić, że się nie umawiał z nami. Stwierdził, że umawia się że wszystkimi 3 czerwca - wtedy mają się pojawić wszyscy zainteresowani komunią na przyszły rok i stwierdził że wtedy my jako kliencie będziemy się dogadywać co do organizacji. Stwierdziłem, że jest to nie poważne - jak klienci mają się dogadywać między sobą. Poszedł po swój notes i zaczął nas oskarżać, że go okłamujemy. Skończyliśmy tą daremną dyskusję. Właściciel w ogóle nie zna się na obsłudze klienta i ewidentnie nie potrafi prowadzić tego biznesu. Uważajcie więc na co się z tym człowiekiem umawiacie, bo my się dowiedzieliśmy, że kłamiemy i na nic się nie umawialiśmy dużo przed imprezą. Współczuję jak ktoś się dowie w przed dzień I zostanie na lodzie.
Zdjęcia
Opinie
-
Alek Wjdt ★☆☆☆☆
-
Daniel Skabek ★★★★☆
Przyszliśmy na obiad w osiem osób, gdzie każda osoba zamówiła zupę, danie główne, oraz deser z kawą. Ceny mają akceptowalne. Obsługa miła, starająca się o swojego klienta. Czas oczekiwania na posiłek jest jak najbardziej akceptowalny tym bardziej że zamawianych było jednocześnie osiem porcji. Jedzenie smaczne ładnie podane tylko porcje trochę małe. Jedyny minus, który się zdarzył się podczas deseru to w jednej porcji ciasta znalezliśmy włos. Po zwróceniu uwagi w ramach rekompensaty za popełniony błąd dostaliśmy gratisowe cisto na wynos. Podsumowując moim zdanie pomimo tej wpadki lokal jest wart polecenia.
-
Marzena Ząber ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić. Wspaniała obsługa, klimatyczny wystrój, przepyszne jedzenie! Nic dodać, nic ująć. Mięsko dobrze przyprawione (polędwiczki), smaczny aromatyczny sos z grzybami, idealnie pasująca surówka, no i kluseczki, pyszne (chociaż zaskoczył nas ich kolor!), miękkie i smaczne, a to naprawdę rzadkość. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.
-
Patrycja Bartosiak ★★★★★
Bo miejsce tworzą ludzie . Wspaniała wlascielka ciepła , serdeczna kobieta z pasja . Przepiękne wnętrza to nie jedyne atuty tej restauracji . Wyśmienity steak idealnie wysmażony . Polecam ❤️ napewno tu wrócę ☘️
-
christof szewczenko ★★★★★
Szefie dalej tak trzymać jest Pan Najlepszy. Najlepszy lokal w promieniu 40 km. Bardzo smaczne jedzenie przystępne ceny Super serwis wszystkim polecam. Jak będziecie w okolicy to tylko tam.
-
Gabriela ★★★★★
Miejsce fajne, klimatyczne. Bardzo miła obsluga. Jedzenko dobre, na przystawkę pyszne śledziki, porcje duże, do kawki bardzo dobre ciasteczko, ceny umiarkowane. Polecam wyszliśmy pojedzeni i zadowoleni.
-
Piotr Kwiatkowski ★★★★★
Polecam, obsługa bardzo miła a jedzenie przepyszne, dzieci mają gdzie biegać duża przestrzeń do zabawy
-
Aleks Gwsh ★★☆☆☆
Żadna rewelacja, normalne średnie dania, niezbyt ciepłe i długi czas oczekiwania. Cena dość wysoka, dodatek arbuza na wszystkich talerzach nie robi wrażenia a, modra kapusta okropna. Absolutnie nie oddaje śląskiej kuchni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CIMARRON Restauracja I Catering.?
CIMARRON Restauracja I Catering. znajduje się przy Żorska 59, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CIMARRON Restauracja I Catering.?
Można skontaktować się z CIMARRON Restauracja I Catering. pod numerem +48 503 170 224
Jak można dotrzeć do CIMARRON Restauracja I Catering.?
Do CIMARRON Restauracja I Catering. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku