Tradycyjna pizza & catering
“Przepyszne jedzenie, duży wybór, porcje spore, człowiek nie wyjdzie głodny. No i oczywiście przemiła obsługa :) Przystępne ceny. Wielkie podziękowania za zorganizowanie małych urodzin, mimo że nie było tego w ofercie :)”
Znaleziono 9 wyników
“Przepyszne jedzenie, duży wybór, porcje spore, człowiek nie wyjdzie głodny. No i oczywiście przemiła obsługa :) Przystępne ceny. Wielkie podziękowania za zorganizowanie małych urodzin, mimo że nie było tego w ofercie :)”
“Bardzo smaczne jedzenie. Miła obsługa i ładny wystrój. Pani pracujące w tej restauracji potrafią dobrze doradzić co do wyboru dania z bogatego menu, w którym każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Nasze dania zostały podane w ciągu kilkunastu minut. Potrawy spełniły nasze oczekiwania, więc z czystym sercem możemy polecić ten lokal.”
“Najlepsza pizza jaką jadłam w Rybniku, bardzo klimatyczne miejsce z super obsługą.”
“W dniu dzisiejszym razem z partnerem byliśmy na niedzielnym obiedzie. Partner stwierdził, że rosół smakuje jak u jego babci, a to jest bardzo duża pochwała. Lepszego nie jadł :) Ja zamówiłam żurek, który był również przepyszny. Drugiego dania nie daliśmy rady zjeść więc wzięliśmy na wynos. Kapusta zasmażana obłędna :) Porcje duże, wszystko cieplutkie, ceny bardzo rozsądne(zupy 10-15zł, drugie danie w granicach 35 zł). Lane Tyskie boskie (nie jakieś siki). Pan, który nas obsługiwał (chyba właściciel) wydawał się miły i sympatyczny. Ludzi w lokalu ogólnie mało. Z tego co zaobserwowałam to przychodzi lokalna społeczność ale to może kwestia tego, że lokal nie posiada własnej strony np. Facebook i nie reklamuje się zbytnio (a szkoda). Sam wystrój lokalu 3/5. Można by go trochę ocieplić dodatkami :) ale to tylko moja sugestia. Tak czy siak ogromnie polecam miejsce chociażby na niedzielny obiad. My na pewno jeszcze wrócimy. Pozdrawiamy :)”
“Wyśmienite jedzenie, bardzo miła obsługa i klimatyczny wystrój. Dziękuję, pizza Wiosenna to prawdziwa rozkosz ☺️”
“Pyszne, prawdziwe staropolskie domowe jedzenie!!! Placki ziemniaczane dokładnie takie, jak moja babcia smaży! Polecam bardzo mocno!”
“Nie ma się do czego przyczepić. Smaczne jedzenie, ceny jak za tak ogromne porcje są dobre. Rosół przepyszny, prawdziwy, nie z kostki. Makaron jak domowej roboty. Obsługa miła, szybka, bez problemów. Czas oczekiwania na cztery dania bardzo dobry, wszystko podane wszystkim gościom w tym samym momencie.”
“Bardzo polecam to miejsce. Bardzo pyszna świeża wędlina i pieczarki w dużych ilościach na przepysznym cieście . Miła obsługa. Czas oczekiwania do 10 min. Na pewno tu wrócę i polecę znajomym.”