Przegląd katalogu
- 25 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 25 wyników
Przeglądaj catering w Sosnowcu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 25 wyników w Sosnowcu, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 6,384 opinii i ocen.
“Dawno nie jadłem tak smacznie domowego obiadu nigdzie na mieście! Jedzenie jest tylko na wynos, ale jak widać super spakowane. Zajewajka pyszna i schabowy tak samo. Wszystko świeże. Ceny dań podane są na stronie lokalu. Ten zestaw 30zł (Zalewajka 9zł, schabowy z ziemniakami i surówką 21zł) Miejsce z zewnątrz niepozorne ale serdecznie polecam. Parking obok jest duży, można wjechać tirem także polecam wszystkim kierowcom czekającym na załadunek czy rozładunek w firmie Marelli bo można podjechać lub zamówić z dostawą. Około 1.5km Wszystkiego dobrego dla Właściciela!”
“Wpadliśmy tam z drogi ze względu na dobrą opinię i na pierwszy rzut oka miejsce wygląda jak wyjęte z PRL zamawia się u Pani przy kasie, menu na kartce kredowej cienkiej i trochę wymiętolone. Menu dnia wypisane na tablicy kredą :). Natomiast obsługa bardzo sprawna zupę dostałem po minucie. Główne posiłki nie były wydane razem ale wszystko robione, żadnych mrożonek, placki ziemniaczane z sosem grzybowym super chrupiące i sos z grzybami, pierogi z mięsem w skwareczkach niby 8 ale naprawde duże więc porcja solidna. No danie dnia Szwajcar też super ser się z niego wylewał z ziemniaczkami i surówkami. Do tego ceny rozsądne za pełny obiad dnia 42 złote za trzy osoby zapłaciliśmy niecałe 120 złotych i żadne z nas nie było w stanie zjeść wszystkiego. Więc jeżeli ktoś głodny na 94 w Sosnowcu to warto zahaczyć zjeżdża się 500 m od drogi i wychodzisz najedzony naprawdę dobrym jedzeniem.”
“Jak najbardziej restauracja zasługuje na najwyższą ocenę. Sala przepiękna, udekorowana ze smakiem, bez przesadnych ozdób, a obsługa bardzo miła i reagowała na wszystkie prośby z naszej strony. Jedzenie bardzo smaczne. Menager sali oprócz świetnej obsługi, potrafi zagadać gości z poczuciem humoru. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim z obsługi za zorganizowanie pięknego wesela.”
“Przepyszny kurczak,soczysty nie żaden suchelec.Pani właścicielka przesympatyczna i ciepła osoba.Dzisaj byłem pierwszym klientem i mam nadzieję że to co Pani powiedziała że jeżeli pierwszy klient to mężczyzna w okularach to znaczy że będzie ruch,mam nadzieję że tak było bo rzycze Pani wszystkiego dobrego i żeby interes się kręcił i Pani miała z tego zysk.Wbijajcie wszyscy po te kuraki,napewno się niezawiedziecie.”
“Miła odmiana od dań z mięsem, możliwość skosztowania dań kuchni wegetariańskiej jak i wegańskiej. Ciekawy wystrój i pomysł na knajpkę. Same dania, bardzo oryginalnie podane, bardzo smaczne i dobrze skomponowane, w szczególności polecam paprykę faszerowaną. Z dodatków do picia - kwas chlebowy i podpiwek bardzo dobrze pasuje. Miła obsługa i ceny też w porządku, obowiązkowa pozycja dla każdego roślinożercy. Polecam :)”
“Super z cisza spokój, fajny właściciel, wynajem bez problemów, POLECAM‼️‼️‼️‼️”
“Cudowne miejsce cudowni ludzie cudowna obsługa… Pani Anetka oraz Kamil wymiatają. 18te urodziny mojego syna przepięknie zorganizowane co do najmniejszego szczegółu… jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wspaniałe przyjęcie urodzinowe goście zachwyceni pod każdym względem atrakcji i super zabawy ♥️♥️♥️ jeszcze raz bardzo dziękujemy z całego serca ♥️ Pozdrawiamy P.s wrócimy napewno”
“Bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie na miejscu. Sosy również dobre, ale Buffalo to dla mega hardkorów. Bardzo ostre ! Także jak ktoś lubi wyzwania to polecam.”
“Bistro znajduje się na pierwszym piętrze w głównym budynku szpitala. Jest duża różnorodność dań każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo szybko się uwija , ceny są umiarkowane Polecam !!!”
“Z przyjemnością dzielę się wrażeniami z miłego miejsca, w którym można delektować się wyśmienitymi daniami. Atmosfera sprzyja relaksowi i rozmowom, a obsługa dba o każdy szczegół. Smaki potraw na długo pozostają w pamięci, zachęcając do kolejnych wizyt. Wnętrze lokalu tworzy przytulny klimat, idealny na spotkania z bliskimi. Z pewnością to miejsce, do którego warto wracać, by odkrywać nowe smaki. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka kulinarnych doznań w miłej atmosferze.”
“Wielokrotnie odwiedziłem to miejsce i za każdym razem wychodziłem zadowolony i najedzony. Jeśli chodzi o pizzę to śmiało polecam profesor pizza- sprawdzony klasyk z dużą ilością składników. Czy na miejscu czy w dostawie zawsze smakuje tak samo dobrze. Burgerów spróbowałem już wiele, ale mój ulubiony to spicy majo- klasyk z odrobiną ostrości. Jednak burgerów nie polecam na wynos, niestety nawet po 5min w folii aluminiowej bułka staje się gąbczasta, a sos mimo ostrożnego transportu zalewa całego burgera i dodatkowo go rozmiękcza. Qura-queski spróbowane wszystkie i wszystkie godne polecenia. Na dania obiadowe czy sałatki nigdy się nie skusiłem, ale domyślam się że również są godne polecenia- po prostu umieją tutaj w dobre jedzenie. Na plus zasługuje również zawsze miła obsługa i sam lokal w stylu amerykańskich barów. Często z powodu różnych okazji dodatkowo ozdobiony. Latem dostępny ogródek. Fajne miejsce i na kolację i na zimne piwko. Dodatkowo często istnieje możliwość obejrzenia meczu. Wiem, że jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce. Szczerze polecam”
“..żeby było jak najkrócej... Zewnętrze, tak jak i sam posiłek, na pierwszy rzut oka bardzo skromny, ot pulpety w sosie...ale wnętrze robi kolosalna robotę! W chrupiącej skórce idealnie zbalansiwany smakowo, mięciutki środek... Wow... Szczerze polecam. Idealne proporcje ceny do jakości. Wnętrze restauracji klimatyczne, urządzone że smakiem. Obsługa bardzo miła. Na pewno będę tam zaglądał...z przyjemnością.”
“Pyszne obiady. Korzystałam i na miejscu i na wynos. Miła obsługa”
“Polecam . Dobre ceny ,miła obsługa, dobra jakość wędlin i owoców i warzyw .”
“Świetna jakość - dostawa na czas. Zamawiamy tutaj głównie pierogi, barszcz i gołąbki. Szczerze możemy je polecić :)”
“Przemiła obsługa,empatyczne ekspedientki,otwarte na klienta. Uśmiechnięte i pomocne Nie dam powiedzieć złego słowa Super obsługa Kazdego dnia miło tu wracać Czyściutko i schludnie Towar ładnie i widocznie ułożony Przykład dla innych Żabek”
“Przyjemna, rodzinna atmosfera. Polecam!”
“Absolutnie najlepsze hamburgery jakie w życiu jadłem. Zamawiam tu od dłuższego czasu i nigdy nie było żadnego problemu z dostawą, czas dostawy jak najbardziej akceptowalny :)”
“Bardzo dobre jedzenie! Naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Świetnie przygotowane potrawy, bardzo różne i oryginalne smaki. Samego kurczaka (którego zresztą uwielbiam) można tu zjeść w sporo ponad 10 odmianach. Do tego świeże surówki, makaron, ryż, sajgonki i sporo innych potraw.. Za 30 złotych można naprawdę dobrze zjeść. Szczerze polecam!”
“Polecam najlepsze sushi jakie jadlem, a jadałem naprawdę w wielu miejscach :)”
“Lokal jest czysty, mięsko zawsze świeże, do wyboru wieprzowina i drobiowe (robione na miejscu). Bardzo miła i uprzejma obsługa, szczególnie polecam kebaba z rąk Pana Jarka i Pani Karolinki, pełne fachowstwo i doradztwo. Polecam serdecznie.”