Opinie

  1. Mateusz Karkus ★★★★★

    Zawsze pyszne jedzenie. Zawsze dowiezione na czas. Polecam !!!

  2. Abdul Albanski ★☆☆☆☆

    Najgorszy i najdrozszy obiad jaki w życiu jadłem, rolada ważyła max 80g , kluski rozgotowane w smaku sama mąka bardzo ale to bardzo jakość serwowanych dań poszła w dół a ceny w górę omijać szerokim łukiem....

  3. renata majer ★★★★★

    Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa. Polecam

  1. B-a ★☆☆☆☆

    Niestety, nie było mi dane przekonać się o walorach smakowych kuchni. W dniu kiedy wybrałyśmy się w to miejsce okazało się że lokal ma zmienione godziny otwarcia o czym "zapomniano" poinformować klientów aktualizując po prostu dane na stronie internetowej. O zmianie godzin otwarcia dowiedziałyśmy się od pani sprzątającej schody przed lokalem. I mimo że do otwarcia pozostało 30 minut, a wiatr i zacinający deszcz nie zachęcał do wystawania na zewnątrz, pani z mopem stanowczo odmówiła naszej prośbie o możliwość wejścia do lokalu byśmy mogły tam przeczekać te pół godziny. Byłyśmy rozczarowane takim potraktowaniem i podejściem do klienta. Ostatecznie zrezygnowałyśmy z poznania tego miejsca. No cóż, to był 13-go i piątek.... .

  2. ravdiamond ★★★★☆

    +Bardzo miła kelnerka, +ciekawe menu, +dania ładnie podane. - + ryba panierowana mogłaby być bardziej chrupiąca - krewetki na przystawkę 35zł, cena za wysoka jak za 3 sztuki w sałacie. Niestety były chłodne. Nad wystrojem moim zdaniem możnaby trochę bardziej popracować. W lokalu czysto. Ogólnie smacznie.polecam. Warto odwiedzić.

  3. Katarzyna Gross ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie! Zamawiałam w tej firmie obiad na uroczystość komunijną w domu na 18 osób. Wszystko dotarło w termosach w odpowiedniej temperaturze, wystarczyło tylko nakładać na misy, salaterki, talerze. Wszystko doskonale doprawione, porcje duże. W ramach obiadu zagwarantowany był rosół z makaronem, rolady, pieczeń i dewolaj, kluski śląskie i polskie, ziemniaki, kapusta czerwona z boczkiem, biała zasmażana, mix sałat wiosennych, kompot. Wszystko w rozsądnej cenie. Bardzo polecam, jako nieoceniona pomoc przy uroczystościach na większą liczbę osób (catering realizowany jest na minimum 15 osób). Była także możliwość domówienia podwieczorku i kolacji ( zimna płyta plus ciepła kolacja).

  1. Grzegorz Lipka ★★★★★

    Niezwykle smaczne potrawy podawane w wykwintny sposób. Bardzo uprzejma obsługa, dania sezonowe, bogaty wybór potraw i napojów. Ceny niewygórowane.

  2. wezu69 ★★★★★

    Jedzenie wyśmienite, bardzo miła obsługa. To miejsce w Siemianowicach, do którego nie wstyd zaprosić znajomych. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TELE CATERING?

TELE CATERING znajduje się przy Śląska 31, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TELE CATERING?

Można skontaktować się z TELE CATERING pod numerem +48 322 201 144

Jak można dotrzeć do TELE CATERING?

Do TELE CATERING można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements