Przegląd katalogu
- 30 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 30 wyników
Przeglądaj catering w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 30 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 10,412 opinii i ocen.
“Wpadliśmy przelotem, ale okazało się, że było bardzo smacznie. Zamówiliśmy małą pizzę i focaccie z dodatkami. Pizza może nie neapolitana, ale smaczna, bo z dobrych produktów. Kanapeczki za to boskie. Jeśli z grillowanym tuńczykiem i kaparami oraz z pieczonymi buraczkami i kozim serem. Przepyszne były. Polecam bardzo”
“Przepyszny makaron z genialnym sosem ratataoille ! Porcja ogromną i sycąca. Świeże i dobrze przyprawione l. Wzięliśmy jeszcze zupe pomidorowa która również nam bardzo smakowała. Polecam ! :-)”
“Postanowiłam wspomóc się przy antybiotykoterapii gotową dieta, aby nie martwić się o kaloryczność, zbilansowanie, różnorodność, systematyczność jedzenia itp. To był strzał w 10. Pani pomogła dobrać dietę pod mój zdrowotny problem i nie muszę o tym myśleć. Jedzenie jest PYSZNE, urozmaicone, cena wynika z wysokiej jakości. Mega miły kierowca, który na początku przedstawił mi się, że on obsługuje mój rejon. Szok kultura i klasa. Bardzo polecam.”
“Polecam! Niepozorna lokalizacja - niemniej bardzo ustawne wnętrze, nadaje się na różne imprezy. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i wyrozumiały szef :) Na pewno wrucimy!”
“Catering na 80 urodziny Mamy-bez zarzutu, wszystko pięknie podane, przygotowane z największą starannością! Potrawy przyprawione i smaczne.Super kontakt z Panią Moniką, elastyczne podejście do klienta! Bardzo polecam!”
“Miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy cateringowej i muszę przyznać, że było to absolutnie wyjątkowe doświadczenie! Jedzenie było nie tylko przepyszne, ale też pięknie podane i przygotowane z najwyższą starannością. Każde danie zachwycało smakiem, świeżością składników i pomysłowością – widać, że gotują z pasją i sercem. Obsługa również zasługuje na ogromne pochwały – kontakt był szybki, konkretny i bardzo uprzejmy. Wszystko zostało dostarczone na czas, a cała współpraca przebiegła sprawnie i bez najmniejszych problemów. Goście byli zachwyceni, a ja wiem, że przy kolejnej okazji z przyjemnością ponownie skorzystam z ich usług. Z całego serca polecam – to firma, która naprawdę zna się na tym, co robi i wkłada w swoją pracę 100% zaangażowania. Idealny wybór na każdą okazję!”
“Catering na komunię syna zamawialiśmy w firmie Mniam Mniam w "trybie awaryjnym", więc byliśmy wdzięczni, że w ogóle udało znaleźć się wolny termin. Ale wszystko zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania - świetna obsługa, szybkie dogranie menu, bardzo przyzwoita cena i jedzenie absolutnie pyszne! Wszyscy goście byli zachwyceni, łącznie z dziećmi, na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i gorąco polecamy :)”
“Testowałem wiele siłowni w Tychach ta jest moim zdaniem najlepsza i najbardziej kompletna . Z jakiegos powodu tylko w niedziele leci fajna muza a w tygodniu jakiś szrot i to powtarza sie xD”
“Bardzo dobre miejsce na krótsze lub dłuższy pobyt. Jedyny mankament stanowią Bardzo,o strome schody prowadzące na piętro.”
“Kolejny raz odwiedzamy i znów się nie zawiedliśmy. Bardzo dobre sushi jak i ramen. Nie ma się do czego przyczepić. Obsługa miła, uśmiechnięta i bezproblemowa. Wrócimy, obowiązkowo☺️”
“Byłem pierwszy raz w browarze tyskim, która okazała się bardzo przyjaznym miejscem, dobrze i klimatycznie wystrojony. Idealne na spotkania w mniejszym jak i większym gronie znajomych a także jako spotkania pracownicze. Piwo lane z "kija" jak i butelkowane, alko i 0%.”
“Polecam ten lokal na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w kameralnej atmosferze. Wystrój nadaje temu miejscu charakteru. Jedzenie bardzo smaczne. Również miłe zaskoczenie, że w damskiej toalecie były produkty takie jak tampony czy dezodorant w sprayu :)”
“Daję 5* na zachętę;) Lokal totalnie schowany, nierozreklamowany. Przejeżdżasz drogą i nawet nie zauważysz, że minąłeś bar. Wiele razy mi się to przytrafiło, ale dzisiaj zauważyłem jadąc rowerem i wstąpiłem. Tutaj czuć klimat klasycznej piwiarni z lat 90. Właściciel też żyje przeszłością i nie dostosował się nowych czasów. Ale nie dotyczy to piwa. I jego ceny. Kapitalne rzemieślnicze piwa z lokalnego browaru Wilkowyje. Również lane! Za kraftową IPA zapłaciłem 14,50 :) Standardowe piwo to też nie zwykły "tyskacz" tylko raciborskie i Cieszyn. Jest TV, jest płatność kartą, jest kameralny ogródek. Panie właścicielu, latem tymi drogami przejeżdżają dziesiątki rowerzystów. Chętnie skorzystają z Pana ogródka i chłodnego napoju. Muszą tylko o tym się dowiedzieć!”
“Klimatyczne miejsce, lata "na scenie". Świetne imprezy tematyczne. Polecam w 100%”
“Wczoraj pierwsza wizyta, wystrój na szóstkę wkoło rośliny, prawdziwe wloskie autko z którego mozna zaczerpnac prosecco. Łazienka robi wrazenie jest urządzona z klasą, idealne miejsce pod imprezy. No i jest prawdziwy kameleon i ma się tam bardzo Dobrze”
“Co za fantastyczne miejsce! Wspaniały klimat, idealny wręcz na odpoczynek i rozmowę w dobrym towarzystwie. :) Bardzo miła, zainteresowana obsługa. No i ta przepyszna beza! Uważam, że to wisienka na torcie tego genialnego miejsca. ❤️”
“Od razu na temat. Bardzo smacznie, domowo, porcje naprawdę duże. Zdecydowanie można sobie pojeść. Miejsce małe, ale klimatyczne. Panie z obsługi niezbyt miłe, ale Bistro Basen nadrabia cenami. Szczerze polecamy i na pewno wrócimy!!!!!”
“Jedna z najlepszych żabek w tychach. Serdecznie polecam. Obsługa miła, umią hot dogi robić tak żeby bułka sie nie rozwalała, co w większości żabek stanowi problem. Dobrze przeszkoleni z żappki. Wizualnie i logistycznie chyba najlepsza żabka.”
“Zamówiliśmy ramen i sushi - wszystko jest niewiarygodnie świeże! Kompozycje są kreatywne i trafione w punkt. Wszystko mega smaczne i zaskakujące. Najlepsze sushi w tychach - coś wspaniałego! Za rolkę z miętą i limonką powinien Pan dostać nobla kulinarnego!”
“Najlepsze wesela w Tychach. Jedzenie przygotowywane przez personel od podstaw. Pyszne wędliny wędzone przez lokal, tak jak i inne potrawy z najlepszych produktów(ciasta, zimna płyta, grill na kolację. Wszystko w delikatesowej jakości.”
“Super miejsce, warto zajrzeć. Jedzenie ciekawe. Menu ciekawe. Duży plus można przyjść z zwierzakami. Polecam!”
“Pokoje czyste, śniadania bardzo dobre, obsługa bardzo miła, byłem w podróży służbowej i skorzystam ponownie.”
“Bardzo fajna obsługa. Dziewczyny Bardzo miłe i pomocne. Pozdrawiam”
“Dobre jedzenie obsługa mogła by być lepsza ponieważ nie posiadają rękawiczek. W lodzie znalazłem jakiegoś gluta. Jedzenie dobre ale trzeba uważać.”
“Urokliwy, klimatyczny wystrój. Spokój w centrum miasta. Pani właściciel zadbała o najdrobniejszy szczegół.”
“Pani obsługująca bardzo miła,a sushi smaczne i ładnie przygotowane . Polecam.”