Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią niemiecką w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 55,837 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z kuchnią niemiecką z miast takich jak Katowice, Czeladź, Bielsko-Biała, Chorzów, Siemianowice Śląskie i innych.
“Bardzo dobre jedzenie i ciekawy stylowy wystrój sal”
“Bardzo smaczne jedzenie mają w tej restauracji i nie drogie. Przyjemna atmosfera i miła obsługa. Odwiedziliśmy "Czarną Hutę" z rodziną pierwszy raz i, naprawdę, byliśmy przyjemnie zaskoczeni.”
“świetnie urządzone miejsce z własnego wyrobu smakołykami do picia, jedzenie bardzo smaczne, atmosfera przyjazna i luźna, serwis Pana Artura klasa światowa...polecam”
“Przepiękne, klimatyczne miejsce. Uwielbiamy spędzać tu czas. Cudowna obsługa, właścicielka i menagerka. Ukochana Pani Angelika ❤️ wnętrza zachwycające i bajecznie udekorowane. Jedzenie - przepyszne!! Wspaniała pizza, makarony, dania mięsne, desery i kawa... orzeźwiające lemoniady i smaczne drinki. Od progu wchodzisz i czujesz się dobrze. Można przyjsc z pieskiem, który jest zawsze darzony szacunkiem na równi z ludzkimi gośćmi, a to dla mnie bardzo ważne. Collina organizuje dużo ciekawych imprez tematycznych, muzycznych i kulinarnych - zabawa jest zawsze udana. Tu chce się wracać.”
“Browar Mariacki polecili mi i koleżance jednogłośnie różni znajomi i ja dołączam do polecających! Jedzonko, klimat i obsługa były doskonałe. Wyszłam przezadowolna, ukontentowania zamówionym jedzeniem i z przeświadczeniem, że chcę, żeby każdy miłośnik kulinarny trafił tu choć raz, bo na prawdę warto dla miłych i smacznych chwil :) Tu jest pasja, dobry smak i super atmosfera. Obsługująca nas Pani Kelnerka była przysłowiową wisienką na torcie, świetna energia, zaangażowana, bardzo miła, dla mnie wzór w kontakcie z Klientem, co ostatnio wydaje mi się jest raczej rarytasem w knajpach :) dziękujemy bo to było bardzo miłe popołudnie i wrócę na pewno z kolejną hordą znajomych ❤️”
“Hotel super, jedyny mankament jak dla kobiety to brak oświetlenia nad lustrem do makijażu. Śniadania rewelacja, lunch boxy nie do przejedzenia. Kuchnia fantastyczna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ciasteczka i wypieki na słodko niebo w gębie ❤️Obsługa bardzo miła i pomocna.Gorąco polecam”
“Ja bardzo polecam! Zjadłem najlepsze gęsie udko, a żona gęsie żołądki. Żurek jest przepyszny.”
“Byłam na obiedzie z Rodzinką. Lokal bardzo klimatyczny choć podobno magia zaczyna się jak spadnie śnieg, niestety nie bylo go w dzień naszego obiadu. Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże, cenowo przystępnie. Polecam.”
“Jedzenie przepyszne. Odkrywam restaurację i jej smaki od tygodni zamawiając za każdym razem inne danie. Każda potrawa świetna. GOLONKA jest KRÓLEWSKA !!! Serdeczne podziękowania dla całej załogi - zwłaszcza dla Szefowej Kuchni.”
“Smacznie. Zamówiłem danie Niespodzianka szefa kuchni. Polecam”
“Świetne miejsce na imprezy rodzinne. Jedzenie idealnie doprawione, duże porcje. Super dodatkiem jest wyodrębnione miejsce dla dzieci do zabawy.”
“Nalesniki bardzo dobre, duzo farszu, pierogi z kapusta i grzybami wysmienite, to samo mozna powiedziec o roladzie wolowej z kluskami. Pizza dobrze doprawiona, czuc ziola, lecz spód to gotowiec, przez co calosc traci na smaku. Wszystkie dania dotarly cieple. Polecam.”
“Przepyszna pizza za niską cenę w porównaniu do konkurencji. Jest naprawdę fenomenalna, w stylu włoskim, na cienkim cieście, jednak składników nie brakuje! Polecam najbardziej Polo (z kurczakiem). Pewnie zamówię jeszcze nieraz ❤️”
“Przed organizacją imprezy okolicznościowej przeczytałam zachęcające opinie na jednej z grup w mediach społecznościowych a później zderzyłam się z kilkoma nieprzychylnymi tutaj i miałam różne obawy. Po uroczystości z okazji chrztu mogę jednak śmiało napisać: -Jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane, spore porcję - obsługa miła, pomocna i stale doglądająca uroczystości, żeby niczego nie brakowało/wszystko było podane na czas - kameralne sale dające komfort gościom - bardzo konkurencyjne ceny. Polecam!”
“Do restauracji trafiliśmy przez przypadek będąc w Czechowicach , mimo że odległość była warto się udać . Restauracja znajduje się na Starym Mieście, niesamowity klimat , muzyka ze starych lat teraz koncerty jedzenie , naprawdę bardzie smaczne , zamówiliśmy kilka dań i wszystkie restauracje , stek idealnie wysmażony , dostatki rewelacja, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam! Jeśli kiedyś będę w okolicy napewno odwiedzę to miejsce aaaaa żurek pierwsza klasa , nawet ja która nie jada żurku posmakowałam i było wato”
“Znaleziona po opiniach. 5 gwiazdek zasłużonych. Klimat jest przemiły. Można z przyjemnością poczekać przy kawce na przepyszne jedzonko w odpowiednich porcjach z szybkim serwisem i miłą obsługą. Lokalizacja fenomenalne z pięknymi widokami. Mimo odległego dojazdu warto bo drogą też jest przygodą.”
“Moja historia z bistro Szykowna właśnie dziś się rozpoczęła - wracałem z żoną i synem z Katowic do Rybika, nagle zrobiła się godzina obiadowa - no i pytanie - co lub kogo by tu dziś zjeść? Nagle, przypomniały mi się rozmowy, które odbywały się przy wigilijnym stole - szwagier polecił mi jakąś knajpkę przy Makro. No to dawaj - brzuchy puste, lecimy! Szwagier polecał, myślałem, że zjemy coś dobrego, ale to, co my tu dostali, to nie ino dobre – to było boskie! Jak to mówiła Pani Stasia z Klanu: „bożysz Ty mój”! Najlepsza czosnkowa zupa EWER! Rolada tak miękka, że chyba spała w pierzynie, kluski jak małe chmurki, a modro kapusta? No, tak dobrze przyprawione, że chyba z babciinych przepisów podpatrzone. Obsługa uśmiechnięta, klimat jak w familoku – swojsko i wesoło. Jedzenie w tym miejscu uzależnia - takie ostrzeżenie dostaliśmy od Pana, któremu składaliśmy zamówienie. No i przepadliśmy! Jutro bierzemy kolejnych członków rodziny - każdy musi tego spróbować!”
“Rewelacyjne miejsce. Pyszne jedzenie, pięknie podane. Super obsluga nienachalna, profesjonalna. Przepięknie pomyślane miejsce, pięknie wykończone. Jest moc. Otoczenie i klimat zachęciły do spróbowania po raz pierwszy w życiu tatara. Który okazał się fenomenalny. My polecamy. I już wkrótce wrócimy.”
“Bardzo duży wybór różnych pierogów i innych własnych wyrobów. Wszystko bardzo smaczne - czuć w smaku dobrej jakości produkty i wiedzę jak coś dobrego zrobić. Miła obsługa. Ceny akceptowalne. Polecam.”
“Restauracja: Polecamy! Obsługa fantastyczna, kontakt z panią Ewą od początku bezproblemowy. Jedzenie pyszne i dużo. Co zostało to spakowane próżniowo w pojemniki. Tak jak już mówiłam, gdy będziemy organizować kolejną imprezę - wrócimy ☺️”
“Bardzo przyjemne, ciekawe - nietypowe dla Katowic miejsce. Jedzenie prawdziwie smaczne, a porcje duże (a nawet bardzo duże). Lokal stylizowany na wnętrze staropolskiej wiejskiej chaty (bardziej w stylu skansenu, nie zaś współczesnego, plastikowego retro-folku) - naprawdę przyjemne dla oka. Podczas naszej wizyty zauważyliśmy raczej duży ruch - sugerowałbym rezerwację stolika.”
“Bardzo dobre jedzenie, spore porcje, wszystko ładnie podane. Doskonałe miejsce na spotkania ze znajomymi lub na obiad z rodziną. Miła obsługa. Polecam serdecznie”
“Zgodnie z nazwą lokal w stylu dawnej karczmy ale takiej lux. Wszystko w drewnie, ciepłe światło, u góry można powiedzieć że półmrok. Najważniejsze czyli jedzenie bardzo dobre, świeże, porcje obfite, warto zwrócić uwagę, że dodatki nie zawsze są uwzględnione w zestawie i trzeba je dobrać osobno. Dania są ciekawe. Gości mnóstwo więc o czymś to świadczy, w niedzielę nawet nie myślmy aby przyjechać bez rezerwacji. Lokal nie jest w mieście więc parking to żaden problem. Moim zdaniem za dużo ozdób, figur, czasami zupełnie nie pasujących do wystroju jak na przykład plastikowy kościotrup. Obsługa bardzo miła i sprawna i jest jej odpowiednia ilość, zamawiamy i wszyscy przy stoliku dostają jedzenie jednocześnie co jest bardzo miłe. Czas oczekiwania nie jest duży. Toalety czyste i dobrze urządzone ale mogło by być ich więcej. Zawsze po odwiedzeniu Rajculi jestem bardzo najedzony i mega zadowolony i osoby z którymi jestem też wypowiadają się tylko pozytywnie.”
“Genialne miejsce na szybki obiad lub rodzinne spotkanie. Fajny klimat, dobra obsługa i przepyszne domowe jedzenie. Codziennie nowe dania, z tego co akurat najlepsze. Porcje takie, że nikt głodny nie wyjdzie. Wracam tam regularnie.”
“Bardzo polecam ,dziś byłam, któryś raz i jak zawsze miła obsługa,.czysto,jedzenie pyszne . Rosół wyśmienity ......sałatka z grillowanych warzyw i kurczaka ,bajka. Zawsze jestem pewna ,że jak odwiedzę Restauracje Pod Filarem ,zjem pyszne smaczne jedzonko i będę powitania pięknym uśmiechem że strony obslugi.”
“Najlepszy burger jaki jadłam w życiu :) odjęłam gwiazdkę za to, że porcja mogłaby być ciut większa(może da się jakoś przekonać kucharza?:) Był tak pyszny, że chciało się więcej i więcej:) Obsługa w knajpie na najwyższym poziomie!:) Małą wpadkę (która może zdarzyć się wszędzie!) zrekompensowała momentalnie w postaci deseru dla mnie i koleżanki. Byłyśmy mile zaskoczone. Już nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę to miejsce ponownie:)”
“Restauracja Modra w Tarnowskich Górach to prawdziwa perła śląskiej kuchni. Przytulne wnętrze, rodzinna atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że czujesz się tu wyjątkowo. Menu kusi tradycyjnymi specjałami, jak rolada wołowa z kluskami i modrą kapustą, żur śląski czy autorskie desery. To idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi — zawsze z gwarancją świeżych składników i niepowtarzalnego smaku.”
“Świetna lokalizacja w samym sercu Pszczyny, gdzie możemy spróbować niebanalnych potraw, w menu znajduje się kilka bardzo ciekawych pozycji. Dania są przepyszne, obsługa na bardzo wysokim poziomie (tak kulturalnych i profesjonalnych kelnerów dawno nie spotkałem), serwowane rzemieślnicze piwo jest bardzo dobre, nie mam żadnych uwag. Polecam!”
“Wczoraj pierwsza wizyta, wystrój na szóstkę wkoło rośliny, prawdziwe wloskie autko z którego mozna zaczerpnac prosecco. Łazienka robi wrazenie jest urządzona z klasą, idealne miejsce pod imprezy. No i jest prawdziwy kameleon i ma się tam bardzo Dobrze”
“Byłem z kumplem na steku tomahawk, który przygotował sam właściciel. Stek przepyszny, wysmażony idealnie. Forma podania genialna, a sam właściciel jest super człowiekiem. Cała opowieść jak stek jest przygotowywany dodaje swego rodzaju smaczku i klimatu, który jest niepowtarzalny. Jestem przekonany, że odwiedzę to miejsce nie raz. Mogę je szczerze polecić wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść i czuć się przy tym wyjątkowym, bo tak właśnie traktuje nas na miejscu obsługa na czele z właścicielem.”