Przegląd katalogu
- 3,871 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 3871 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,871 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,237,383 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo i innych.
“Lokal blisko plaży, do którego udaliśmy się wieczorem po podróży. Pierwszy dzień nad morzem, więc zdecydowaliśmy się na ryby. Zamówiliśmy dorsza z pieca na grzybowym risotto oraz łososia na plackach ziemniaczanych. Czekając na jedzenie otrzymaliśmy czekadełko w postaci marynowanych oliwek i nachosów. Ryby były przepyszne, placki chrupiące, ryż miękki i dobrze doprawiony. Fajne dodatki w postaci imbiru marynowanego czy wodorostów. Warto zajrzeć do tej restauracji!”
“Zjedliśmy pysznego steka, wypiliśmy potężne czerwone wino i zostaliśmy zadbani przez Panią Magdalenę, która ma rzadki dar nawiązywania kontaktu bez bycia nachalnym. Opinię tę podzielają również pobliskie stoliki :)”
“Wpadliśmy zaraz po wizycie w aquaparku. Obsługa sympatyczna, zapytana o wykaz alergenów, podała nam do stolika bez problemów. Porcje sycące, a jedzenie smaczne. Musieliśmy trochę poczekać, ale w obecnych czasach to nic zaskakującego (wolę poczekać i nie mieć jedzenia przygotowanego z "gotowców" lub odgrzewanego naprędce). Myślę, że spokojnie można wpaść na obiad i się nie rozczarować.”
“Super przyjemne miejsce przy plaży. Wpadliśmy w ciągu dnia na kawę i zatrzymaliśmy się na dłużej - bardzo miła obsługa, fajny klimat, przyjemna muzyka, przeszklone wnętrze z widokiem na morze, bardzo dobre ciasta i kawa. Obok drewniane, nowoczesne sauny na plaży czynne od października - super sprawa dla aktywnych, rodzin, morsów i nie tylko.”
“Byłem w tej Restauracji ze swoją rodziną już 3 razy. Za każdym razem wszystkie przygotowane dania, tak samo smaczne. Miejsce przyjazne dla rodzin, kącik zabaw dla dziecka oraz możliwość zrobienia własnej pizzy przez moją Córeczkę, która świetnie się przy tym bawiła. Obsługa wie co robi, kuchnia wydaje dania w dobrym czasie oraz ogólny nastrój miejsca oceniam na bardzo dobry. Ceny bardzo przystępne dlatego można odwiedzać te miejsce często. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem i gorąco polecam !”
“Jest super, jedzenie przepyszne, obsługa mega miła, pozdrawiam”
“Profesjonalna obsługa przemiła wesoła kelnerka Marta. Bez tłumu bo może troszkę drożej ale za to w spokoju można zjeść. Dania bardzo smacznie, na pewno wrócimy. Polecam.”
“Zamówiliśmy co się później okazało pyszna pizze na wynos. Lokal bardzo klimatyczny połączony z hotelem. Ceny jak to nad morzem. Polecam”
“polecam bardzo dobre jedzenie miła i przyjemna obsługa czas oczekiwania troszkę wydłużony ale warto”
“Całkiem spoko kepsik. Połączenie ketchup'u i ostrego sosu ładne. Z klimatu jedynie brakuje cichutko jakiejś arabskiej muzyczki i dobrego audio no i chusteczek na stoliku ;)”
“Dziś odwiedziłem to miejsce za namową znajomego, który jada tu regularnie. Zdecydowaliśmy się na danie dnia – barszcz ukraiński oraz kotlet mielony z cebulką. I muszę przyznać szczerze: niebo w gębie! Smaki jak u mamy, a do tego przemiła obsługa i ciepła atmosfera. Z pewnością wrócę i będę polecał to miejsce dalej. Takie kulinarne odkrycia warto mieć na swojej liście!”
“Bywam kilka razy w roku. Najlepsze imprezy w regionie. Pozdrawiam dj.WELL5”
“Miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, obiady domowe, pizzę, makarony czy desery. Byłem u Nich parę razy i nigdy się nie zawiodłem. Tym razem gulasz z kluskami śląskimi - bardzo dobry. Porcje są naprawdę solidne, składniki świeże, a obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Świetna atmosfera, przytulne wnętrze i rozsądne ceny sprawiają, że chce się tu wracać. Polecam zarówno na szybki lunch, jak i spokojną kolację z rodziną lub znajomymi.”
“Bardzo dobre jedzenie, ogromne porcje, ceny przyzwoite. Za rybę (fileta)z frytkami, surówkami, zupę kurkowa, farszynki (5 szt.), piwo bezalkoholowe i coca colę zapłaciliśmy ok. 140 zł, więc bardzo atrakcyjnie. Obsługa mimo długiego weekendu uwijała się, lokal był tak oblegany, że kolejki sięgały na drogę zewnętrzną.”
“Wybitnie dobre posiłki, każda z pozycji zaskakuje niecodziennym smakiem. Serdecznie pozdrawiam Panią Justynę, świetna Pani kelner, która towarzyszyła nam od początku do końca tej wspaniałej przygody kulinarnej.”
“Cudowne miejsce nie tylko dla miłośników kuchni roślinnej! Zamówione porcje posiłków były duże i syte, pozostając w dobrym stosunku do ceny. Obsługa poinformowana na temat alergenów występujących w daniach. Chłodnik w smaku był ciekawy i delikatny, wizualnie bomba. Serdecznie polecam wpaść na lunch w cieniu kultowego Falowca.”
“Najbardziej odwzorowująca klimat Kaukazu restauracja gruzińska w rejonie Trójmiasta, jaką w życiu widziałem. Nigdy w życiu również nie jadłem takich ogromnych chinkali, a szef Gruzin z chęcią porozmawia sympatycznie z klientami o opiniach czy Kaukazie ❤️”
“Świetne miejsce z wyjątkowym klimatem i pysznym jedzeniem. Pizza z pieca opalanego drewnem była doskonale wypieczona, a składniki bardzo świeże i aromatyczne. Obsługa miła i profesjonalna, a czas oczekiwania krótki. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!”
“Pyszne jedzenie porcje ogromne. Bardzo polecam ceny jak na takie porcje bardzo ok. Czas oczekiwania długi ale przynajmniej wiemy że dostajemy świeże.”
“Dobre wegańskie jedzonko. Polecam menu stałe, warto spróbować niepowtarzalne klasyki np harira, bakłażan z Telaviwu czy mój najpyszniejszy falafel talerz. Falla systematycznie wprowadza też menu sezonowe. Jeśli chcesz je przetestować to również warto. Można usiąść w ogródku, jeśli tylko pogoda pozwala. Polecam piwko z mango, które piłam pierwszy raz w życiu. Obsługa też jest za każdym razem na poziomie i na luzie. Powodzenia”
“hotelowa restauracja, całkiem dobre drinki w przyzwoitych cenach”
“Restauracja zachwyca nie tylko widokiem na morze, ale i jakością dań. Polędwica była przygotowana do perfekcji, a sos do niej idealnie podkreślał jej smak. Byłem naprawdę zaskoczony poziomem Grand Blue.”
“Wybraliśmy się na obiad z ciekawości bo zawsze widzieliśmy pełne stoliki. Spore porcje i najedliśmy się wszyscy. Bardzo smakowały mi frytki (skubnęłam kilka z talerza) i ziemniaki zapiekane, które miałam w zestawie z policzkami. Spaghetti mogłoby mieć trochę więcej sosu pomidorowego. Lemoniada sezonowa - arbuzowa - smaczna i nie słodka. Bardzo miła obsługa, jedzenie dostaliśmy w miarę szybko.”
“Jadam Subwaya 2/3 razy w tygodniu. W różnych miejscach w Gd/Ga. Ten punkt jest najlepszy. Kanapki takie duże że odbijam je kolanem. Zawsze idą na rękę z warzywami, bardzo duże porcje. Pani Ania robi najlepsze kanapki. W skrócie najlepszy Subway na mapie Gdańska. Polecam 100%”
“Świetne miejsce dla miłośników prawdziwej włoskiej pasty. Dania są przygotowane z wyczuciem, makaron idealnie ugotowany, a sosy bogate w smak i aromat. Widać dbałość o detale i jakość składników. Porcje są sycące, a jednocześnie bardzo estetycznie podane. Obsługa uprzejma i pomocna, chętnie doradza przy wyborze dań. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, opiekę,przepyszne jedzenie.Komunia31,05,25.Chciałabym bardzo podziękować całej ekipie która była w tym dniu i dbała o nas i o wszystkich! Czułam się jak w domu !!Ekipa bardzo zgrana,bardzo pomocna życzliwa i uśmiechnięta! Szczególnie chciałabym podziękować pani Zuzi wielka charyzma i wspaniały uśmiech!!!Polecam z całego serca !”
“Nie rozumiem negatywnych opinii o tym miejscu, super pan składający zamówienie, jedzenie świeże i smaczne . Polecam serdecznie.”
“Klimatu nie ma , bo to pizza hut Express, ale jedzonko fajne, czekałem tylko 10 minut, pomimo że pizza była w opakowaniu smakowała bardzo, wziolem jakąś nowość ale i tak była bardzo smaczna, ser w rogach super sprawa.”
“przyjechałam tutaj z rodziną. pierwsze- atmosfera jest bardzo fajna, drugie - bardzo szybko zrobili nam jedzenie, trzecie - jedzenie jest bardzo smaczne. zjedliśmy to bardzo szybko i każdy mówił że jest bardzo smaczne!! polecam”
“W sumie to są dwie restauracje. Jedna to bardziej jak fast food gdzie można frytki hot dogi zamówic ( kiedyś były lepsze no ale trudno) , przy czym samemu nalewać się sos ze specjalnych podajników. Również napoje samemu się dolewa tak jak bywa to w dużej dolewce. Druga restauracja działa bardziej jak bar mleczny gdzie dania są już gotowe i odrazu wydawane. W obu przypadkach raz lepiej raz gorzej wychodzi ale przecież sporadycznie się tam jada raczej przy okazji. Myślę że samo gastro parę procent dochodu robi bo takie ma wzięcie.”