Przegląd katalogu
- 3,871 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 3871 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,871 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,237,383 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo i innych.
“Makaron penne o smaku pizzy supreme, super smak, z mozzarellą i pysznym sosem z czarnymi oliwkami. Polecam”
“najlepszy kebab jaki kiedykolwiek jadłam, wielkość kebaba sprawił, że byłabym w stanie nawet więcej zapłacić za niego, nie dość że przepyszny to też duży i zapychający. jadłam kebab box same frytki mięso i sos i proporcja wszystkiego była idealna, frytki przepyszne. bardzo polecam”
“Gulasz z placku bardzo smaczny zupka Krupnicza też na pewno to jeszcze wrócimy”
“Restauracja hotelowa, przez co wydaje się być mniej okupowana niż przyuliczne lokale. Ogólnie warto sprawdzić czy w menu jest coś co nam pasuje. Kuchnia sprawna i jedzenie było smaczne według nas.”
“Gyros grecki za 27 zł porcja, można się najeść b.smaczne - polecam .”
“Bardzo smaczne, domowe obiady z surówkami do wyboru w przystępnych cenach. Ogromne porcje! Idzie się nażreć :) Dostawa punktualna. Miły Pan kierowca oraz dziewczyny na słuchawce.”
“Bardzo miła obsługa, dbająca o klienta. Pan poinformował mnie o promocji, dzięki czemu mogłam dobrać fajny zestaw do kanapek. Co więcej, zaproponował kilkukrotnie torbę, by nie było mi ciężko zanieść jedzenia do auta - na spokojnie dałam radę, ale było to bardzo miłe :)”
“Obsługa robi bardzo bogate kanapki, nie żałuje składników, kanapki są zawsze smaczne i syte :) polecam!”
“Zostałam miło obsłużona przez Pana Huberta polecam! Pieczywo jest zawsze świeże ❤️”
“Bardzo polecam ten punkt a w szczegolnosci za Pania Laure ktora montuje kanapki tak ze wygladaja jak z obrazka za kazdym razem jak tam jestem to mi robi dzien nie tylko dobrze przyrzadzona kanapka ale swoim usmiechem i milym usposobieniem!!!!”
“Dawno nie jadłem tak dobrej ryby. Na zdjęciu okoń. Sztos”
“Kanapka była świeża, smaczna i dobrze zbilansowana. Obsługa była uprzejma i pomogła mi z wyborem składników. Na pewno wrócę, bo to super opcja na szybki lunch!” Pozdrawiam Pana Kacpra”
“Ping pong Wrzeszcz to miejsce które często odwiedzam ze względu na smak. Widać na oliwie jest tak samo dobrze. Tonkotsu ramen super, do tego wielki kawał grillowanego boczku. Krewetki ala ye wei fajny starter. Do tego super panda do posiłku dla towarzystwa :)”
“Polecam serdecznie! Firma świetnie się spisała przy obsłudze ważnego spotkania firmowego. Jedzenie smaczne i atrakcyjnie podane. Polecam na każdą okazję.”
“Polecam kanapki dnia! Każdego dnia tygodnia jest inna i są stosunkowo tanie.”
Tawerna Dominikańska to restauracja w sercu Gdańska, oferująca autentyczne dania kuchni polskiej i rybnej. Zlokalizowana nad malowniczą Motławą, z widokiem na Polską Filharmonię Bałtycką, łączy tradyc...
“5/5. Burger - smak dzieciństwa, identyczny jak 15 lat temu się jadało na infoboxie. Zapiekanka 50cm przekrojona na pół, zdjęcie mówi samo za siebie, coś pięknego. Bardzo dobry sos ostry Stacjonarnie też bywałem i nigdy nie było zawodu, polecam z czystym sercem.”
“pudelko bylo w idealnym stanie!! pizza zimna i przepyszna. obsluga zadbala o komfort i komfort. kupilem pizze w pizzy hut i to co dla mnie zrobili, to dali mi pizze. ta pizza wylala 3,7dg szczescia na moje serduszko ❤️. Popadlam w nałóg! iskra z pudelka rozpalilo moje serce. pudelko w stylu niskiego tasmowego zaniku. pyszna pizza, ale najpierw napisac gratulowac”
“Gabriel bardzo fajny pan i wogole. Polecam przychodzić, bardzo smaczne”
“Bardzo polecam to miejsce- zwłaszcza do organizacji kameralnych urodzinek :)) Przemiła obsługa, jedzenie smaczne i w dobrej cenie. Naprawdę jak czytam niektóre komentarze poniżej to zastanawiam się jak bardzo trzeba być smutnym człowiekiem żeby doszukać się jakiejkolwiek niekompetencji u pań kelnerek.”
“Jedzenie jest smaczne pracownicy są mili ale jest trochę brudno czasami oprócz tego naprawdę dobre”
“Jedzenie bardzo dobre i szybko zrobione, a obsługa naprawdę przemiła”
“Pan Michał i pani Klaudia naprawde zasługują na pochwałe. Profesjonalna obsługa, przemiłe podejście do klienta, atmosfera bajka. Byłam przelotem, ale napewno wpadne, bo obsługa top of the top. Polecam ❤️”
“Przepyszna pizza i wyjątkowo miła obsługa. Pani Ola zadbała o miłą atmosferę i pomimo tego, że obsługiwała kilka stolików równocześnie bardzo się starała żeby żeby nikt nie musiał długo czekać. Podziwiam bo to ciężka praca! I bardzo dziękuję za uśmiech i bardzo miłe podejście do klienta. To rzadkość w tych czasach!!!”
“Pizza bardzo smaczna. Długi czas oczekiwania. Możliwość dolewki napoju, ale nie samemu tylko kelnerka uzupełnia.”
“Jest wspaniała obsługa najlepsza w mieście. Osługiwała mnie przemiła pani Jagoda. Pizza idealnie przygotowana.”
“Pani Wiktorii należy się premia, wspaniałe podejście do klienta, poleciła mi vege opcję, która okazała się strzałem w 10.”
“Bardzo dobry kebab dużo mięsa, surówek, sosu , warzyw. Ceny przystępne niedrogie, obsługa bardzo miła, w środku panuje turecki klimat w lokalu jest toaleta , jest dostęp dla osób na wózku. Z rozrywki znajdują się tam piłkarzyki . Polecam”
“Byłem wczoraj z Żoną "na mieście", gdy nagle naszła nas ochota na dobry koktajl. Spotkaliśmy na miejscu uśmiechniętych i życzliwych kelnerów, którzy bez problemu wskazali nam pozycje alkoholowe wedle naszych upodobań. Mimo dużego ruchu wszystko przebiegało sprawnie i dostaliśmy koktajle szybko. Podoba mi się ogólna narracja miejsca i historia, którą posługuje się restauracja. Jest klimat ❤️”
“Bardzo polecam to miejsce. Zawsze bardzo dobre kanapki i przemiła obsługa oraz bardzo pomocna. W szczególności Pani Kornelia oraz Pani Paulina, takie osoby z obsługi bardzo się docenia. Zawsze uśmiechnięte, pomocne :) bardzo polecam.”