Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem wraz z rodziną sprawdzić ten lokal , zamówiliśmy Dorsza pieczonego z pieczarkami , sandacza w sosie kurkowym oraz dla dziecka dorsz w panko z menu dziecięcego . Lokal raczej klasyczny , obsługa miła . Niestety jedzenie było dla mnie poniżej oczekiwań , może nie Nasze smaki ale wspólnie z żoną zauważyliśmy że nie jest to coś wybitnego , najsmutniejsze jest to że taniej zamówić piwo jesli chce ci się pić niż colę …
Zdjęcia
Opinie
-
Piotrek Be ★★★★☆
-
Mariusz Pe ★★★★★
Smaczne jedzenie, ciepłe i co ważne podane wszystkim równocześnie a nie jak w wielu restauracjach co 5 minut kolejno przy stole. Ciekawe połączenie żurawiny z wątróbką ale naprawdę dobre. Polecam
-
Ula J ★★★★★
Jedzenie godne polecenia, wystrój modern, miejsce dla grupy 6 osob bez problemu. Warto zasiadać z frontu knajpki napewno lepszy klimat. Panie kelnerki zadbają o dobry klimat a kucharz o wyśmienite jedzenie. Wszystko dopełniają pyszne drinki polecam strawberry mohito obłędne. We wtorki przy okazji wizyty byla promka druga pizza 50% a w piątek promka na burgery . Także zachęcam i polecam
-
Piotr Daniszewski ★★★★★
Bardzo duży lokal z częstymi kolejkami przed wejściem w porze obiadowej. Wygodne duże stoły z kanapami na części zewnętrznej. Jeśli chodzi o jedzenie to duże porcje i mimo wielkości lokalu to szybko podane. Spaghetti powinno mieć więcej sosu (nie mięsa), makaronu było tam naprawdę pod dostatkiem. Mięso w policzkach wołowych powinno się rozpływać a tak nie było, sandacz z kurkami i kurczak z pomidorami suszonymi to bardzo smaczne dania. Ziemniaki do policzków fajnie zrobione
-
Aleksandra Mądzik ★★★★★
Wybraliśmy się na obiad z ciekawości bo zawsze widzieliśmy pełne stoliki. Spore porcje i najedliśmy się wszyscy. Bardzo smakowały mi frytki (skubnęłam kilka z talerza) i ziemniaki zapiekane, które miałam w zestawie z policzkami. Spaghetti mogłoby mieć trochę więcej sosu pomidorowego. Lemoniada sezonowa - arbuzowa - smaczna i nie słodka. Bardzo miła obsługa, jedzenie dostaliśmy w miarę szybko.
-
Marta Ruta ★★★★★
Polecam w 100%. przepyszne jedzenie, rybki pierwsza klasa,sałatki,koktajle. byliśmy kilka dni pod rząd i za każdym razem byliśmy w pełni usatysfakcjonowani. Wnętrze bardzo schludne,przytulne i czyste. Atmosfera i obsługa jak najbardziej na duży plus. Dla osób ze zwierzętami,dziś pytaliśmy i pomoc można wejść z naszymi czworonogami,więc na przyszłość będziemy tu w komplecie.
-
Krzysztof Mrowiec ★★★★★
Przyjemny lokal. Bardzo smaczne jedzenie, które zamówiliśmy. Pierogi z mięsem, zupa rybna, dorsz zapiekany, piwo. Ceny jak to ceny przy inflacji pod koniec 2022 roku - zapłaciliśmy łącznie 117 zł. Bardzo miła obsługa. Dużym plusem restauracji jest fakt, że jest czynna cały sezon. W Google Maps jest wiele przekłamań co do danych, że restaurację są otwarte poza sezonem. Np. w Kuźnicy wg G. M. miały być czynne 2,a nie było ani jednej otwartej.
-
#krolrowerow ★★★★★
Październik 2022 wieczorem. Bez kolejki. Zajęte 1/3 miejsc w lokalu. Poprosiliśmy kelnera o rekomendacje. Zaproponował halibuta lub żeberka, obie pozycje po 49 zł. Wzięliśmy 2x żeberka i ciemne piwo Zateckie. To był dobry wybór! Podane szybko i bardzo smaczne.
-
Kinga Drożdż ★★★★★
Byliśmy 5 lat temu, wróciliśmy dziś i nic się nie zmieniło wszystko tak super i smacznie jak poprzednio. Naprawdę polecam, warto postać chwilę w kolejce i poczekać na stolik, bo jedzenie to petarda. Pierwszy raz jedliśmy tatar z łososia i był przepyszny. Tagiatelle z borowikami, sandacz, pizza, zupa krem z pomidorów i wątróbka drobiowa też pyszne wszyscy się najedli i wszystkim mega smakowało. Porcję są bardzo duże i syte. Dziękujemy i pewnie kiedyś jeszcze wrócimy.
-
aneta chrT ★★★★★
Pomimo, ze jestem od 8 lat minimum raz w roku na przynajmniej tygodniowym urlopie na Helu. Pierwszy raz odwiedziłam restauracje łóżko. A był to błąd, bo maja naprawdę bardzo smaczne jedzenie. Mega krewetki świeże i dobrze zrobione ( nie jak u bąbli gdzie zdążają się nieświeże nie polecam). Mąż jadł schabowego z mega dobra kapusta i do tego pyszna lemoniada najlepsza jaką piłam. Zdecydowanie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja „Łóżko”?
Restauracja „Łóżko” znajduje się przy Księdza Bernarda Sychty 95, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja „Łóżko”?
Można skontaktować się z Restauracja „Łóżko” pod numerem +48 724 929 799
Jak można dotrzeć do Restauracja „Łóżko”?
Do Restauracja „Łóżko” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku