Byłem tam dwa razy, pierwszy i ostatni. Zamówiliśmy dwa burgery które ledwo przeszły przez gardło. Mięso nie miało smaku, było gumowe - odnieśliśmy wrażenie że jest odmrażane. Samo miejsce szału nie robi, niby jest kącik dla dzieci ale bardzo ubogi. Nasz 3 latek nie miał czym się zająć. Byliśmy jedynymi gośćmi na sali.. Z obsługi była jedna osoba, jako kelner oraz kucharz. Daje to do myślenia. Chociaż pizza i napoje nam smakowały :) Mam nadzieję że obędzie się bez ‚rewolucji żołądkowych’. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Ali G ★☆☆☆☆
-
Małgorzata Jabłońska ★★★★★
Bylam zaskoczona tak fajnym miejsecem w takiej lokalizacji. Polecam zeberka są genialne i bardzo smaczna pizza. Obsluga rowniez na plus. Nie omieszkam sprawdzic jak wyadają w dostawie.
-
Dawid Michalczak ★☆☆☆☆
W moim pierwszym zamówieniu pizza nie nadawała się do zjedzenia z racji na ogromny zakalec, teraz zamówiłem burgera już jakby jakość produktów inna droga, chociaż wydaje mi się że raczej restauracja serwująca amerykańskie jedzenie nie powinna używać bułek do burgerów z biedronki natomiast najgorsze było samo mięso które było przede wszystkim mocno spalone znowu nie nadające się do spożycia ale też tragicznej jakości bardzo tragicznej jakości, najzwyczajniej na świecie nie czułem smaku mięsa. Oczywiście obiecano mi drugiego burgera ale chyba nie o to chodzi w restauracji żeby dostawca cię musiał odwiedzać 2-3 razy aż produkt będzie nadawał się do spożycia wiec czas kiedy wreszcie zjesz posiłek wydłuża się z godziny do trzech, No i to również nie zmienia faktu ze same produkty z których jedzenie jest zrobione jest masakrycznej jakości.
-
Damian Odyniec ★★★★★
Byłem w tej Restauracji ze swoją rodziną już 3 razy. Za każdym razem wszystkie przygotowane dania, tak samo smaczne. Miejsce przyjazne dla rodzin, kącik zabaw dla dziecka oraz możliwość zrobienia własnej pizzy przez moją Córeczkę, która świetnie się przy tym bawiła. Obsługa wie co robi, kuchnia wydaje dania w dobrym czasie oraz ogólny nastrój miejsca oceniam na bardzo dobry. Ceny bardzo przystępne dlatego można odwiedzać te miejsce często. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem i gorąco polecam !
-
Julian Kujawski ★★★☆☆
Atmosfera miła, jest kącik dla dzieci i dobra muzyka. Jedzenie niestety nie najlepsze. Sosy na prawdę dobre, surówki i frytki poprawne. Burger od partnerki dostał opinię neutralną. Stek wypadł najgorzej. Miał być medium a wyszedł mocno krwisty. Nie mam z tym problemu dlatego zjadłem, chociaż ze względu na jego grubość, bardziej tu pasuje słowo przeżułem, a nie było to łatwe ;). Załączone zdjęcia przedstawiają burgera i steka ,,medium"
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres American Restaurant Willy's?
American Restaurant Willy's znajduje się przy Jabłoniowa 20, 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do American Restaurant Willy's?
Można skontaktować się z American Restaurant Willy's pod numerem +48 600 611 466
Jak można dotrzeć do American Restaurant Willy's?
Do American Restaurant Willy's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku