Opinie

  1. Katarzyna Kałużna ★★★★★

    Pyszne jedzenie porcje ogromne. Bardzo polecam ceny jak na takie porcje bardzo ok. Czas oczekiwania długi ale przynajmniej wiemy że dostajemy świeże.

  2. Alex McLaren ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce, porcje bardzo duze i smaczne. Jedzenie domowe a ceny niewygórowane. Wszystko ładnie skomponowane i podane. Lepiej zarezerwować miejsce jesli idzie się większą grupą bo lokal jest dość mały. Obsługa miła

  3. Stowarzyszenie Kucharzy Polskich - profil prywatny ★★★★☆

    Restauracja jedną z nielicznych w Nowym Porcie. Atmosfera w restauracji perfekcyjna ale nad smakiem potraw powinno sie tu poprawić zaczynając od zakupów lepszej jakości produktów rezygnując z Lidla i Biedronki ( własnoręcznie robiony makaron i mięso lepszej jakości zrobią różnice) Ogólnie na plus.

  1. deeedeee01 ★☆☆☆☆

    Po wielu pochlebnych opiniach przeczytanych w internecie, postanowiłyśmy sprawdzić, czy faktycznie jest tu tak dobre jedzonko jak piszą. Zamówiłyśmy placki ziemniaczane ze śmietaną i sałatkę z łososiem, oraz kompot. Czas oczekiwania dość długi, ale nie dziwię się, bo klienci w lokalu, jak i na dowóz, w ilości hurtowej. Jest i ono, zamówienie. O mamo, ale duzo... I tyle plusów. Sałatka poprawna, dużo miksu sałat, oraz białej cebuli, kilka pomidorków, dwa grona czerwonej porzeczki, jedna truskawka, kilka ćwiartek cytryny, dwa kawałki arbuza... i tyleż samo kawałków smażonego łososia. Trzeba przyznać, że sałatka z łososia prawie bez łososia była całkiem dobra. Natomiast placki ziemniaczane, to totalna porażka. "Na oko" wyglądały super, a pod spodem całkowicie spalone. Gooooorzkie tak, że nawet te dwie połówki pomidorków koktajlowych, które były dodane do porcji, nie zniwelowały tego okropnego smaku. Niestety jednego zdążyłam zjeść, czego bardzo żałuję, resztę oddałam. Miła pani kelnerka przeprosiła i powiedziała, że mogą zrobić nową porcję.... No nie. Ochotę na placki straciłam na długo, a na te z tego lokalu, bezpowrotnie. "Łaskawie" nie doliczono mi tej porcji do rachunku. Dodam tylko, że placki od spodu wyglądały tak, jak przybliżone zdjęcie, po prostu były czarne, ale były bardzo sprytnie ułożone na talerzu jasną, częścią... Szkoda.. I ta ogromna ilość much w środku lokalu. No przepraszam, ale nie... .

  2. Ka Fa ★★★★★

    Restauracja z klimatem, w zabytkowym już chyba domu ( ciekawe kto pozwolił pobliskiemu sklepowi z ciuchami pomalować elewację na jaskrawo żółty kolor). Niewielka, ze staromodnym wystrojem. Świetna, uśmiechnięta obsługa o dużej kulturze. I przede wszystkim przepyszne posiłki na które warto czasami dłużej poczekać. Przed restauracją na chodniku kilka stolików. Naprzeciwko niewielki parking.

  3. Hanna ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne i świeże. Zupki jak na przykład pomidorowa czy buraczkowa uczciwie gęste z zawartością warzyw i mięsa. Opcja wyboru małej lub dużej porcji. Drugie danie także samaczne, o dużych porcjach, estetycznie podane. Ceny przystępne i uczciwe w stosunku do serwowanych dań. Sympatyczna obsługa. W weekendy warto dokonać rezerwacji stolika, bo inaczej może być problem z uzyskaniem wolnego miejsca. Restauracja ma swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Perła Bałtyku?

Perła Bałtyku znajduje się przy Oliwska 65, 80-563 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Perła Bałtyku?

Można skontaktować się z Perła Bałtyku pod numerem +48 512 677 282

Jak można dotrzeć do Perła Bałtyku?

Do Perła Bałtyku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements