Niesztuka, mimo upływu czasu, nieustająco zaskakuje smakowo i zajmuje miejsce na podium trójmiejskich restauracji, które udało nam się odwiedzić. Dokonała obsługa, idealne wyczucie czasu pomiędzy serwowaniem dań, cudownie skomponowane dania, bardzo dobre wina. Zamówiliśmy tatar, tataki z tuńczyka, ossobuco i halibuta, na deser - lody (uwaga!) borowikowe. Przeurocze miejsce z perfekcyjną kuchnią!
Zdjęcia
Opinie
-
Julita Sargun ★★★★★
-
Karol S ★★★★★
Świetnie położona i elegancja restauracja Tatar jest naprawdę wyśmienity — świeży, dobrze doprawiony i świetnie podany. Na duży plus także nieoczywisty deser, który zaskakuje smakiem i formą. Jedyny minus to dość wysokie ceny, ale ogólne doświadczenie zdecydowanie wynagradza wydatek.
-
Mieszko Ujma ★★★★☆
Bardzo ładna, wręcz elegancka restauracja. Wygląda wszystko tu pięknie, zarówno wnętrza jak i wygląd dań. Co do posiłków mamy niewielkie zastrzeżenia do przystawki i ryby. Pory mogłoby być delikatniejsze i ryba bardziej w punkt. W restauracji aspirującej do nagrody Michalin ma to znaczenie. Za to stek był wyborny, idealnie zrobiony w punkt. Świetne też były dodatki do niego. Na deser lody były bardzo zaskakujące, w pozytywnym znaczeniu. Bardzo polecam to miejsce!
-
Klaudia Kirszling ★★★★★
Wybitnie dobre posiłki, każda z pozycji zaskakuje niecodziennym smakiem. Serdecznie pozdrawiam Panią Justynę, świetna Pani kelner, która towarzyszyła nam od początku do końca tej wspaniałej przygody kulinarnej.
-
Przemek S ★★★★★
Znakomite doświadczenie kulinarne, które odbyło się dzięki Fine Dinning Week. Jakość podania oraz przyrządzenia dania jest wyśmienita. Jedzenie nie tylko dobrze smakowało, ale również kusząco wyglądało na talerzu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam restauracje, na pewno będę wracał
-
Jakub Olesiński ★★★★★
"Niesztuka" to na prawdę prawdziwa sztuka kulinarna w sercu Gdańska. Na kolację wybraliśmy się w sobotni wieczór, bardzo kameralne wnętrze, zwłaszcza na piętrze restauracji. Jako amuse bouche zaproponowano nam krem paprykowy z topinamburem, który był esencją papryki na talerzu. Na przystawki skusiliśmy się na przegrzebki z pomidorową emulsją - zachwycające w smaku. Dania główne - wybitna ryba z waniliowym beurre blanc. Na deser wytrawna babka z cierpkim sosem i słodkim prażonym słonecznikiem. Całość dopełniło wspaniałe wino polecone przez bardzo uprzejmą obsługę. Polecam to miejsce na wyjątkowe randki i nie tylko!
-
Tomasz N. ★★☆☆☆
Lokal otoczką i cenami aspiruje do fine diningu, niestety smak i jakość dań nie powala. Jagnięcina tłusta i łykowata, dorsz płaski i monotonny, tatar jagnięcy bez wyrazu. Posiłki te nie były złe, lecz zaledwie poprawne. Najsłabszym ogniwem był deser, mus czekoladowy który smakował jak z PRLowskiej kawiarni. Na plus zupa cebulowa, pomimo że mocno słona, trafiła w moje gusta. Obsługa miła, ale niczym się nie wyróżniała, zupełnie jak dania. Spory problem z wentylacją bo i koszula i podkoszulka pachną przegrzebkami. Ja nie wrócę.
-
Olga ★☆☆☆☆
Restauracja bardzo przeciętna… widać, że ma ambicje na fine dinig ale na ambicjach sie kończy, nie wiemy czy to wpływ pandemii czy taki po prostu styl funkcjonowania. Jak przyszło co do wystawiania opinii, to w pierwszej chwili nie mogliśmy sobie przypomnieć jak wyglądała nasza wizyta w tej restauracji, pamiętaliśmy tylko, że wyszliśmy rozczarowani. Po pierwsze, bardzo długi czas oczekiwania, po drugie brak niektórych pozycji z karty a byliśmy w środku dnia w środku tygodnia. Jedzenie bez szału, a wręcz można powiedzieć, że słabe. Być może, stali bywalcy cenią to miejsce za klimat, ale my przy pierwszej wizycie tego nie poczuliśmy i już nie poczujemy, biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe wrażenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Niesztuka Restaurant&Bar?
Niesztuka Restaurant&Bar znajduje się przy Mariacka 2, 80-833 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Niesztuka Restaurant&Bar?
Można skontaktować się z Niesztuka Restaurant&Bar pod numerem +48 575 739 012
Jak można dotrzeć do Niesztuka Restaurant&Bar?
Do Niesztuka Restaurant&Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku