Opinie

  1. Ewa Matuszewska ★★★★★

    Serdecznie polecamy! Były to najlepsze obiadokolacje jakie kiedykolwiek jedliśmy. Porcje olbrzymie, pięknie podane, ze smakowitymi surówkami lub warzywami grilowanymi. Próbowaliśmy różnych dań, każde w swoim smaku, przepyszne... Ryby palce lizać, mięska mięciutkie i te sosy. Na samo wspomnienie robi się cieplutko. Przy okazji wspomnimy o obsłudze, miłej i sympatycznej a przy tym profesjonalnej. Klimat restauracji sprawił, że czuliśmy się swobodnie i komfortowo. Na pewno wrócimy!

  2. Zuzanna Gucwa ★★★☆☆

    Jedzenie tylko na zjedzenie, nie powala. Gdyby mi się chciało chodzić po całej Łebie i szukać lepszej restauracji to bym to zrobiła bo nie były to najlepsze dania. Często nie było składników, więc trzeba było zmieniać wybór dań. W stosunku jakości do cen - nie opłaca się.

  3. Małgorzata Tarasiuk ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na mapie Łeby. Odwiedziliśmy je podczas zlotu motocyklowego. Nieco na uboczu, z daleka od tłumów ludzi, bo mimo iż wszędzie tłumy, tutaj było dużo wolnych stolików. Bardzo klimatycznie położone, bardzo ładny wystrój. Nawet przy pełnym zapełnieniu będzie dobrze, bo stoliki nie są jeden na drugim. Obsługa bardzo miła, szybka, generalnie taka jaka powinna być. Na obiad zamówiliśmy udko z kaczki i pizzę capriciosę. Obie potrawy bardzo smaczne. Pizzę nawet wzięliśmy na wynos i po odgrzaniu w mikrofali smakowała super. Ceny na poziomie innych restauracji w Łebie.

  1. Mateusz ★★★★★

    Zamówiliśmy co się później okazało pyszna pizze na wynos. Lokal bardzo klimatyczny połączony z hotelem. Ceny jak to nad morzem. Polecam

  2. Maciej Kubera ★★★★★

    Krótka karta, co sugeruje, że dania nie będą robione na siłę i będą stanowiły zaskoczenie dla obsługi. Wszystko to powoduje, że można zjeść smacznie i z gwarancją satysfakcji. Jadłem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem, zarówno na jedzeniu jak i obsłudze.

  3. Joanna Wod ★★★★☆

    Jedzenie smaczne i duże porcje. Bardzo dobre drinki. Wystrój ładny i schludny. Ciekawy wybór dań. Obsługa różna zależy jak się trafi.

  1. Anna Zwoli ★★★★★

    Jedzenie obłędne! Myślę, że każde danie z karty byłoby warte spróbowania. Porcja duża i pięknie podana. Nawet zimowa herbata smakuje wyjątkowo w czerwcowy wieczór!

  2. Mikolaj Mikulan ★★★★★

    Rewelacyjna kuchnia, wyśmienite ciasto na pizzę oraz wysoka jakoś produktów, polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE?

OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE znajduje się przy Jachtowa 13, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE?

Można skontaktować się z OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE pod numerem +48 507 021 360

Jak można dotrzeć do OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE?

Do OTVARTA RESTAURANT & LOUNGE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements