Klimatyczne miejsce, zupełnie inne doznania smakowe. Polecamy
Zdjęcia
Opinie
-
google google ★★★★★
-
Agnieszka Kozielska ★★★★☆
Jadłam w wielu restauracjach gruzińskich także wydaje mi się że mam jakieś odniesienie. Ten lokal całkiem klimatyczny ale bez szału. Pieczywo gruzińskie wypiekane na miejscu wg mnie trochę gumowe. Jedliśmy szaszłyka wieprzowego. Pochwała za ilość mięsa na porcję. Ale to wszystko. Niestety mięso twardawe a w wielu miejscach żylaste i trudne do pogryzienia. Sos pomidorowy. Kompletnie nie wyczuwali się gruzińskich przypraw. Królowała kolendra i tylko ona. Smak kolendry zdominował całą potrawę. Nie mogę powiedzieć że było niesmaczne ale nic ciekawego niestety. Jedliśmy tylko to więc trudno mi się odnieść do całej kuchni w tym lokalu. Porcja kosztowała 48 zł. stanowczo za dużo na tą jakość, ten rodzaj mięsa i wielkość podanej porcji
-
Magda Rybicka ★★★★★
Poszukując nietypowych miejsc trafiliśmy do "Całej Gruzji " i polecamy! Szaszłyk jagnęcy i gulasz z jagnieciny bardzo smaczne ! Porcje w sam raz by się najeść a nie przejeść :) oczywiście niestannie uwielbiamy i polecamy lemoniadę feijoa!
-
Ciachoowsky ★★★★★
Najbardziej odwzorowująca klimat Kaukazu restauracja gruzińska w rejonie Trójmiasta, jaką w życiu widziałem. Nigdy w życiu również nie jadłem takich ogromnych chinkali, a szef Gruzin z chęcią porozmawia sympatycznie z klientami o opiniach czy Kaukazie ❤️
-
michal Z ★★★☆☆
Przede wszystkim zimno w lokalu oraz brak dobrego kontaktu z obsługą, wrażenie jak by nie pasowała nasza wizyta bez rezerwacji. Ale to nasze subiektywne wrażenie, może gorszy dzień lub niedziela w pracy nie nastraja odpowiednio do obsługi. W potrawach brak wyrazistości a jeśli coś czuć to kolendrę. 4 osoby, 3 różne potrawy, pierożki według opinii mojej żony warte polecenia. Wino domowe godne uwagi :) Może następnym razem w nieco cieplejszym klimacie będzie lepiej …
-
Jan Jaroszewicz ★★★★☆
Jedzonko fajne jeśli lubisz prawdziwą gruzińska kuchnie to będziesz zadowolony. Pani kelnerka była lekko zakręcona i chyba nie bardzo miała ochotę do pracy tego dnia co mozna tłumaczyć brakiem klimatyzacji. W lokalu było mega gorąco.
-
R Cyman ★★★★★
Wchodząc do lokalu widzimy, czym Gruzja może nasz urzec "winem". Na początku nie wiadomo, czy można usiąść samemu, czy też czekać na kelnera. Ja pozostałe przy drugim. Sa to pracownicy z Gruzji, dlatego za dużo po polsku nie rozumieją. Zamówione jedzenie pyszne, czuć ich przyprawy, mieso z baraniny świeże. Jeżeli ktoś nie preferuje dań, które na prawdę czuć, tak jak mięso z baraniny można wybrać inne. Do tego sos ostry, który ma złamać smak mięsa.. Bardzo przemyślane. Jeżeli jedziemy do Trójmiasta i będziemy mijac tą restauracja, zapewne warto zatrzymać się w niej i zobaczyć smaki Gruzji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cała Gruzja?
Cała Gruzja znajduje się przy 80-297 Miszewo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cała Gruzja?
Można skontaktować się z Cała Gruzja pod numerem +48 536 525 545
Jak można dotrzeć do Cała Gruzja?
Do Cała Gruzja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku