Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 221,359 opinii i ocen.
“To najlepszy sklep rybny w Gdańsku! Chodzę tu od ponad czterech lat. Zawsze świeże ryby i dobry wybór. Miła obsługa. Mam nadzieję, że ten sklep będzie nadal działał.”
“Świetne miejsce! Kameralne, klimatyczne i przez to magiczne. Miła odmiana od kin masowych. Wygodne fotele, jest miejsce na długie nogi. Przesympatyczne i wesołe Panie z obsługi. Jesteśmy z przyjaciółką zauroczone tym miejscem. Wrócimy! Kto nie był - polecam!”
“Przepyszna pizza jedna z najlepszych w Trójmieście. Takich połączeń smakowych nie da się spróbować wszędzie – po prostu zachwycają. Szczególnie polecam pizzę Burrata Ventricina – dla mnie to idealne zestawienie smaków. Obsługa bardzo miła i uprzejma,kelner Oliwier TOP,a klimat panujący w lokalu jest niesamowity. Wystrój również bardzo przypadł nam do gustu – wszystko tworzy spójną i przyjemną atmosferę. Zdecydowanie polecam!”
“Restauracja nie duża przyjemna. Byliśmy tam dziś pierwszy raz. Przez telefon miła Pani odpowiedziała na nasze pytania, a na koniec zapytała czy zamierzamy ich dziś odwiedzić, jeśli tak czy chcemy aby zarezerwować nam miejsce abyśmy nie czekali. Gdy zajechaliśmy stolik już na nas czekał, a faktycznie bez rezerwacji musielibyśmy chwilę poczekać.. Obsługiwała nas Pani Michalina, pomocna, miła i konkretna kelnerka. Na nasze zamówiene trzy pizzę nie musieliśmy długo czekać. Były one smaczne. Nożyczki do pokrojenia pizzy sprawiły że każdy kawałek był takiej wielkości jak chciałam. Na stoliku czekają też 4 rodzaje oliwy. Polecam”
“Najlepsze sushi, jakie jedliśmy! Wszystko świeże, idealnie doprawione i estetycznie przygotowane. Przepyszne! Polecam!”
“Świetny ramen. Jeden z lepszych jakie jadłam. Obsługa niezwykle sympatyczna, panie bardzo miłe i pomocne. To była nasza pierwsza wizyta ale na pewno wrócimy. Wiele ramenów w życiu jadłam i ten na pewno mieści się na liście top 3. Coś wspaniałego :)”
“Menu degustacyjne mięso/ryby i vege bez selekcji win. Klimat kameralnej, dobrze urządzonej sali — eleganckiej, ale nie nadętej. W otoczeniu czuć subtelne elementy nowoczesnej sztuki i wyjątkową dbałość o detale wnętrza . Obsługa prawdziwie profesjonalna: serdeczna, dyskretna i zawsze gotowa opowiedzieć o każdym daniu. Idealny poziom – bez nachalności. Przemiły i profesjonalny chef, który podchodzi na końcu by porozmawiać i zapytać o wrażenia. Świetne połączenie kuchni fine dining z lekką, swobodną atmosferą (fine casual) – czuć luz, ale smaki pozostają na absolutnym topie.”
“Smaczne, domowe jedzenie, podane w estetyczny sposób. Porcje duże. Można się najeść. Ceny akceptowalne. Próbowaliśmy 2 zup: kremu z kukurydzy i kapuśniaku. Obie smaczne. Frytki, pieczony kurczak (miękki w środku, skórka bardzo dobrze spieczona) i sałatka również bez zarzutów. Super, że w tej okolicy powstało miejsce, w którym można dobrze zjeść. Idealnie, żeby zajść na obiad po zabawie z dziećmi na pobliskim placu zabaw, czy spacerze wzdłuż ścieżki od Parku Oruńskiego. Polecajka!”
“Restauracje w hotelach niestety bywają różne wszyscy o tym wiemy i mówiąc różne mam na myśli że zazwyczaj podają dość przeciętne jedzenie. W restauracji Odlotowej jest zupełnie inaczej. Czujemy się tu bardzo przytulnie, restauracja jest bardzo zadbana miła muzyka leci w tle. Następnie wita nas przesympatyczna Pani z obsługi która przy okazji gotuje naprawdę wybitnie. Zjadłem krem z Warzyw oraz krewetki. Zanim pomyślałem o zdjęciu zupy to już jej nie było. Kusi mnie żeby niedługo spróbować kolejnych dań po takim wzorowym pierwszym wrażeniu na pewno będę chętnie tu wracał. Szczerze polecam !”
“Bardzo dobre pierożki w atrakcyjnej cenie. Wziąłem te z mięsem - były takie smaczne, że jeden zestaw został zjedzony już w aucie. :) POLECAM!”
“Lokal przestronny, byłem zaraz po otwarciu więc wszystkie miejsca były wolne. Ameryki w lokalu wiele nie widać, ale są drobne akcenty. Krzesła wygodne, stoły porządne, zabudowany taras bardzo fajny, trochę głośno w trakcie deszczu. Jedzenie bardzo smaczne, wołowina soczysta, delikatna w teksturze i pełna smaku, rozpływała się w ustach. Frytki fajnie doprawione, lemoniada smaczna, czekadełko w postaci popcornu okej (szkoda tylko, że zimny). Ceny dość wysokie, ale jeśli droższe pozycje są tak samo dobre albo lepsze niż smash którego jadłem to warte ceny. Fastfood nigdy nie dorówna jakości prawdziwej restauracji.”
“Super kawiarnia bardzo dobre ciasta. Przygotowanie tutaj kawy to sztuka co bardzo lubię. Każda wizyta jest wyjątkowa tak samo jak kawa w tym miejscu. Obsługa bardzo kontaktowa można dowiedzieć się ciekawych rzeczy.”
“Fajny klimat, bardzo dobre jedzenie, genialne miejsce, żeby spędzić miło czas, kino za rogiem ;)”
“Spory asortyment, miła obsługa. Dziś w niedzielę wolną od handlu jest zamknięte.”
“Jedno z najlepszych miejsc z kuchnią meksykańską w jakiej byłem. Wewnątrz rewelacyjny klimat, zadbany każdy najmniejszy detal. Świetna, szybka obsługa. Na poczęstunek totopos, a na każdym stoliku dwie butelki salsy z Meksyku. Bardzo rozbudowane menu, wiele niespotykanych nigdzie indziej w Polsce przekąsek i innych dań. Zamówiłem bardzo opłacalny zestaw lunchowy, Crema de Frijoles dobrze doprawiona podana ze śmietaną i kolendrą, Vegan Burrito smaczne, zawierało tofu, paste z czerwonej fasoli i dużo świeżych warzyw. Miejsce zdecydowanie warte spróbowania.”
“Chyba mój ulubiony obecnie bar mleczny w Gdańsku. Bardzo szybka obsługa. Dużo opcji wyboru. Porcja ultra duże. Są dania wybitne lecz zdażają się takie do zapomnienia z zdecydowaną przewagą tych pierwszych.”
“Świetny sklep, profesjonalna obsługa potrafiaca świetnie doradzić i dobrać wino.”
“Jedzenie przepyszne, obsługa - wyższy poziom jakości, atmosfera - super Polecam”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Obsługa fenomenalna, pani w rudych włosach do tego stopnia zaangażowana, że pobiegła za nami już po wyjściu z lokalu, bo zapomnieliśmy naszego wynosu. Przepyszny ramen, niezależnie czy to Kraków czy Gdańsk, Akita „dowozi” poziom zawsze”
“Powiem tylko jedno - PRZE PYSZ NIE!!!! Jadłam pierogi ruskie na przystawkę oraz kaczkę z kopytkami dyniowymi i burakiem. To było kulinarne przeżycie a nie tylko posiłek. Najlepsza kaczka w moim życiu (a jestem jej fanka od dawna i nie jedna kaczka zniknęła spod mojego widelca). Pierogi były lekkie, bardzo dobrze doprawione i pełne smaku. Kelner który nas obsługiwał był pełen profesjonalizmu, miły i dbał o każdy detal! Dziękuję za to kulinarne doznanie i mile spędzony czas! Do zobaczenia!”
“Burgerki przepyszne, ciekawe i kreatywne połączenia smakowe. Zadbanie o detale takie jak torby, pudełko do frytek owijki wszytsko jest personalizowane pod ta restauracje. Obsługą przyjemna i miła. Polecam sprobować!!!!”
“Dzisiejszy wieczor zaczal sie od przepysznej przystawki - carpaccio z awokado w stylu azjatyckim. Dania glowne rowniez pozytywnie zaskoczyly, spaghetti z sosem pomidorowym - klasyka nigdy nie zawodzi. Gnocchi z warzywami rowniez bardzo smaczne. Drinki hugo idealnie dopelnily cala kolacje. Czas oczekiwania i obsluga rowniez zadowalajaca. Miejsce bardzo klimatyczne, restauracja godna uwagi.”
“Fenomenalna kuchnia gruzińska. Najbliższa tego typu restauracja to chyba dopiero w Wrocławiu. Smak potraw godny podziwu. Porcje są duże a ceny racjonalne. Warto odbić na obrzeża Gdańska aby rozsmakować się w kuchni gruzińskiej. Jedyny minusik to skromne menu.”
“Jedzenie bardzo dobre robione na bieżąco i chwilę trzeba było poczekać. Obsługa przemiła. Jeden minus to brak toalety. Mało stolików ale nie mieliśmy problemu akurat był stolik wolny.”
“Ostatni posiłek w Gdańsku przed powrotem do domu. Z wielu źródeł dochodziły nas słuchy, że warto to miejsce odwiedzić. Na początek, trzeba wejść wysoko. Świetny widok z balkonu na resztę miasta oraz świetny wystrój w środku jak i na zewnątrz. Mnóstwo miejsca, świetne na większe wydarzenia. Zamówiliśmy deskę Jungla, czyli w zasadzie wszystkiego po trochu. Świetne żeberka Teriyaki, dobry kurczak buffalo, średni satay z kurczaka, bardzo dobre pierożki gyoza z kaczką, kalafiory w panko słabe, nie mój klimat, to samo halloumi w miodzie. Warzywne spring rollsy w porządku ale bez szału, sałatka i domowe kimchi poprawne, świeże, no i frytki z batatów, smaczne. Do tego wszystkiego dipy w 3 smakach, mango mayo, Teriyaki mayo i chipotle mayo, wszystkie smaczne. W zupełności wystarczy dla dwóch osób. Furorę natomiast zrobiły drinki, od samego wygląda i podania bo smak. Są to napoje bezalkoholowe, cytrusowe, słodkie, po prostu świetne.”
“Załogo w I-100 Gram, dziękuję, że jesteście!!! dziś także świeże i smaczne jedzenie w rozsądnej cenie, ten lokal w centrum Wrzeszcza sprawia, że życie jest prostsze i weselsze dla zabieganych i wszystkich korzystających z usługi gastronomicznej! smacznie i w rozsądnej cenie”
“Miałam przyjemność być gościem hotelu przez 3 doby. Komfortowy pokój, wygodne łóżka, bardzo czysto. W pokoju telewizor, czajnik, filiżanki, a w jednorazowych opakowaniach kawa, śmietanka, herbata, cukier i woda mineralna. Na wyposażeniu łazienki kosmetyki, suszarka do włosów, komplet ręczników. Śniadania wyśmienite, urozmaicone, apetycznie podawane w formie bufetu. Doskonała kawa. Personel dbał, żeby niczego nie zabrakło, a w razie potrzeby natychmiast uzupełniał poszczególne produkty. Korzystałam także z hotelowej restauracji. Kuchnia na bieżąco sporządzała zamówione dania i desery, były świeże i pyszne, dlatego na ich przygotowanie potrzeba czasu. Bardzo chętnie poczekałam i chętnie poczekam jeszcze raz, kiedy tutaj wrócę. Tym bardziej, że wszystkie dania i desery były wykwintnie serwowane, a jak wiadomo zachwycająca "uczta dla oka", daje jeszcze większą "rozkosz dla podniebienia". Gratulacje dla autora. Profesjonalna obsługa klienta, fachowość i dbałość o przestrzeganie wysokich standardów to niewątpliwie zasługa całego personelu i właścicieli. Szczerze Polecam !!!”
“Od zawsze marzyłam żeby zwiedzić ten piękny budynek. W końcu można! A do tego napić sie naprawdę pysznej czekolady. Świetne miejsce na randkę”
“Halibut był przepyszny! Gdybyśmy mieli bliżej, na pewno wrócilibyśmy jeszcze raz tam zjeść. Przez nasze całe wakacje to tu zjedliśmy najlepszą i w sumie najtańszą rybę w zestawie z pysznymi surówkami i frytkami. Będę wspominać długo to miejsce i ten smak :) obsługa super!”
“Hotel bardzo ładny, na wysokim poziomie, lokalizacja świetna, pokoje wyposażone we wszystko co potrzebne, łóżka wygodne ale niestety małe, no i migające niektóre żarówki od punktowegp oświetlenia. Poza tym mam uwagi do dwóch kwestii: po pierwsze przy zameldowaniu na recepcji nie jest tłumaczone, co się gdzie znajduje w hotelu, nie powiedziano nam ani gdzie są serwowane śniadania i obiadokolacje ani w jakich godzinach, po drugie na basenie w ogóle nie ma ratownika, ani nikogo z obsługi, co powoduje totalny rozgardiasz i brak nadzoru nad puszczonymi samopas dzieciakami.”