Szkoda, było fajnie, ale ostatni posiłek (dorsz?) to totalna porażka, jedzenie bez smaku, surówka zero smaku, puree zero smaku, dorsz to chyba z nazwy więcej panierki niż ryby, ostatni raz tu byliśmy. Niestety nie mogę polecić. Zdjęcia pochodzą z wcześniejszej wizyty przed edycją opini , wtedy było ok.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Szkutnik ★★☆☆☆
-
Agat Qu ★★★★★
Ależ zaskoczenie ! Tuż przy pętli, w centrum handlowym od strony zbiornika znajduje się fantastyczne bistro! W ofercie standardy polskiej kuchni. Wegetarianie i dzieci znajdą coś dla siebie. Nasz wybór padł na rosołek dla dzieci, klasyk devolay oraz kopytka na słodko. Do tego miejscu dostępne, soki, piwa, lemoniady. Można usiąść w środku ( dostępny kącik dla dzieci) jak i w sezonie letnim na zewnątrz. Zamówiony rosół podano błyskawicznie. Smak - zdecydowanie klimat domu. Bardzo klarowny, z marchewką i kluseczkami ! Mięso również bardzo smaczne. Z masłem i serem w środku. Surówki średnie ale w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Kopytka petarda ! Podsmażone na maśle, idealnie słodkie. Do tego śmietanka z owocami. Polecamy bardzo !! Ogromy parking również na plus !
-
Marta Z. ★★★★★
Smaczne, domowe jedzenie, podane w estetyczny sposób. Porcje duże. Można się najeść. Ceny akceptowalne. Próbowaliśmy 2 zup: kremu z kukurydzy i kapuśniaku. Obie smaczne. Frytki, pieczony kurczak (miękki w środku, skórka bardzo dobrze spieczona) i sałatka również bez zarzutów. Super, że w tej okolicy powstało miejsce, w którym można dobrze zjeść. Idealnie, żeby zajść na obiad po zabawie z dziećmi na pobliskim placu zabaw, czy spacerze wzdłuż ścieżki od Parku Oruńskiego. Polecajka!
-
Tomasz Krauza ★★★★★
Zadowoleni jak mało kiedy. Świetna jakość produktów w dobrej cenie. Wszystko bardzo świeże. Wielki plus dla obsługi, że po podsłyszeniu, że jedną zupę zjemy w dwie osoby, to sami z siebie pomyśleli, żeby rozlać ją do dwóch osobnych talerzy (mimo że nawet nie prosiłem). Wielki szacun! Zasłużone 5/5 ⭐️
-
Krzysztof Stankiewicza ★★★★★
Jednym słowem mówiąc REWELACJA! Próbowałem żurek oraz zraz wołowy. Żurek poezja, pyszny, jajko sadzone strzał w dziesiątkę! Zraz wołowy kruchy, świetnie doprawiony, pyszny sos oraz w nim przypadku ziemniaki puree, pięknie podany. Wrócę z pewnością jeszcze nie raz. Na pierwszy rzut oka bystro, a w rzeczywistości super knajpa z nazwą bistro bo podane bardzo ekskluzywnie. Moim zdaniem lokal zaniżył swoją ocenę nazywając bistro a nie restauracją. Wiele restauracji zazdrości takich dań oraz tak pięknie podanych. Ceny zdecydowanie za niskie. Porcje bardzo duże, przemiła właścicielka. Do zobaczenia wkrótce, muszę próbować kolejnych dań!
-
Marcin Bartosiewicz ★★★★★
Fajne klimatyczne Bisto można trafić na zachód słońca,przy kolacji coś pięknego. Polecam dania wygląda rewelacyjne pizza pyszna i mega chrupiaca❤️ Właśnie zdobli Państwo nowego gościa pozdrawiam.
-
Katarzyna Sobczyk ★★★★★
Przepyszne dania, pięknie podane. Uczciwe porcje. Lepszego żurku nigdy nie jadłam i pewnie długo nie zjem, chyba że przy najbliższej okazji w Laurowym Bistro. Makaron z kurczakiem i suszonymi pomidorami pycha, schabowy z zasmażana kapustka jak u babci, palce lizać. A nalesniczki na deser mmmm, lekkie, mięciutkie, cieniutkie, mniam! Przelyszna domowa kuchnia, super atmosfera, miła obsługa, nic tylko bywać częściej!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Laurowe Bistro?
Laurowe Bistro znajduje się przy Świętokrzyska 21, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Laurowe Bistro?
Można skontaktować się z Laurowe Bistro pod numerem +48 793 451 681
Jak można dotrzeć do Laurowe Bistro?
Do Laurowe Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku