Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 221,359 opinii i ocen.
“Pierogi bardzo dobre. Zaskoczeniem są pierogi z marchewką - mega dziwne połączenie, ale pyszne. Z kaszanką świetne, dobry farsz. Z wołowiną - bardzo smaczne. Miejsce jest zaskoczeniem, nie powiedziałbym, że takie dobre pierogi są w takim miejscu. Na pewno wrócę spróbować dań obiadowych. Polecam!”
“Super Klimat, pyszna sałatka oraz pizza Lemoniada domowa a nie chemiczna Wszytsko 10/10 Polecam”
“Bardzo dobre sushi w przystępnej cenie. Jadam regularne i zawsze jest najwyższa jakość.”
“Bardzo fajne miejsce duża różnorodność towarów. Sympatyczna sprzedająca która pomaga w z dobrych zakupach. Ceny przystępne”
“Szukaliśmy z kolegami takiego baru z klimatem na mecze i się nie zawiedliśmy, atmosfera KLASA ŚWIATOWA, przekąski do litrowego piwka TOP ( świetne stripsy ) , oraz właściciele mega otwarci i przyjaźnie nastawieni . Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni . POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!! Pozdrawiamy z Pruszcza i do zobaczenia !!!”
“Najlepsza Biedronka! Czysto, schludnie, personel dba żeby towar był wyłożony na półkach, poza tym przemili ludzie. Wygodny parking dobrze wyposażona. Nic wiecej nie potrzeba.”
“Jestem zadowolona z wizyty w sklepie. Chciałabym szczególnie podziękować pani Wiktorii za jej życzliwość i pomoc w odnalezieniu potrzebnego produktu. Bardzo miła i pomocna osoba”
“Pizze dobre. Ciasto cienkie nie gumowate. Składników też w sam raz. W miarę krótki czas oczekiwania na zamówienie. Ceny umiarkowane. Ogólnie ocena 5”
“Bardzo smaczne jedzenie, krótki czas oczekiwania na dania. W porze obiadowej bez problemu otrzymaliśmy wolny stolik. Świetna atmosfera, na pewno wpadniemy tu ponownie gdy pojawimy sie w Trójmieście.”
“Byliśmy tutaj wczoraj na obiedzie, jedliśmy przepyszne szparagi z sosem holenderskim, jajkiem sadzonym oraz kawiorem oraz creme brulle i ciasto śliwkowe. Ceny bardzo przystępne jak na starówkę, porcje również bardzo konkretne. Zostaliśmy przemilo obsłużeni przez Pana Tadeusza o ile się nie mylę, serwis na jak najwyższym poziomie, niczego nam nie brakowało. Polecam”
“Będąc w Gdańsku podczas urlopu chodziliśmy bardzo często z 2 dzieci do baru Kmar na obiady. Moim dzieciom smakowały bardzo naleśniki z cukrem pudrem, frytki oraz budyn. Moja żona często delektowała się łososiem z pieca + kompocik, które bardzo poleca. Ja jadłem kotlet de volaille, pierogi z serem oraz 2x jadłem dobrze usmażone placki ziemniaczane. Były tak dobre, że brałem podwójną porcje (8 sztuk). I oczywiście do popicia dobry kompocik. Z dan, które jedliśmy, to jedynie pierogi ze szpinakiem nie przypadły nam do gustu.”
“Przepyszne domowe jedzenie. Polecam!”
“Restauracja blisko Starego Miasta z przepysznymi daniami kuchni chińskiej... zupki chińskie ostro kwaśne i drugie dania doskonałe, polecam dorsza i oczywiście kaczka...delikatna i chrupiąca. Warto zajrzeć i samemu się przekonać. Ceny rozsądne za takie porcje.”
“Miła obsługa, ceny umiarkowane nic dodać nic ująć.”
“Jedzenie smaczne, dobrze doprawione, porcja w sam raz, stoliki na zewnątrz moglyby być wygodniejsze, ale dobrze, że w ogóle są ;-) obsluga miła, lecz przy prawie pustym lokalu dość długo czekalusmy na dania. Ogólnie polecam :)”
“Zadowolenie ...to za mało żeby określić to doświadczenie kilkudniowego pobytu...Doskonale sie bawiłam... Jak jechaliśmy na miejsce to zajrzałam do opinii, bo wcześniej nie myślałam o tym- pierwsze wrażenie bylo ok...a tu opinie niektóre- masakra...myślę sobie najpierw zobaczę a potem będę się martwić... Okazało się że negatywne opinie mocno przesadzone...pokój miałam z widokiem na ogród ale ten urzekajacy widok z jadalni w czasie śniadan wystarczył w zupełności...trzeba wstać na 8: 00( początek śniadania w cenie pokoju)- wszyscy chcą pierwsze stoliki z tym widokiem...Obsługa miła, życzliwa- wręcz bym powiedziała sympatyczna...wszyscy z którymi miałam kontakt...jak zepsuł się ekspres zapewnili od razu kawkę z baru na dole- bez najmniejszego problemu...full wypas pyszne jedzenie...smakowite specjały...kiełbaski na gorąco, żółty ser, biały ser, ryba po grecku - smak dobrej jakości produktów...pokój czysty , bardzo ciepło - telewizja w wolnej chwili- mało takich bylo, bo plaża tak blisko, że spacery przyciagaly zarówno brzegiem morza jak i ścieżkami spacerowali...Polecam z całego serca...każdy detal dla mnie był wyjątkowy...kubki do herbaty...filiżanki do kawy...nastrojowe wnętrza...”
“Super sklep. Przestrzeń wewnątrz. Wagi rozpoznają towar, co skraca czas wpisania właściwego towaru. Duży asortyment. Godny polecenia.”
“Piszą, że Biedronka jak Biedronka.Otoz,dla mnie ten konkretny sklep to najlepsza Biedronka w jakiej robiłem zakupy.A czemu?Już tłumaczę.A,więc po przekroczeniu wejścia ,okazało się,że jest czysto ,schludnie, przejrzyście,oraz przede wszystkim nie było klientów.Alejki nie pozastawiane setkom palet,a ekspedientki bardzo uprzejmie i pomocne.Kolejnego dnia to samo,nie wiem ,czy to przypadek,czy reguła.J3szcze raz niech to wybrzmi:Biedronka nr1.”
“Małe ale dobrze zaopatrzone centrum handlowe z dobrze zaopatrzonym POLO marketem, bardzo miłymi i pomocnymi paniami. Parking. Łatwy dojazd z ronda, może wjechać osoba na/z wózkiem.”
“W promieniu 2km jedyna żabka czynna dłużej niż 21 w niedzielę.”
“POLECAM, POLECAM, POLECAM.. omlet na śniadanie w 2 odsłonach - vege z pomidorami i do potrzebujących mięsa z szynką, jajecznica z patelni na maśle smażona przy kliencie, kotlet mielony lepszy niż u Mamy (sorry Mamo), kartacze z nadzieniem - nie za duże, nie za małe - idealne 4 szt, schab w sosie pomidorowym, GENIALNA MIZERIA (a takie widuję rzadko albo w ogóle nie występuje w żadnej polskiej garkuchni) - wszystko dobre w smaku, zachowujące estetykę potraw, SMACZNE i ZDROWE. Na deser beza z kremem i owocami. I pyszna kawa - i esencja i ilość mleka odpowiednia. I była pianka na 0,5cm. A wszystko to za cenę sprawiedliwą, przystępną i kieszeń nie będzie boleć. POLECAM, POLECAM, POLECAM. A wszystko to pochodzi z ich kuchni na zapleczu tego zakładu gastronomicznego żywienia zbiorowego. Rzadkość i ewenement. Gdańsk i 3M powinno docenić ten SKARB, jaki posiada na swojej ziemi i to w UCK. Znam tego typu miejsca w innych centrach onkologii w tym kraju - NIGDZIE NIE JEST TAK DOBRZE - no może tylko w Bydgoszczy, ale tam jest trochę inne podejście dyrektora ośrodka do jedzenia - i dla pacjentów, i dla osób z zewnątrz. Czytam negatywne komentarze - zastanawiam się czy to pisała biedna konkurencja, krypto-antyreklama amerykańskiego badziewia z mikrofali, która traci klientów, czy ludzie dla których restauracja 5 gwiazdek Hotelu Ritz w Paryżu to też by było mało - i wiem, że to podniebienia kształcone na ofercie bułek i mielonki koncernu McD i chipsach.. Jeśli ci nie smakuje - nie idź tam. To lokal nie dla ciebie. Nie docenisz. Nie znasz się. I nie psuj mi smaku i humoru swoimi opiniami.”
“Bywam tu regularnie i zawsze wychodzę zadowolony. Obsługa na najwyższym poziomie – Hasan to naprawdę świetny, pozytywny człowiek, który tworzy w lokalu bardzo dobrą atmosferę. Najczęściej wybieram kebab na talerzu z wołowiną – zawsze świeży, dobrze doprawiony i po prostu przepyszny. Polecam każdemu, kto szuka smacznego jedzenia i miłej obsługi!”
“Zawsze chętnie wracam do kebaba Lamh. Obsługa jest bardzo szybka, więc nawet w porze lunchu nie trzeba długo czekać. Kebab rolo jest moim ulubionym – zawsze świeży i świetnie przyprawiony. Dodatkowo, ceny są naprawdę przystępne. Idealne miejsce, żeby wpaść na szybki obiad w biegu. Polecam!”
“Bardzo smacznie i super obsługa.”
“Spore menu poprzez hamburgery, zapiekanki, ryby, pizzę i desery.”
“NAJLEPSZY WARZYWNIAK W POLSCE, A KTO WIE, MOŻE I NAWET W GDAŃSKU POLECAM!!!!!!”
“To wyjątkowe miejsce łączy w sobie wszystko, co najlepsze: niesamowity widok na morze, luźną, wakacyjną atmosferę i fantastyczną obsługę. Idealne na relaksujący dzień na plaży z zimnym drinkiem w ręku albo wieczorne spotkania ze znajomymi przy zachodzie słońca. Leżaki, hamaki, muzyka w tle i przyjemna bryza znad morza – człowiek czuje się jak na małych wakacjach, nawet jeśli wpadł tylko na chwilę.”
“Przepyszne schabowe z kością, wręcz idealne. Kompocik najlepszy jak u babci. Ale to przede wszystkim ludzie którzy tam pracują tworzą klimat tego miejsca. Przemiła obsługa, zawsze pomocna, zamówień dużo ale starają się jak mogą. Szef kuchni pan Tomasz niezwykle sympatyczny człowiek zawsze frontem do klienta, zapracowany ale znalazł dla nas chwilkę.”