Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 221,359 opinii i ocen.
“Z czystym sumieniem gorąco polecam, obsługa bardzo miła, fantastyczny klimat i sliczny zapach kadzidełek przed lokalem ,a jedzenie zostalo przygotowane w zadziwiająco szybkim tępie, dania były bardzo dobre”
“Bardzo smaczne jedzenie. Zamówiłam kurczaka w sosie słodko kwaśnym, gdyż nie lubię ostrych dań. Podano go z ryżem jaśminowym. Porcja duża, ryżu nie zjadłam do końca, zwłaszcza, że podano darmową przystawkę prażynki krewetkowe. Miła Pani kelnerka, zachęcająca do spróbowania innych dań. Polecam.”
““Świetne miejsce! Pyszne jedzenie, świeże składniki i pięknie podane dania. Obsługa uśmiechnięta, pomocna i bardzo profesjonalna. Klimatyczne wnętrze sprzyja długim rozmowom. Zdecydowanie wrócę – polecam każdemu, kto ceni dobrą kuchnię i miłą atmosferę!””
““Odwiedziny w tej restauracji były naprawdę wspaniałe! Szczególne podziękowania należą się kelnerce Darii – była niezwykle uprzejma, uważna i profesjonalna, pomogła nam w wyborze dań, wszystko podała szybko i z uśmiechem. Kuchnia również zrobiła na nas ogromne wrażenie – jedzenie było świeże i aromatyczne . Szczególnie polecam tajską zupę – to była prawdziwa uczta dla podniebienia! Jej wyjątkowy smak na długo pozostanie w pamięci. Na pewno jeszcze wrócę ponownie!””
“Pyszne, świeże jedzenie w dobrych cenach. Od wieeeelu lat jesteśmy ich klientami (syn ma teraz 16 lat i czasem z kolegami wybiera się do nich na obiad, a zaczęliśmy bywać gdy był kilkulatkiem - wtedy nie bałam się o jego brzuszek - nigdy nie było nic nieświeżego, szkodzącego). Jadamy śniadania (naście zł porcja) i obiady. Wiele różnych dań przez ten czas "zaliczyliśmy" i nigdy nie byliśmy rozczarowani. Zawsze w zestawie zamieniamy zupę na kompot lub koktajl. Dla miłośników tradycyjnej, domowej, polskiej kuchni. Chociaż mieszkamy 150m od Jarosa - to wolimy przyjechać do Fali ;)”
“Świetne miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru. Chwilkę czekaliśmy na stolik ale było warto :) Panie bardzo miłe. Sernik oficerski przepyszny, napoje również. Bardzo wygodna kanapa i klimatyczny wystrój.”
“bardzo dobre obiady, 2dania 12.99zl oprócz tego czysto, jedzenie świeże, ceny normalne”
“Świetna lokalizacja. Obsługa bardzo pomocna. Pokoje wygodne, czyste, żelazko i suszarka do włosów na wyposażeniu. Pyszne i różnorodne śniadanie.”
“Bardzo dobry sklep lokalny. Lepszy od sieciowych. Asortyment produktów adekwatny do wielkości, dobry wybór. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Rewelacyjne miejsce na każdą porę dnia! Pyszne śniadanko, które naprawdę robi dzień – świeże, dobrze podane i bardzo smaczne. Do tego lody i gofry jak z marzeń – idealnie chrupiące, z pysznymi dodatkami. Kawa również najlepsza w okolicy! Miło, czysto i z fantastyczną obsługą. Widać, że tu dba się o klienta i jakość. Gorąco polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko szybkiej przekąski!”
“Duże porcje ,dobre papu ładnie podane polecamy :) Flądra , sandacz pyszota :) a te ogórki w occie to dopiero sztos :)”
“Fajny Lidl , w miarę spokojny ( bez dużego tłoku jeszcze ) miła obsługa I miło robi się tam zakupy . Polecam :)”
“Super klimat,każdego dnia idę po zakupy.widok ekspedientki uśmiechniętej zachęca do wejścia,czysto,przyjemnie.caly personel jest uprzejmy.Ale pani Magda pobija wszystkich.”
“Dobra pizzeria przy Karuzeli. Miła obsługa. Mało stolików w środku. Musieliśmy poczekać na dworze, wypiliśmy kawę przykryci kocami przy nagrzewnicy. Nie było problemu abyśmy się przenieśli do środka jak się zwolniło miejsce. Bardzo smaczna pizza w niewygórowanych cenach jak na Gdańsk.”
“Klimatyczna restauracja z szerokim wyborem mórz. Godna polecenia dla fanów owoców morza, choć nie jest to miejsce, w którym mógłbym się stołować na co dzień, biorąc pod uwagę ceny. Mimo wszystko polecam”
“spoko miejsce na szybkie śniadanie, naprawdę smacznie jak na bar studencki”
“Byliśmy dziś na burgerowej uczcie! Zamówiliśmy trzy buły z których każda była inna, a wszystkie równie smaczne! Soczyste mięsko, świeże dodatki, sosiki w punkt! Do tego niesamowicie chrupiące frytki. Zdecydowanie polecamy!”
“Naprawdę pyszne, duże zapiekanki. Bułka miękka w środku, chrupiąca na zewnątrz. Warzywa świeże, sosy też dobre. Kurczak bardzo dobrze doprawiony. Zapiekanka kura + rukola = cudo . Jak najbardziej polecam :)”
“Z mężem Trafiliśmy tutaj kompletnie z przypadku. Mieliśmy ochotę na kawę to skorzystaliśmy. Obsługa bardzo miła. Wzięliśmy latte - kawa dobra. Dodatkowo ciasto a jest tam ich pełno i ciężko było się zdecydować. Padło na sernik pistacjowy bez białego cukru i sernik waniliowy. Po prostu pyszne i faktycznie nie były jakoś zabójczo słodkie. Takie idealne kremowe nie suche. Polecam sprawdzić.”
“Naprawdę polecam, wszystko świeże, smaczne plus bardzo miła obsługa.”
“Jedzenie pyszne. Steki super wysmażone przez panią w krótkich blond włosach kucharz. Dziękujemy. Bardzo uprzejma i troskliwa obsługa Pani Oli. Byliśmy przejazdem w niedzielę ok. 18.20, ale na pewno jeszcze wrócimy.”
“Zawsze robie tam zakupy. Polecam bardzo miła obsługa.”
“Lody są bardzo dobre, a obsługa miła. Atmosfera przyjemna. dużo miejsc siedzących w środku i na zewnątrz.”
“Lubię tę Żabkę bardzo więc i tak i tak daję piątkę. Ale niech śmietniki na zewnątrz wrócą (przynajmniej jeden) i posprzątajcie stertę petów (niedopałków papierosów) ktoea się zgromadziła wszędzie przed sklepem (pod ławeczką i wszędzie obok) i psuje cały wizerunek.”
“Bardzo dobra pizza na dowóz, sprawdzona wielokrotnie. Ciasto cienkie i sztywne. Vegetariana najlepsza ever, nigdzie nie znalazłam podobnego doboru składników. Quattro formaggi również z ciekawymi serkami, o wyrazistym smaku. Zdecydowanie polecam. Edit po wizycie na miejscu: czas oczekiwania na dwie pizze w pustym lokalu wyniósł 30min, a co wazniejsze różniły się znacznie od tych zamawianych na dowoz. Ciasto grube, z mniejszą ilością sosu i składników, na pizzy vegetarianie cukinia w grubych plastrach i ledwo musnieta o grill.”
“Jakże budującym, pozytywnym doznaniem jest fakt miłego zaskoczenia. A takie niespodziewane, miłe wrażenia były naszym udziałem w trakcie korzystania z gościny w Mr. Sushi. Serdeczne przyjęcie i ugoszczenie przez gospodarzy tej restauracji, pozwoliło chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Szczególne wrażenie robi zaangażowanie obsługi w przygotowanie zamówionego menu, z widoczną chęcią dopasowania tegoż do naszych oczekiwań. Dodatkową zachętą jest bardzo ładny wystrój lokalu. Zapewne będziemy polecać ten lokal znajomym. Dziękujemy”
“Miejsce z klimatem. Jak ktoś lubi nijaką nowoczesność to niekoniecznie. Śledzie bardzo dobre pod kazdą postacią. Znakomite placki ziemniaczane i placek po kaszubsku. Zupa musztardowa- pycha. Pani przemiła. Czekaliśmy na dania głòwne ok. 15 minut. Stan Getz w tle. Porcje duże.”
“Zamawiałam zawsze na wynos. Dziś wyjątkowo zjedliśmy na miejscu. W środku jest przyjemnie. Kilka mniejszych stolików i kilka większych z kanapą do siedzenia. Obsługa sympatyczna. Jedzenie smaczne. Makarony są pyszne. Polecam.”
“Świetna obsługa i pyszne jedzeni. Porcje spore, dały radę wykarmić 3 wygłodniałe kobiety po całym dniu nie jedzenia!”
“Najlepiej zatowarowana biedronka w której kiedy kolwiek byłem. Polecam. Nawet palet w alejkach nie ma”