Restauracja Chiński Wiatr
“Świetna obsługa i pyszne jedzeni. Porcje spore, dały radę wykarmić 3 wygłodniałe kobiety po całym dniu nie jedzenia!”
Znaleziono 9 wyników
“Świetna obsługa i pyszne jedzeni. Porcje spore, dały radę wykarmić 3 wygłodniałe kobiety po całym dniu nie jedzenia!”
“Bardzo dobre pierożki w atrakcyjnej cenie. Wziąłem te z mięsem - były takie smaczne, że jeden zestaw został zjedzony już w aucie. :) POLECAM!”
“Przemiła obsługa, a właściciel to po prostu złoty człowiek — widać, że robi to wszystko z sercem. Jedzenie przepyszne, a sajgonki to absolutny sztos — najlepsze, jakie jadłem! Klimat miejsca jest bardzo fajny, swojski i autentyczny. To nie jest lokal w marmurach i pozłacanych ścianach, tylko taki, w którym czuć duszę i prawdziwą pasję. Jeśli komuś przeszkadzają stare kafelki czy prosty wystrój, to chyba nie o jedzenie i atmosferę mu chodzi. Tutaj liczy się smak, serdeczność i to, że wszystko jest robione z miłością. No i ceny — naprawdę bardzo przystępne jak na tak dobre jedzenie. Polecam z całego serca! ❤️”
“Baaaaardzo polecam. Zajrzeliśmy tutaj "przejazdem" i wizyta w tym miejscu polepszyła nam nastrój w ten paskudny deszczowy dzien w który tam zawitaliśmy. Pyzy z mięsem ekstraklasa smaku jak i obżarstwa. Pierogi z mięsem lepsze niż gdziekolwiek indziej. Wrócimy na pewno jak będziemy się "kręcić" w okolicach Gdańska. Serdecznie pozdrawiam właścicieli z którymi odbyliśmy sympatyczną rozmowę. :-)”
“Z czystym sumieniem gorąco polecam, obsługa bardzo miła, fantastyczny klimat i sliczny zapach kadzidełek przed lokalem ,a jedzenie zostalo przygotowane w zadziwiająco szybkim tępie, dania były bardzo dobre”
“Bardzo smaczne jedzenie. Zamówiłam kurczaka w sosie słodko kwaśnym, gdyż nie lubię ostrych dań. Podano go z ryżem jaśminowym. Porcja duża, ryżu nie zjadłam do końca, zwłaszcza, że podano darmową przystawkę prażynki krewetkowe. Miła Pani kelnerka, zachęcająca do spróbowania innych dań. Polecam.”
“Zamawiałam zawsze na wynos. Dziś wyjątkowo zjedliśmy na miejscu. W środku jest przyjemnie. Kilka mniejszych stolików i kilka większych z kanapą do siedzenia. Obsługa sympatyczna. Jedzenie smaczne. Makarony są pyszne. Polecam.”
“Restauracja blisko Starego Miasta z przepysznymi daniami kuchni chińskiej... zupki chińskie ostro kwaśne i drugie dania doskonałe, polecam dorsza i oczywiście kaczka...delikatna i chrupiąca. Warto zajrzeć i samemu się przekonać. Ceny rozsądne za takie porcje.”
“Kucharz z Zimbabwe, ale nauczył sie azjatyckich smaków perfekcyjnie. Pad Thai i Tom yum i lecisz do Azji bez biletów. Trochę mięso przejechane, wcześniej chyba usmażone ale my mogliśmy to wybaczyć. Polecamy.”