Opinie

  1. Ruslana Titova ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, obsługa - wyższy poziom jakości, atmosfera - super Polecam

  2. Maciej M ★★★★☆

    Potrawy smaczne i atrakcyjnie podane. Szkoda, że Pan Kelner nie informuje o promocjach, które powinny być przecież atrakcją przyciągającą klientów. Po złożeniu zamówienia, idąc umyć ręcę przed posiłkiem, w toalecie podczas wykonywania innych czynności higienicznych, klient może zapoznać się z aktualnymi promocjami.

  3. Krystian Małecki ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM ! WRECZ ODRADZAM !!! Pizza beznadziejna pokrojoną jak nie powem co 8 kawałków kazdy innej wielkości jeden malutki drugi jak 2 kawałki ranty pizzy suche spalone kruszą sie w palcach pizza tłusta ze oceka tłuszczem po takim lokalu spodziewałem sie o wiele więcej...sera na pizzy prawie nie bylo pizza smiech na sali .... wybraliśmy zły adres knajpa swieci pustkami juz wiemy dla czego zamówiliśmy dwie pizze carpiciosa i carbonara i byly to najgorsze pizze w moim życiu carbonara ze zwarzoną smietaną wstyd ....szczerze w okolicy jest o wiele wiecej lepszych restauracji drinki rozwodnione jednym słowem wstyd i porażka jeszcze raz nie polecam !

  1. Wiktoria ★★★★★

    Będąc w delegacji nigdy nie trafiłam na tak pyszną restauracje jak ta, przemiła obsługa Pan Marcin zawsze pomocny, uśmiechnięty, chętnie podpowie co dobrego można zjeść (a wszystko tutaj jest obłędne) kucharz to prawdziwy mistrz Włoskiej kuchni, makarony, pizza wszystko jest obłędne… Polecam każdemu przyjęcie tutaj i spróbować tych wszystkich pyszności. Brawa dla właścicieli za utrzymanie tak wysokiego poziomu.

  2. Wojciech Pitra-Ptaszek ★★★☆☆

    Wystrój świetny. Obsługa - rewelacja. Pizza... No cóż. Dobrze że wzięliśmy jedną na pół. Nie wiem co w niej było (pozycja 10) ale miałem wrażenie wraz z kolegą, że się nażarliśmy kamieni. Niestety nam obu siadła mocno na żołądek i reszta dnia była już mniej przyjemna. W smaku pizza smaczna ale efekt po zjedzeniu... No cóż. Może tak trafiliśmy - nie wiem, bywa i tak.

  3. boy moous ★★★★★

    Najlepsza kuchnia włoska w Gdańsku ! Polecam ! Warto rezerwować stolik bo knajpka jest nie za duża. Klimat i jedzenie przepyszne, pizza Pera to ciekawa odmiana od typowych smaków :-) oczywiście makarony, gniochci, pizze wszystko mega. Nawet zwykła przystawka bruschetta lepsza niż gdzie indziej

  1. PaKo ★★★☆☆

    Krem z pomidorów wyśmienity. Lemoniady bardzo dobre, słodkie, ale nie za bardzo. Pasty to niestety nieporozumienie- praktycznie bez przypraw, niewielka ilość sosu także nieco mdłego. Carbonara z wielkimi plastrami tłustego boczku wyglądała odpychająco. Piękne podanie ich nie ratuje. Szkoda, ponieważ atmosfera, klimat miejsca, przyciągają, wystrój jest przepiękny, w tle leci przyjemna muzyka. Na półkach prezentują się włoskie produkty. Być może kiedyś tam wrócę wypróbować pizzę.

  2. Ja Up ★★★★★

    Przebywanie tu było czystą przyjemnością. Wystrój lokalu jest bardzo przemyślany i naprawdę cieszy oko. Restauracja poniżej drogi ze stolikami przy ulicy podkreśla śródziemnomorski klimat. Muzyka też dobrze dobrana i niedominująca - na plus. Obsługa bardzo miła, zdecydowanie wyróżniająca się spośród większości lokali. Na koniec jedzenie - przepyszne, zarówno makarony i pizza. Pierwszy raz też miałem okazję spróbować pizzy bez sera (na nasze zamówienie), która była naprawdę pyszna. Zdecydowane 5/5.

  3. Anita Płonowska ★★★★★

    Przepyszne jedzenie. Zupa-krem idealnie wyważona, a pizza z chrupiącym, włoskim ciastem. Czuć, że wszystkie składniki świeże i dobrej jakości. Wystrój wnętrza przytulny i nie narzucający się, zaaranżowany w klimatyczny sposób.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ferrara Cucina Italiana?

Ferrara Cucina Italiana znajduje się przy Antoniego Słonimskiego 6, 80-280 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ferrara Cucina Italiana?

Można skontaktować się z Ferrara Cucina Italiana pod numerem +48 502 303 060

Jak można dotrzeć do Ferrara Cucina Italiana?

Do Ferrara Cucina Italiana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements