Przegląd katalogu
- 970 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 970 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 970 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 495,468 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Smaczne śniadanie, kawa okej, wystrój bardzo estetyczny i przestronny. Dość duży lokal ok 9 w niedzielę pusto, myślę że raczej zawsze można znaleźć miejsce. Ceny ok 35 za śniadanie i kawa 17-19.”
“Piękna sceneria, smaczna kawa i delikatny, rozrywający się w ustach pistacjowy sernik baskijski. Czego chcieć więcej! Jakość do ceny jak na Sopot wypadła tutaj świetnie. Lokal posiada miejsca siedzące wewnątrz jak i miejsca na zewnątrz pod parasolem i jest dość przestronny. Dodatkowo jest połączony z kwiaciarnią i jest otoczony piękną roślinnością - siedząc na zewnątrz czuliśmy się jak w ogrodzie. Obsługa miła i pomocna. Bardzo polecam!”
“Super miejsce, przepyszna kawa, duży wybór ciast, deserów oraz lodów. Fajny wystrój w środku, na zewnątrz miejsce do posiedzenia. Bardzo miła obsługa, Można odwiedzić w pieskami. Chowaliśmy się przed deszczem po spacerze nad bulwarem”
“Piękne miejsce, aby chwilę posiedzieć i się czegoś napić, duży wybór ciast, choć porcje mogłyby być większe albo ich cena mniejsza ;) Beza czekoladowa obłędna, jak tylko jestem w Sopocie to uwielbiam tutaj wpadać. W sezonie trzeba się liczyć, że chwilkę trzeba poczekać na swoje zamówienie.”
“Bardzo smaczne ciasta i kawa. Miła i pomocna obsługa. Klimatyczne miejsce. Polecam.”
“Świetne miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru. Chwilkę czekaliśmy na stolik ale było warto :) Panie bardzo miłe. Sernik oficerski przepyszny, napoje również. Bardzo wygodna kanapa i klimatyczny wystrój.”
“Pyszne lody i duża porcja. Smaki też całkiem naturalne. Polecam cytrynowo-miętowe ponieważ w lodach jest prawdziwa mięta.”
“Przyjemne miejsce. Można na chwilę przysiąść, napić się kawy/herbaty i zjeść jakieś słodkosclci. Są też lody, ale Grycana więc nie każdemu muszą pasować. Obsługa dość wolna, bo nawet w sobotę tylko jedna osoba obsługuje. Jedyny minus, to toaleta na zewnątrz lokalu, gdzie trzeba biegać z kluczem.”
“10zł jak za gofra z pudrem nie jest źle. Jak na polskie może to był smaczny. Obsługa miła”
“Najlepsza pizza i super klimat w krainie gier. To było najlepsze miejsce na całym półwyspie ktore odwiedziliśmy!!! Pizza pyszna!!! Ceny super!! Za gigantyczną pizze z dodatkowymi 3 składnikami, 3 napoje i sosy zapłaciliśmy nie całą 100!!!! Jedzenia dla 4 duzych osób na spokojnie . No i te retro gry... Super miejsce!!!”
“Smaczne wypieki, miła obsługa. Przyjemny klimat w środku, miejsce dog friendly :)”
“Bardzo fajne,klimatyczne miejsce w starym stylu- blisko dworca. Bardzo miła obsługa, smaczne domowe śniadania ale i słodkie pyszne. Zawsze jak jestem w Gdyni odwiedzam:)”
“Super obsługa, dobra kawusia i serniczek. Polecam ;p”
“Kawa przepyszna, ciasta równie cudowne. Panie przemiłe i zawsze uśmiechnięte. Za każdym razem gdy odwiedzam Gdynię będąc w Galerii Klif zachodzę do tego klimatycznego miejsca, a szczególnie ubóstwiam ciasta i desery w roli głównej z chia. Polecam.”
“sipiks sipiks sipiks... jeszcze nie raz tam wpadne”
“Dobre ciastka i napoje adekwatne do ceny polecam”
“Bardzo fajne miejsce dla miłośników słodyczy a w szczególności żelek. Można dostać oczopląsu od ilości tych słodyczy. Bardzo sympatyczna obsługa. Ciekawe smaki w szczególności słodko-pikantny.”
“Przepyszne lody, duże porcje. Polecam. Edit: 24.11.2025 obowiązkowy punkt w trakcie odwiedzin Gdyni. Nadal przepyszne lody, a w sezonie zimowym pyszne, rozgrzewające herbaty, w tym zimowa w dwóch wariantach: z malinami (foto) lub z imbirem.”
“Pyszne frappe salted caramel oraz ptyś pistacjowy. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ciekawe menu nieco zmieniane kilka razy w roku, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ogródek spory z widokiem na Monte Cassino oraz Plac Przyjaciół Sopotu. W sezonie bywa tłoczno, ale nie ma co się dziwić - miasto turystów. Na pewno odwiedzę ponownie! :)”
“Bardzo dobre jedzenie, krótki czas oczekiwania, normalna obsługa. Warto po zwiedzaniu zajść i coś zejść, na słodko lub na słono. Ceny takie same jak wszędzie. Zdjęcia fishburgera oraz kartaczy z zasmażaną kapustą.”
“Przede wszystkim Pellowski marka sama w sobie ale w tym miejscu po dzisiejszej wizycie na pewno w kolejnych wizytach w Gdańsku z pewnością będę klientem w tym właśnie miejscu. Po godzinie 16, przemiła Pani obsługująca. Poleciła mi ciasto, opowiedziała mi o tradycji tego miejsca, gdzie jeszcze są oddziały cukierni. Jestem oczarowany mimo,że już nie raz kupowałem wiele produktów podczas poprzednich wizyt jednak w innych miejscach. Polecam z całego serca i życzę wszystkim trafić na tak wspaniala obsługę.”
“Mała i przytulna kawiarnia, smaczne desery.”
“Do restauracji trafiliśmy przypadkiem i przez cały czas pobytu w Karwi (dwa tygodnie) chodziliśmy codziennie na obiady do tej restauracji. Było nas pięć osób dorosłych i dwoje dzieci. Jedliśmy różne dania i wszystko nam bardzo smakowało, każdy mógł wybrać to na co miał ochotę. Porcje duże, ceny przystępne.”
“Bardzo fajny klimat oraz widoki. Bardzo polecam gofry a zwłaszcza te z owocami bo jest ich masa.”
“Bardzo mile miejsce, do tego ładne w środku, dobra kawa i duży wybór lodów (choć ich akurat nie próbowałam). Polecam :)”
“Świetne miejsce. Super atmosfera i przemiła obsługa. Świetne ciasta, szczególnie sernik mango-marakuja i malinowa chmurka (spróbowałam już czterech różnych). Czekamy na wifi :)”
“Herbata zimowa oraz kawa godne rekomendacji. Obsługa bardzo profesjonalna, na poziomie. Ceny dość wysokie (16-40 zł za kawę), ale w smaku rewelacja. Klimat bardzo przyjemny, szczególnie zimową porą i duży plus za brak możliwości wchodzenia z psami - dzięki temu jest spokojniej. Polecam”