Opinie

  1. Karol Filbrandt ★★★★★

    Super miejsce na śniadanie z ekipą! Pyszne i bez zbędnych udziwnień. W dodatku w dobrej cenie.

  2. Stanisław Buczek ★★★★★

    Smaczne wypieki, miła obsługa. Przyjemny klimat w środku, miejsce dog friendly :)

  3. Iwona Adamowicz ★☆☆☆☆

    Miejsce na pozór normalne,ale niestety wyszłam bardzo rozczarowana zarówno daniem,podaniem i gadaniem ...bzdur, że personelowi jest przykro,że więcej tam nie przyjdę...Brakowało tego, co napisane było w składzie owej fatalnej przekąski poza tym brudne i zastawione naczyniami po gościach,których już dawno nie było stoły zmusiły mnie,by zająć miejsce dosyć wygodne,ale nie wiedziałam,że sąsiedztwo toalety,którą nawiedzał dość licznie personel - będzie koszmarem! Pani z obsługi zostawiła szeroko otwarte drzwi (po skorzystaniu!!!) serwując nam tragiczne doznania w ramach ,aromaterapii" .Personel zupełnie nie ogarnięty,zajęty wyłącznie sobą i zdziwiony ,że kawa z przelewu podana na zimno nie smakuje...

  1. -Alex - ★★★★★

    Cudowne miejsce z przyjazną atmosferą i dobrym jedzeniem. Rolls i croissanty mają dużo nadzienia i pięknie sie prezentują. Jest duży wybór napojów i wypieków, dużo miejsca i jest przyjazne psom. Jedzenie można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos.

  2. Grzegorz Stojaniuk ★★★★★

    Zdecydowanym atutem tego lokalu jest świetne pieczywo oraz intensywna, pyszna kawa ☕obsługa miła, pomocna. Śniadanie (angielskie) generalnie ok...było smaczne (ani nie złe, ani wspaniałe...po prostu dobre) ... 4.5/5 jednak za całokształt pozostawiam 5... Zajrzymy za jakiś czas ponownie :)

  3. Małgorzata Pszczółka ★★★★☆

    Będąc w Gdańsku dość często odwiedzam to miejsce. Mają tu własne wypieki bułki i słodkie bułeczki, lody, kanapki i śniadania na ciepło. Bułki są dobre szybko jednak robią się czerstwe. Kanapki są drogie. Śniadania dobre ale obecna cena, musicie sami ocenić. Moja wnuczka uwielbia ich bułki i lubi ich lody więc jesteśmy tu często.

  1. Michał Matyas ★★★★★

    Absolutnie, kompletnie i bezapelacyjnie najlepsza piekarnio-kawiarnia śniadaniowa w Gdańsku, jeśli nie w całym Trójmieście. Przez prawie trzy lata mieszkania na garnizonie nie zawiodłem się tutaj ani razu, zarówno jedząc na miejscu jak i biorąc wypieki do domu. Zawsze mogłem tu przychodzić wiedząc, że wyjdę zadowolony i pełny. Obsługa również rzadko zawodzi, chociaż niestety z powodu popularności miejsca nie zawsze się wyrabia :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Mielnik?

Kawiarnia Mielnik znajduje się przy Norwida 23, 80-280 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Mielnik?

Można skontaktować się z Kawiarnia Mielnik pod numerem +48 532 749 770

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Mielnik?

Do Kawiarnia Mielnik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements