Bardzo fajne miejsce dla miłośników słodyczy a w szczególności żelek. Można dostać oczopląsu od ilości tych słodyczy. Bardzo sympatyczna obsługa. Ciekawe smaki w szczególności słodko-pikantny.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał ★★★★★
-
Anna K ★☆☆☆☆
To była wspaniała cukiernia, nieodżałowana strata , szukałam jej ostatnio, żeby skosztować cudownego sernika - paschy, którego nie ma nigdzie, a zastałam jakieś sznury kolorowych cukierków wiszące ze ścian, ohyda, w tej chwili nawet nie ma tam po co zaglądać.
-
Emanuela Szlenk ★★★★★
Uwielbiam. Ilekroć jestem w Gdańsku zawsze tam wpadam. Wróciłam po dłuższej przerwie i się nie zawiodłam. Duży wybór kaw, szkło i porcelana do nabycia. Bardzo przyjemne, klimatyczne miejsce.
-
Ag4t4 ★☆☆☆☆
Szczerze mówiąc jedna gwiazdka to wciąż za dużo, ale powiedzmy, że to gwiazdka za w miarę dobre ciasto. Zamówienie: kawa, herbata i dwa kawałki ciasta. Czas oczekiwania na podanie - dobrze ponad 15 minut. Koszt - 60 zl. Do tego faktu należy dodać, że na drzwiach widniala informacja o tym, że na wszystko jest promocja - 40%. Zostaliśmy podliczeni na 100%. Pewnie dlatego, że wszystko zamawiał mój anglojęzyczny kolega. Troche oszustwo nieprawdaż? Więc w mojej ocenie typowy tzw. "tourist trap". Należy dodać, że obsługa nie należy do najmilszych, a toaleta była zamknięta.
-
Elzbieta Ciesielska ★★★★☆
Do środka zwabił nas piękny zapach kawy i wystawa porcelanowych filiżanek. Wnętrze bardzo ładnie urządzone. Wielki wybór herbat, bardzo dużo pomysłów na upominek. Zamówiliśmy 2 kawy, porcję brownie i ciasta z przeźroczystą galaretką. Ceny spore - za te 4 rzeczy wyszło 50 zł. Lokal pewnie nastawiony na zagranicznych turystów, którzy nie będą przywiązywać wagi do europejskich cen. Obsługa bardzo uprzejma. Bardzo szybko zostaliśmy obsłużeni. Zajęliśmy miejsce w środku ze względu na wietrzną pogodę. Na zewnątrz duży ogródek. Mimo, że odwiedziliśmy kawiarnię poza sezonem klientów sporo. Myślę, że kluczową rolę pełni tu lokalizacja przy jednej z głównych ulicy odwiedzanych przez turystów.
-
Michal Skrodzki ★★★★★
Przyjemna kawiarnia. Wybór herbat naprawdę duży, obsluga zapyta o preferencje i poleci smak, poda do powąchania. Gorąca czekolada rewelacja!! Nie tak słodka jak w innych lokalach. Polecam! Duży wybór lodów i ciast. Miły przystanek w zwiedzaniu Starówki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Maraska" Kawiarnia & Sklep?
"Maraska" Kawiarnia & Sklep znajduje się przy Długa 31, 80-827 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Maraska" Kawiarnia & Sklep?
Można skontaktować się z "Maraska" Kawiarnia & Sklep pod numerem +48 583 014 289
Jak można dotrzeć do "Maraska" Kawiarnia & Sklep?
Do "Maraska" Kawiarnia & Sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku