Opinie

  1. Katarzyna Wojciechowska ★★★★★

    Przepyszne lody, duże porcje. Polecam. Edit: 24.11.2025 obowiązkowy punkt w trakcie odwiedzin Gdyni. Nadal przepyszne lody, a w sezonie zimowym pyszne, rozgrzewające herbaty, w tym zimowa w dwóch wariantach: z malinami (foto) lub z imbirem.

  2. ToNi ★★★★★

    Nie zrażajcie się wystrojem .Look wczesny Gierek:))) Najlepsze lody w miecie. Mają jagodowe naj naj naj lepsze na świecie :))) Bardzo miła obsługa , pozdrawiam. Miejsce obowiązkowe na mapie Gdyni. Dzięki

  3. Violetta Rachwalska ★☆☆☆☆

    Nie mam wygórowanych oczekiwań, ale w dniu 27.05.2025 spotkałam się z mamą w Państwa lodziarni przy ul. 10 Lutego. Zastanawiałyśmy się nad dwoma gałkami z bitą śmietaną. Otrzymałyśmy faktycznie po dwie gałki i coś co nie przypominało bitą śmietanę. Wszystko wyglądało mało apetycznie. Na propozycję z mojej strony że może jakaś polewę ? Pani zareagowała, że nie mówiłam . Faktycznie trzeba było wejść za ładę i zobaczyć co Pani może nam zaoferować i samemu sobie skomponować deser. Myślę taka obsługa odstrasza i się nie poprawi nawet kiedy poinformowałam Panią że to ona tu sprzedaje i trzeba było coś zaproponować. Raczej nie będę tam zaglądać, rzadziej ale wolę na Ejsmonta. Szkoda ze nie zrobiłam zdjęcia tych deserów z naplutymi kleksami.

  1. Alicja Liddell ★★★★☆

    Spory wybór lodów i deserów. Wybrałam Brownie w wersji gluten free i okazał się naprawdę bardzo dobry, zwłaszcza z kulką lodów śmietankowych i bitą śmietaną. Nawet wafelek - dekoracja był bardzo dobry :) cappuccino nie wyglądało objętościowo jak cappuccino ale było całkiem dobre (mocne). Gdy podeszłam do lady, wysoka blondynka krzyczała na młodą dziewczynę - byłam świadkiem mobbingu, co było żałosne. Od osoby na wyższym stanowisku wymaga się kultury i wrażliwości na osoby, które ma w swojej ekipie. Może przydałby się tej pani kurs z zarządzania oraz cierpliwość do pracowników. Zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów :) w lokalu niestety panowała nerwowa atmosfera. Lokal jest nie odnowiony, przypomina miejsce sprzed lat, zwłaszcza, że obok jest Etno cafe, które robi ogromne wrażenie. Różni je cena - i dlatego wygląd lokalu jest przeze mnie łagodniej oceniony ;) 4 gwiazdki, bo Brownie było naprawdę bardzo dobre!

  2. Alicja ★★★★☆

    Spory wybór lodów i deserów. Wybrałam Brownie w wersji gluten free i okazał się naprawdę bardzo dobry, zwłaszcza z kulką lodów śmietankowych i bitą śmietaną. Nawet wafelek - dekoracja był bardzo dobry :) cappuccino nie wyglądało objętościowo jak cappuccino ale było całkiem dobre (mocne). Gdy podeszłam do lady, wysoka blondynka krzyczała na młodą dziewczynę - byłam świadkiem mobbingu, co było żałosne. Od osoby na wyższym stanowisku wymaga się kultury i wrażliwości na osoby, które ma w swojej ekipie. Może przydałby się tej pani kurs z zarządzania oraz cierpliwość do pracowników. Zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów :) w lokalu niestety panowała nerwowa atmosfera. Lokal jest nie odnowiony, przypomina miejsce sprzed lat, zwłaszcza, że obok jest Etno cafe, które robi ogromne wrażenie. Różni je cena - i dlatego wygląd lokalu jest przeze mnie łagodniej oceniony ;) 4 gwiazdki, bo Brownie było naprawdę bardzo dobre!

  3. Wojtek Czacharowski ★★★★★

    Kawiarnia w centrum handlowym. Jak zwykle u Marioli desery są smaczne. Miła obsługa.

  1. Felka ★★☆☆☆

    Bardzo dobre smaki i desery, ale ciągle to samo... Monotonnie… Wystrój bardzo ubogi i PRL-owski… nie spędziłam tam miło czasu, nie było nic przytulnego.

  2. Karolina ★★★★☆

    Dobre lody, wybór weganskich deserów. Minus za sposób obsługi - przyszliśmy we 4, a Pani przygotowywała i wydawała desery pojedynczo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia?

Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia znajduje się przy 10 Lutego 11, Śródmieście, 81-384 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia?

Można skontaktować się z Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia pod numerem +48 586 618 214

Jak można dotrzeć do Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia?

Do Mariola Cafe Kawiarnia Lodziarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements