Bella Caffe
“Byłam wczoraj (17.06.2025) w Bella Café pod zamkiem w Malborku i bardzo miło wspominam tę wizytę. Kawiarnia ma świetną lokalizację – tuż obok wyjścia z zamku, więc idealnie nadaje się na chwilę przerwy. Oprócz kawiarni były też dwa wózki z lodami, co tworzyło bardzo wakacyjny klimat, pomimo nie do końca przyjemnej pogody. Same panie, które tam pracują, były uśmiechnięte i bardzo sympatyczne. Obsługa działała sprawnie, mimo że było sporo ludzi w pewnym momencie– wszystko szło szybko i bez zamieszania. Kawa pyszna, aromatyczna, a do tego można było usiąść z widokiem na zamek i po prostu się zrelaksować po długim zwiedzaniu zamku. Zdecydowanie polecam – miejsce z klimatem, dobrą kawą, lodami i przemiłą obsługą!”