Przegląd katalogu
- 2,041 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 2041 wyników
Przeglądaj dostawa w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,041 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 936,356 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Dziś po raz pierwszy spróbowałem sushi produkcji tej restauracji. Nie zawiodłem się. Zamówiłem lunch nr 3 - zupa tajska z krewetkami oraz rolki futo z łososiem + zestaw wege dla żony. Zupa bardzo smaczna, wyrazista, lekko pikantna. Rolki świeże, zrobione bardzo dobrze. Żona również zadowolona. Polecamy.”
“Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem. Jedzenie doskonale skonfigurowane do potrzeb klienta, nieskończona różnorodność dań. Pełen profesjonalizm i obsługa. Serdecznie polecam.”
“Śliczne kwiaty mega długo stoją nawet te zakupione przez aplikację too good to go. Polecam”
“Widzialam produkty marki Lawaiia na żywo w Sopocie, ale kiedy zamówilam dla przyjaciółki na urodziny kolczyki to nie spodziewalam się, że będą tak pięknie zapakowane. Biżuteria ma piekne wzory i jest rewelacyjnej jakości. Solenizantka bardzo zadowolona! Polecam”
“Profesjonalne podejście do klienta ceny ok. Bardzo pomocna obsługa kwiaty cudnie dobrane cieszę się że trafiliśmy tu przypqdkiem bo przez okres świąteczny większość kwiaciarni nie działa i wiem że będziemy wracać do państwa za każdym razem jak będzie potrzeba .”
“Nie wiem jak się nazywa weterynarz od roślin ale tam czynią cuda. Wiedza jest tam tak ogromna, że spotkanie twarzą w twarz powoduje szeroki uśmiech i wew. spokój. Czujesz, że jesteś się w najlepszych rękach !! Mega polecam !!! ******”
“Mega zadowolony z obsługi wszystko sprawnie ceny Bardzo dobre najlepsze duży rabat serdecznie polecam”
“Świetna obsługa! Pan Klaudiusz to osoba, która naprawdę zna się na swojej pracy. Z pełnym zaangażowaniem pomaga dobrać odpowiednie materiały, oraz doradza fachowo. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Klaudiuszem!”
“Wszystko co zamówiliśmy na firmową wigilię oraz na organizowane szkolenie było bardzo smaczne i pięknie podane. Zadbali o każdy szczegół. Polecam! :) Napewno skorzystamy jeszcze nie raz z ich usług.”
“Nie mogę za dużo napisać o produktach, ponieważ jestem w trakcie ich stosowania. Bardzo bym chciała aby olej z pestek granatu choć trochę pomógł mi przy zmarszczkach a serum na włosy je wzmocniło. Czas pokaże ale polecam spróbować.”
“Miło jest widzieć że komuś się chce. Spotkać osoby, które w pracy traktują Cię jak człowieka. Klasa sama w sobie i pod względem wiedzy i podejścia. Pozdrawiam Pana Grzegorza”
“Polecam serdecznie firmę MAGAS. Szybkie terminy, miła obsługa, solidny montaż, czysto, pełen profesjonalizm. Montowane refreksole spełniają swoją funkcję w 100%, obniżyły temperaturę podczas upału w mieszaniu o 5 stopni.”
“Szczerze polecam! Fachowe doradztwo, jakiego dawno nie spotkałem. Zamiast wciskać najdroższy produkt, Pan Tadeusz sprawdził stary akumulator, wykonał pomiary i dobrał idealny akumulator pod mój budżet i auto. Wymiana szybka, sprawna i w bardzo miłej atmosferze. Jeśli szukacie pewnego miejsca w Rumi – to jest właśnie to!”
“Jestem bardzo zadowolony z zakupu i mogę każdemu śmiało polecić sklep Delcaso. Wysyłka ekspresowa, towar zgodny z oczekiwaniami. Asortyment sklepu bogaty w jakościowe marki i produkty. Jak w podróż to tylko z towarem od Delcaso.”
“Będąc w lokalu zamówiłem Pad Tai z kurczakiem oraz zupę tajską z krewetkami. Do odwidzin przekonały mnie pozytywne opinie i po skosztowaniu dań jeszcze pozytywniej się zaskoczyłem. Porcja Padtaia bardzo treściwa, ale przede wszystkim mega smaczna. Co do zupki to wrażenia podobne. Dobrze doprawiona, lekko pikantna, zdecydowanie taka jak lubię. Wracając do Pad taia to został moim ulubionym jeśli chodzi o trójmiasto. Jeśli chodzi o lokal to malutki, 3/4 stoliki, ale co przekłada się na to że jak dostaniemy stolik to długo czekać nie będziemy na posiłek. Jeśli chodzi o ceny to myślę, że jest to średnia półka jeśli chodzi o restauracje w regionie. Zdecydowanie polecam”
“Zamówiłem bukiet z dostarczeniem do domu, Wszystko wyszło bez zarzutu. Dzisiaj zamówiłem kolejny raz. Dziękuje.”
“Kwiaciarnia spełniła Nasze oczekiwania, jesteśmy zachwyceni ile serca i dokładności włożyli w wykonanie wieńców. Dodatkowo przemiła obsługa, która doradziła Nam jak połączyć kwiaty. Z całego serca polecam to miejsce.”
“Fantastyczna obluga klienta. Zamawiam telefonicznie. Zawsze powyzej oczekiwan. Jakosc bukietow ponadprzecietna. Ogolnie bardzo profesjonalna kwiaciarnia. Polecam w 100%.”
“Na tą firmę cateringową trafiłem przypadkowo, dostałem od kolegi z pracy ulotkę z kontaktem, szukałem cateringu z żoną na zorganizowanie chrzcin. Postanowiliśmy wybrać daną firmę i jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, że wcześniej zamawialiśmy jedzenie czy to z restauracji, z hotelów lub niby firm cateringowych i zawsze było to samo czyli wielkie rozczarowanie. Dlaczego polecam ten catering : 1. Ceny niższe od cen hotelowych, restauracyjnych nie wspominając już od lokalach które mieszczą się w gdańsku 2. Duże porcje dań i super doprawione 3. Szybki kontakt z właścicielami + fachowa dorada - w końcu ktoś nie wciska wszystkiego na siłę, a potrafi naprawdę doradzić 4. Wynajem zastawy 5. Nie było problemu wykonania dań dla moich gości gdzie ktoś jest na diecie bezglutenowej lub nie może jeść nic pochodzenia krowiego 6.OBIAD PRZYWIEZIONY NA GORĄCO tak jak powinno być wszędzie 7 PUNKTUALNOŚĆ A na koniec dodam że wszystko przyjechało do nas w profesjonalnych pojemnikach dania na zimno na fajnych półmiskach i paterach ładnie wykończone i nie przywiezione autkiem typu "sejczento" tylko pojazdem przystosowanym do rozwożenie żywności, gdzie w Pruszczu Gdańskim drugiego takiego nigdy nie widziałem. Polecam wszystkim.”
“Nader profesjonalna obsługa; szybki dowóz kwiatów do Sopotu przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wysoka jakość bukietu. Najlepsza kwiaciarnia na Pomorzu z jaką miałem do czynienia. Bardzo polecam.”
“Mogę szczerze polecić usługi Seaside Cars. Proces sprowadzenia i naprawy samochodu od pierwszego kontaktu z firmą do odbioru potrwał około 5 miesięcy. Na każdym etapie byłem na bieżąco informowany o postępach. Gdy tylko pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości Pan Marcin odpowiadał błyskawicznie i pomagał wszystko sprawnie załatwić. Pozdrawiam Pana Marcina i ekipę Seaside Cars!”
“Bardzo miła obsługa i doradztwo”
“Bardzo fachowa i miła obsługa. Ceny i zaopatrzenie szok dosłownie. Ogromnie dziękuję za pomoc.”
“Profesjonalnie i punktualnie. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystam!”
“Cudowne podejście do klienta, mimo, że było mało czasu na zrobienie wiązanki, Pani Asia wykonała ją pięknie. Wracam za każdym razem ♥️”
“Polecam każdemu to miejsce!! Klimat 10/10, drinki 10/10 a obsługa? 100/10! Pan Łukasz jest cudownym, rozmownym i sympatycznym człowiekiem. Pomocny, przyłóż do rany. Na pewno będę wracać co rok!”
“Miła obsługa, przystępne ceny, duży wybór.”
“Świetnie wyposażona hurtownia, bardzo konkurencyjne ceny, doradztwo i fachowa obsługa na 10!”
“Przypadkiem trafiliśmy w to miejsce, i mieliśmy szczęście! Super atmosfera, bardzo miła obsługa, duży wybór dań. Bonusem szedł fajny koncert! Polecam to miejsce i Kaszuby!!!”
“Prawdziwi profesjonaliści, doradzili pomogli i koniec końców jestem bardzo zadowolony. Doskonały wybór produktów większość dostępna od ręki. Oby było więcej takich firm.”