Przegląd katalogu
- 772 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 772 wyników
Przeglądaj dostawa w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 772 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 202,311 opinii i ocen.
“Solidny sklep i serwis rowerowo - hulajnogowy z szeroką ofertą rowerów – od miejskich po elektryczne. Obsługa jest fachowa, a ceny usług serwisowych uczciwe. Dużym plusem jest indywidualne podejście do klienta i sprawna realizacja napraw. Miejsce godne polecenia, zwłaszcza dla osób szukających dobrego serwisu w Białymstoku.”
“Bardzo prosty i przejrzysty proces zamówienia przez internet. Wszystko dostarczone na czas i zgodnie z zamówieniem. Polecam Telekwiaciarnię Łomża!”
“Restaurację odwiedziłem w ramach Restaurant Week. Jedzenie było bardzo smaczne. Lokal jest bardzo klimatyczny i duży - można się wybrać większą grupą. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Myślę, że jeszcze odwiedzę to miejsce.”
“Zamówienie zrealizowane z niezwykłą starannością i dostarczone pod wskazany adres z dokładnością co do minuty. Sam bukiet piękny, kwiaty żywe i zdrowe. Gorąco polecam:)”
“Super. !! Szybka i miła obsługa.”
“Miła i udana współpraca. Love firankowe wykonywało dla nas rolety, zasłony i firanki. Materiały bardzo dobrej jakości. Wszystko zostało idealnie dobrane kolorystycznie. Piękny styl i wygląd, co dodaje w naszym domku ciepły klimat. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie współpracy, polecam wszystkim bo naprawdę warto.”
“Super sklep i serwis , bardzo profesjonalna obsługa.”
“Mistrzowski sklep! Komiksy świetnie zapakowane, zabezpieczone i zadbane. Moim zdaniem nawet w lepszym stanie niż w opisie. Bardzo rzetelny sprzedawca, polecam!”
“Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą stolarską Meblomar. Wszystkie dotychczasowe realizacje zostały wykonane terminowo z należytą dokładnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma w 100% spełniła nasze oczekiwania. Ponadto Pan Mariusz jest bardzo miłą, kontaktową i kompetentną osobą. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy.”
“Polecam serdecznie firmę Dachy Podlasia. Ogromny wybór asortymentu, wykwalifikowany zespół, który służy pomocą, bardzo dobrzy wykonawcy. Mają bardzo dużo wystawek, dzięki temu łatwiej podjąć decyzję na jaki rodzaj pokrycia się zdecydować.”
“Dzisiaj byłem z dziećmi na prawdę warto i polecam wszystkim i bardzo dobra cenapolecam”
“Po doświadczeniu smakowego rajdu w waszej firmie sushi, jestem pełen zachwytu! Świeżość składników była wyjątkowa, a kombinacje smakowe w waszym menu naprawdę zaskakujące i pyszne. Nie tylko jedzenie prezentowało się estetycznie na talerzu, ale także dostarczyło niezapomniane doznania kulinarne. Dziękuję za kreatywność w przygotowaniu sushi, profesjonalną obsługę klienta i bezpieczne podejście do żywności. Na pewno wrócę i polecam wasze sushi wszystkim smakoszom kuchni japońskiej!”
“Chciałabym bardzo polecić kwiaciarnie Krzaki i Badyle. Kontakt przez Instagram idealny, każde pytanie i prośba spełniona. Pani odpowiada na każde pytanie. My zamawialiśmy bukiet z dowozem. Wysłaliśmy nasze inspiracje i były lepiej niż odwzorowane. Piękniej niż na inspiracji. Odbiorca również zachwycony! Kwiaty świeże i pachnące. Obsługa na najwyższym poziomie! Mimo że nie jesteśmy z Białegostoku polecamy wszystkim!”
“Serdecznie polecam! Miłe Panie z obsługi, zawsze służą poradą i mają niezwykłe zdolności do robienia wspaniałych bukietów na wszelkie okazje. To co dla mnie najważniejsze to: 1. Świeże kwiaty, które stoją w wazonie naprawdę długo. 2. Przystępne ceny - nawet stosunkowo niedrogie kompozycje wyglądają okazale i pięknie. Niedawno stałam się stałą klientką i na pewno pozostanę wierna :)”
“Bardzo dobry fachowiec i przede wszystkim uczciwy człowiek. Zdecydowanie polecam.”
“Korzystałem z usług serwisu hulajnóg, dla własnego bezpieczeństwa chciałem zmienić hamulce i kierownice, pełna profeska, wszystko dobrze wymienione, tipy na sam koniec plus dodatkowo wyczyszczona hulajnoga, polecam.”
“Świetny fachowiec. Naprawa beż zarzutu”
“Bardzo polecam ten sklep z garniturami. Obsługa na najwyższym poziomie, a szczególne podziękowania kieruję do Pani Katarzyny za pełen profesjonalizm, szczere intencje i indywidualne podejście. Dzięki jej zaangażowaniu cały proces wyboru garnituru był przyjemny i bezstresowy. Wrócę tu z przyjemnością.”
“Tylko tu już będę nadawać paczki. Warto przyjechać z drugiego końca miasta.”
“Fachowa i na wysokim poziomie obsługa, profesjonalnie doradzają i pilnują każdego szczegółu. Bardzo polecam.”
“Polecam firmę Arteda wszystkim,którzy szukają profesjalnego i rzetelnego prania dywanów. Skorzystałem z ich usług i jestem zadowolony z efektów. Nie sądziłem , że mój dywan może zyskać drugie życie. Z pewnością skorzystam w przyszłości”
“Polecam, jestem zadowolony jako stały klient”
“Ekspresowa wysyłka plakatów, na drugi dzień miałam je u siebie. Piękny wydruk, piękne kolory w pełni odwzorowujące to co widziałam na stronie. Bardzo dobra jakość obrazu. Szczerze polecam, do tej pory najlepszy wydruk plakatów jaki zamówiłam.”
“Piękny bukiet, zrobiony od ręki, bardzo miła obsługa,”
“Bardzo polecam tą kwiaciarnie, mimo iż był to okres święta zmarłych nie odmówiła ona wykonania wieńca pogrzebowago. (Innych 5 kwiaciarni odmówiło) wieniec był przepiękny a nawet lepszy niż sobie to wyobrażałam.”
“Pełen profesjonalizm! Zawsze świeży, zawsze na czas i zawsze najlepszej jakości towar. Brawa dla całej załogi!!”
“W Białymstoku jest sporo miejsc, aby kupić karmę dla psa czy akcesoria dla zwierząt - jest przecież wiele zwykłych sklepów zoologicznych, ale Pani Ania to osoba, która jest bardzo zaangażowana, zna się na psach i sama jest Psią Mamą, to dużo więcej.”
“Bardzo polecam! Pani Asia pięknie komponuje kwiaty, które zawsze są świeże i długo stoją. Zawsze wszystko przebiega sprawnie i w bardzo miłej atmosferze ;)”
“Wędliny z tego zakładu nie mają porównania z rzadnymi innymi.Nie czuć żadnej chemii tylko piękny zapach wędzenia.Po kilku dniach leżenia w lodówce nie są śliskie jak większość wędlin tylko dalej mają smak świeżości.Zaopatruje się tą marką już kilka dobrych lat i nigdy się nie zawiodłem.Zawsze zamawiam na każde święta i każdy z gości jest pod wrażeniem wyjątkowego smaku i świeżości.Szczerze polecam i zachęcam do spróbowania bo na prawdę jest warto.”