Bardzo dobrze wypieczona pizza, ciasto chrupkie, składników w sam raz. Dużą pizzą można najeść się w 4 osoby. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena Żuchowska ★★★★★
-
Piotr ★★★☆☆
Witam, niestety nie mogę dać lepszej oceny. Pierwszy minus to nie pełne menu. Nie ma wyszczególnionych napojów i ich cen. Musiałem się dopytywać. Drugi i najważniejszy minus to sama pizza. Zamówiłem Margaritę włoską. Niestety sos był beznadziejny. Smak jakbym jadł zupę pomidorową. Coś jest nie tak. Nie mogę polecić tego miejsca. Przykro mi :/
-
Jakub Solecki ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam lokalu na rodzinną wizytę z dziećmi, oczywiście dzieci w wieku 2-4 lat mogły chwilami trochę głośniej się zachowywać podczas zabawy w kąciku i siedząc przy stole (lokal wewnątrz był pusty) czasami zachować się wręcz trochę za głośno jednak absolutnie nie powinna mieć miejsca sytuacja, że Pan kucharz wychodzi z kuchni i w bardzo niegrzeczny, niekulturalny i całkowicie nieodpowiedni sposób, podniesionym tonem głosu zwraca uwagę krzycząc do całej rodziny - zachowanie całkowicie bez kultury. Wystarczyło jakby Pani kelnerka spokojnie i z kulturą podeszła do stolika i delikatnie zwróciła uwagę, że zachowanie przeszkadza (była obecna na sali). Chwilę po wyrzuceniu emocji Pan kucharz wrócił do kuchni, zostawił otwarte drzwi, wystukiwał kotlety(tego typu odgłos), uderzał blaszkami (może łopatą) i krzyczał do swoich znajomych bezpośrednio z kuchni przez cały lokal, co nam oczywiście nie przeszkadza (sytuacja normalna m.in. we Włoszech, że jest głośno) ale zaskakujące jest takie zachowanie Pana kucharza i jednoczesne zwracanie uwagi innym. Kolejna rzecz jaka nie powinna mieć miejsca i jest całkowicie niedopuszczalna w żadnym lokalu gastronomicznym to jednoczesne gotowanie i obsługiwanie kasy w tym wydawanie pieniędzy i rozliczanie płatności w tych samych rękawicach, w których gotuje się jedzenie dla gości - widać to na załączonym zdjęciu. Rękawice nie zostały zmienione ani umyte. Jedzenie niestety już nie smakowało, zalecam także właścicielowi lokalu likwidację kącika dla dzieci i usunięcie siedzika dla dzieci bo standardowo większość dzieci jest głośna.
-
Adrian Płucienniczek ★★★★★
Mąka i piwo to przede wszystkim fajny pomysł na niespecjalnie duży lokal. Aranżeria na ciepłe i chłodne dni, a podczas oczekiwania na posiłek - szachy, domino. Taka prosta rzecz, a cieszy. Ekipa dba o ten lokal, interesuję się smakami gości i dowozi produktem adekwatnie do ceny. A jeśli chodzi o jedzenie. Uwielbiam ich burgery, i nie zamieniłbym ich na żadną pozycję z karty. Stestowałem każdego burgera miesiąca z karty - tutaj wbijam szpilkę, że warto wrócić do tego pomysłu:) Mięsko jest dzisiejsze, składniki można komponować, porcje syte, że idzie pościć już do końca dnia. Warto koło popołudnia zadzwonić czy nie wyprzedali mięsa, bo i tak się zdarza. Liczę, że miejsce się utrzyma. Ja na pewno będę wpadał kilka razy w miesiącu.
-
Irena króliczek_maluszek ★★★★★
Super pizza świerze dobre składniki,polecam obsługa bardzo dobra pizza jeszcze lepsza oraz szybka dostawa miły dostawca
-
Aleksandra Janik ★★★★★
Pyszna pizza, ciasto chrupiące, bardzo duży wybór, obsługa bardzo miła. Polecam :)
-
Radek Baldyga ★★★★★
Baaardzo pyszne jedzenie dość duży wybór, ale bez przesady zawartość menu mieści się na jednej stronie karty formatu A3i w zupełności wystarczy bo nie masz problemu co wybrać a smaków i przyjemności z jedzenia nie zabraknie (prostota jest najważniejsza sama nazwa lokalu mówi wszystko). Bardzo fajny właściciel, odwiedziłem z dziećmi pizzerie po roku (mieszkam w Holandii), właściciel od razu nas poznał, moje dzieci lubią tam przychodzić i uwielbiają tamtejszą pizzę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mąka i Piwo?
Mąka i Piwo znajduje się przy Jana Kasprowicza 34a, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mąka i Piwo?
Można skontaktować się z Mąka i Piwo pod numerem +48 888 079 618
Jak można dotrzeć do Mąka i Piwo?
Do Mąka i Piwo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku