Zrobienie bukietu do ceny 50 złotych u Pań graniczy z ich cierpliwością i szacunkiem do klienta. Rozumiem, że gotowe bukiety są dużym ułatwieniem dla pracownika, ale dla zainteresowanego kupnem, który nie ma ochoty wydawać dużych pieniędzy, a chce żeby jego kwiaty mogły pocieszyć jego oko więcej niż 3 dni najzwyczajniej nie są najlepszą opcją. Drogie Panie, jeżeli klient przychodzi do Was co prawda z mniejszym budżetem, ale często - nie dawajcie mu starszych gałązek, z plamami czy goździków które przekwitają. Tym razem dostałam paproć, która przyjechała zainfekowana grzybem pełną brązowych plam i zarodków pod spodem liści, które rozprzestrzeniły się po całym bukiecie nabytym 2 dni temu. Lubię Wasze miejsce za to, że jest dobrze zaopatrzone i faktycznie macie talent do kompozycji, ale nie zależnie jak pięknie skomponowany będzie bukiet - nieświeży, nigdy nie zadowoli klienta. Zadbajcie o waszych stałych bywalców a gwarantuje, że w przyszłości odwdzięczymy się zaufaniem, a co za tym idzie, jeszcze częstszymi zakupami. Pozdrawiam i liczę w przyszłości na poprawę!
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika Jakóbiak ★★★☆☆
-
Zuzanna Cichoszewska ★★★★★
Jestem oczarowana bukietami i jakością obsługi. ❤️ Polecam z całego serca! Dawno nie miałam w rękach tak pięknej wiązanki.
-
Zbigniew Rojewski ★★★★★
Zamówiłem bukietów żony z dostawą do pracy. Wszystko telefonicznie, bil itp. Żona zachwycona Ja tym bardziej.
-
Karolina Golińska ★★★★★
Cudowne Panie Florystki przygotowały śliczne ikebany na stoły studniówkowe oraz absolutnie fenomenalne 6 bukietów w cudownie dobranych kolorach. Komitet Studniówkowy przy Liceum nr IV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego serdecznie dziękuje za zaangażowanie , pomysł i super współpracę
-
Nicole ★☆☆☆☆
Nie polecam, Pani sprzedawczyni już przy moim wejsciu miała skrzywioną minę, na moje grzeczne i spokojne zapytanie odpowiedziała obrażona, obsługa klienta to również część sprzedaży i gdybym chciała zakupić kwiaty na pewno nie skorzystałabym z tej kwiaciarni. Edit po odpowiedzi: na imię mam Nicole, a na moją prośbę wystarczyło odmówić w sposób kulturalny i przyjemny, tak samo jak ja zwróciłam się do Pani. W kolejnej kwiaciarni inna Pani nie miała żadnego problemu z moją prośbą, a wrecz dała mi wskazówki jak zaopiekowac się kwiatami:) Wystarczy być miłym dla potencjalnego klienta.
-
Malwina Pakuła ★★★★☆
EDIT: Dostałam telefon od właścicielki kwiaciarni, która serdecznie mnie przeprosiła (podobno bukiety robiła nowa pracownica, która nie do końca zaznajomiła sie z zamówieniem). Miły gest ze strony właścicielki, dlatego zmieniam ocenę. Zamówiłam dwa bukiety przez telefon z odbiorem osobistym na daną godzinę. Pani która odebrała telefon została dokładnie poinformowana o moich preferencjach i wymogach. Były to: bukiety do kwoty 80 zł każdy (tutaj wymaganie było spełnione), natomiast oprócz tego najbardziej zależało mi na kolorystyce bukietów. Poprosiłam, aby bukiety były biało - niebieskie. Po tym jak ekspedientka uprzedziła mnie, że nie mają niebieskich kwiatów, powiedziałam, że domyślam się, dlatego prosiłabym, aby kwiaty były białe, a papier do pakowania kwiatów i wstążka były niebieskie. Podkreśliłam pani przez telefon kilka razy, że jest to najważniejszy aspekt tych bukietów. Pani z którą rozmawiałam nie zadała żadnych dodatkowych pytań, dlatego stwierdziłam że to co powiedziałam wystarczy i zdam się na panie florystki. Odebranie bukietów zleciłam znajomej, która nie wiedziała o tym jak mają wyglądać kwiaty. Z resztą przy odbiorze bukiety były już zapakowane w duże brązowe papiery „ochronne”. NIESTETY ku mojemu zdziwieniu, tuż przed podarowaniem bukietów danym osobom, otworzyłam papiery „ochronne” i moim oczom ukazał się przedziwny widok. W obu bukietach większość kwiatów nie była nawet biała - w jednym kwiaty głównie różowe, w drugim fioletowe i żółte, a papiery do pakowania kwiatów - jeden różowy, drugi jasnozielony. Nie wiem czy to miał być nieśmieszny żart z okazji pryma aprilis. Nie rozumiem co tutaj poszło nie tak, skoro wymagania kolorystyczne były bardzo ściśle określone. Niestety nie miałam już czasu, aby iść z powrotem do kwiaciarni zareklamować bukiety, ponieważ zaraz po odpakowaniu kwiatów i tak musiałam je podarować osobom, dla których miały być.
-
anastasiya shynkaryk ★★★★★
Dziękuję tej ekipie profesjonalistów. piękna i miła obsługa! Niezwykle piękny sklep w centrum Gdańska, co również okazało się dużym plusem, to praca w niedzielę. Bogaty wybór pięknych i świeżych kwiatów, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zamówiłem bukiet mojej mamie na rocznicę. Mama była bardzo zachwycona z prezentu i ja też, patrząc na jej szczęśliwe oczy! Serdecznie polecam i na pewno wrócę tu nie raz!!
-
Anna Durtan ★★★★★
Od półtora roku kupuję u Pań bukiety do biura. Kwiaty zawsze są świeże i spokojnie wytrzymują cały tydzień! Panie są przemiłe! W każdy poniedziałek zaskakują mnie pomysłami na nowy bukiet :) Kwiaty które otrzymałam w prezencie stoją u mnie już ok. 2 tygodnie i nic się z nimi nie dzieje. Polecam! :)
-
cezary makowski ★★★★★
Jestem stałym klientem i mieszkam za granicą. Zawsze zamawiam wszystkie potrzebne bukiety i nie tylko w tej cudownej kwiaciarni i zawsze jestem mega zadowolony. Moja mama też jest zawsze zadowolona z przepięknych kompozycji wykonywanych przez cudowny zespół. Pozdrawiam całą załogę i szefową, a w szczególności Marysię i Bunię. Dalej będę korzystał z waszych usług.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place?
Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place znajduje się przy Długie Ogrody 11, 80-754 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place pod numerem +48 501 733 977
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place?
Do Kwiaciarnia White 8 & Flowers Place można dotrzeć, korzystając z poniższego linku