Opinie

  1. Anna Glapińska ★☆☆☆☆

    Pani wczoraj oznajmiła mi, ze mogę przyjść nawet po 6.00 po wiązankę na pogrzeb, ale gdy dzisiaj byłam o 8.50 kwiaciarnia była zamknięta. Czekałam do 9.04 i nic. Czuję sie zawiedziona dezinformacją, gdyz nie miałam czasu dłużej czekać i musiałam w ostatniej chwili szukać kwiaciarni. Na szczęście Zielony Rynek jest blusko i tam czekały gotowe wiązanki.

  2. Average ★★★★★

    Polecam pierwszy raz odwiedziłem i na pewno nie ostatni

  3. David Goetz ★★★★★

    Wspaniałe bukiety kwiatów w bardzo rozsądnej cenie. Doceniam zaangażowanie i zapał jaki Pani wkłada w każdy stworzony bukiet. Zawsze dostaniemy ślicznie dobrane kwiaty na każdą okazję.Bardzo polecam kwiaciarnię!!!

  1. Weronika ★★★★★

    Wiele razy korzystałam z usług tej kwiaciarni i nigdy się nie zawiodłam. Rok temu poprosiłam o kompozycje na stół na urodziny (były rozłożone na sali) i się nie zawiodłam. Zrobiono je w stylu o jako prosiłam i byłam nimi naprawdę oczarowana. Można liczyć także na fachową opinię jak dbać o kwiaty. Polecam!

  2. justyna gawryn ★★★★★

    Polecam serdecznie!! Wspaniała atmosfera, piękne i przede wszystkim świeże kwiaty w dodatku w przystępnych cenach. A Pani florystka cóż.. to idealna osoba w tym miejscu! Bardzo pomocna i życzliwa! Widać że kwiaty to jej prawdziwa pasja. Jeszcze raz polecam! I bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc!

  3. Mirela Sobiczewska ★★★★★

    Pełen profesjonalizm.pieny bukiet.dziekuje i polecam.

  1. Pitras ★★★★★

    Dziękuje pani za śliczne kwiaty w formie bukietu, żona była pod wielkim wrażeniem bardzo dziękuje.

  2. Hubert Ramski ★★★★★

    Profesjonalna obsługa w której czuć pasję i entuzjazm. Oprócz pięknego bukietu który podobał się mojej żony otrzymałem również szkolenie ze znajomości kwiatów i ziół. Gorąco polecam, a nie zawiedzie cię się

  3. Szymon Supłatowicz ★★★★★

    Świetne miejsce prowadzone z pasją, w żadnej innej kwiaciarni nie doświadczyłem tak kompleksowej obsługi. Z chęcią będę wracał do tego miejsca :)

  1. Błażej Janiszewski ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa, miała rozmowa podczas komponowania bukietu. Świeże kwiaty i przystępna cena. Osoba obdarowana zadowolona, zabrała kwiaty ze sobą w podróż ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio florystyczne SiA?

Studio florystyczne SiA znajduje się przy Generała T. Bora-Komorowskiego 42, 80-377 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio florystyczne SiA?

Można skontaktować się z Studio florystyczne SiA pod numerem +48 504 082 285

Jak można dotrzeć do Studio florystyczne SiA?

Do Studio florystyczne SiA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements