Przepyszne jedzenie . Zamawiałam pierwszy raz catering na Święta Bożego Narodzenia i na pewno nie będzie to ostatni raz . Wszystko pięknie zapakowane i opisane. Szybki odbiór zamówienia w punkcie. Jedzenie - po prostu w punkt ! Pierogi z kapustą i grzybami, gęsina i lososiem - niebo w gębie , to samo dotyczy kremu z borowików czy schabu w sosie truflowym . Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Oliferuk ★★★★★
-
Woyt A ★★★★★
zamawiam jedzonko w Pracowni Smaku po raz kolejny. Mam porównanie z innymi firmami, ale wracam do pracowni bo tutaj otrzymałem naprawdę wysoką jakość posiłków. Jedzonko jest bardzo smaczne, zawsze świeże, dania urozmaicone. Mimo dłuższego okresu korzystania z cateringu dania rzadko się powtarzają (nawet w diecie wegetariańskiej), co sprawia, że z niecierpliwością czekam na następną dostawę. Czuć, że to nie jest produkcja masowa lecz naprawdę zdrowe jedzonko. Polecam :)
-
Dominika Stryjska ★★★★★
Polecam z całego serca:) Zamówiłam catering okazjonalny na przyjęcie, efekt przerósł moje oczekiwania. Wszystko przepięknie wyglądało, było świeże a przede wszystkim cudownie smakowało. Kontakt z firmą też bardzo dobry. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam!
-
Monika Baran ★★★★★
Dieta godna polecenia. Wszystko świeże,kolorowe . Smak obłędny ,możliwość wymiany posiłków, co też jest na duży plus. Dobry kontakt z kierowcą. Na razie jest to drugi tydzień testowania ,napweno nie ostatni.
-
Katarzyna Bełczykowska ★★★★★
Zamówiłam po raz pierwszy catering w Pracowni Smaków i zapewniam, że nie po raz ostatni. Przekąski, kanapki, desery, boxy owocowe to poezja smaków, pięknie zapakowane w ekologiczne kartoniki. Z całego serca polecam Pracownie Smaków wszystkim tym, którym zależy na wysokiej jakości dań, napewno będziecie usatysfakcjonowani, ja jestem.
-
Marek Dembek ★★★★★
Jeśli ktoś się zastanawia, to zdecydowanie mogę polecić pracownię smaku. Posiłki smaczne, różnorodne i zawsze o czasie pod drzwiami. Wcześnie przy innych cateringach odczuwałem senność po niektórych posiłkach, tu są chyba lepiej zbilansowane, bo nie mam tego problemu. Złożenie zamówieni szybkie i proste. Spory plus za sms informujący, że paczka z jedzeniem jest już pod drzwiami. Jednym słowem, polecam.
-
agnieszka ciapka ★★★★★
Serdecznie polecam!!!! Zamówiliśmy catering przekąskowy w Pracowni Smaku juz kilka razy i nigdy się nie zawiedliśmy. Przekąski są zawsze świeże, pięnie podane i co najważniejsze - przepyszne!!! Nowe, ciekawe, wykwintne połączenia smaków. Obsługa zarówno kelnerska, jak i kontakt z Panią Alicją zawsze bardzo profesjonalnie i sympatycznie. Absolutnie polecam :)
-
Agata Pucilowska ★★★★★
Polecam usługę Pracownia Smaku Catering! Jedzonko pyszne! Świeże bułeczki, mięsko rozpływające się w ustach. Goście byli zachwyceni! Serwis punktualny!
-
Dorota ★★★★★
Bardzo duża różnorodność posiłków! Pyszne dania, a przy tym niebanalne połączenia smaków. Korzystałam również z cateringu okazjonalnego i się nie zawiodłam. Rzadko kiedy spotyka się tak miłą obsługę klienta. :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Smaku Catering?
Pracownia Smaku Catering znajduje się przy Kwiatkowskiego 13, Osowa, 80-299 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Smaku Catering?
Można skontaktować się z Pracownia Smaku Catering pod numerem +48 790 270 598
Jak można dotrzeć do Pracownia Smaku Catering?
Do Pracownia Smaku Catering można dotrzeć, korzystając z poniższego linku