Przegląd katalogu
- 2,041 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 2041 wyników
Przeglądaj dostawa w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,041 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 936,356 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Szybki proces zamawiania. Termin dostawy i zamówiony bukiet (leśna łąka) zgodny z oczekiwaniami.”
“Żona bardzo zadowolona z niespodzianki. Kwiatki i miś dotarły ekspresowo. Kwiatki świeże i długo stały. Serdecznie polecam”
“Jestem mile zaskoczony. Zamówiony kebab w cienkim cieście mieszany, ale dobrze doprawiony i proporcja mięsa do surówek odpowiednia. Z opinią czekałem ale 2 razy już tam jadłem i nie zawiodłem się. Polecam bo warto.”
“Bardzo miła Pani złożyła mi przecudny bukiet (co zresztą widać na zdjęciu). Świetna obsługa, super wyczucie gustu, nie ma opcji że nie wrócę!”
“Bardzo dziękuję i wszystkim polecam usługi kwiaciarni, kwiaty zamówiłem na ostanią chwilę, zamówienie zostało dostarczone pod wskazany adres w ekspresowym tempie oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi biorąc pod uwagę nieobecność osoby obdarowanej bukietem. Z całą stanowczością polecam usługi tej firmy!!!”
“Trans-Gaz ! ...i wszystko jasne:) Polecam usługi tej Firmy!”
“Serdecznie polecam, okazuje się że nawet na odległość mozna kogos miło zaskoczyć! Obsluga przesympatyczna i super przystępne ceny. Bardzo dziękuję ❤️”
“Bardzo polecam Kwiaciarnie Inspiracja w Bramie Pomorza. Zawsze miła i fachowa obsługa. Bukiecik zakupiony niespełna dwa tygodnie temu w warunkach domowych utrzymuje sie nadal bardzo pięknie. Trwałość kwiatów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Będę częściej robić u Was zakupy. Często kupuję też na ulicy Obrońców Chojnic i zawsze jestem zadowolona.”
“Wszystko sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze od projektu aż po wykonanie i montaż mebli. Dużym plusem była możliwość zamówienia sprzętów AGD razem z meblami. Polecam firmę WIOMAR”
“Dzisiaj odebrałam swoją pierwszą paczuszkę. Ubrania w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Na pewno powrócę po więcej.... Strona mega czytelna i zachęcająca do zakupów. Polecam z całego serca ❤️”
“Cudne legowiska stworzone z sercem i dbałością o komfort naszych futrzastych pociech. Jakość powalająca. Bardzo praktyczne. Polecam wszystkim!”
“W kwiaciarni Panie pracujące są bardzo miłe uprzejme zawsze dobrze doradzą. Kwiaty są świeże i jest ich duży wybór można płacić kartą są też znicze i drobne upominki i polecam z czystym sumieniem na 100%”
“Ekspresowa realizacja i piękne wykonanie zawieszki - na plus możliwość personalizacji. Polecam!”
“Świetne ceny. Miła i fachowa obsługa. Pomoc w załadunku . Polecam”
“Napisać że pyszne ciasta to jakby nic nie napisać. Rewelacja, serniki super, makowiec hmm a beza Pavlova główny punkt dzisiejszego wieczoru poezja smaku. Dziękujemy i do zobaczenia”
“Profesjonalna firma dysponująca sprzętem do organizacji iwentów scenicznych, koncertów i innych Polecam”
“Zamówiłem głośniki szybka wysyłka, towar bardzo dobrze zapakowany i ceny najlepsze niż gdziekolwiek 5/5 gwiazdek polecam”
“Mebelki kuchenne w wykonaniu Pana Romana.,który w swoim fachu jest profesjonalistą wyszły CUDOWNIE. Meble wykonane z ogromną starannością, dokładnością co do milimetra. Wszystko solidnie, czysto, perfekcyjnie. Geniusz w swojej profesji. Polecam z czystym sumieniem.”
“Fachowcy przez duże F. Panowie uratowali mój blat hpl źle obrobiony przez pseudo stolarza. Zleciłem kilka cięć i obróbek, wszystko perfekcyjnie. Czas oczekiwania bardzo krótki, kontakt świetny. Dziękuję całej ekipie i trzymam kciuki za was.”
“Zamówiłam jedzenie na rodzinną imprezę kierując się opiniami w internecie i nie żałuję! Wszystko było naprawdę smaczne a do tego wszystkie zimne przekąski od razu przygotowane do serwowania. Serdecznie polecam!”
“Mega pozytywny plus za obsługę z przesympatyczna Panią, oraz za wykonanie i dostarczenie przepięknego bukietu. Ocena w skali od 1 do 10 to 11. POLECAM korzystać bo serio warto. Kwiaty przepiękne bukiecik idealny. A Pani przesympatyczna z ogromnym poczuciem humoru. 100% POLECAM.”
“Pięknie kwiaty i kompozycje, bardzo miła obsługa polecam szczególnie Panią Anitę :)”
“Urocza kwiaciarnia. Bardzo duży wybór kwiatów i kompozycji na wszelką okazję. Bukiety są naprawdę wysokiej jakości, świeże i tworzone z klasą. Gorąco polecam!”
“Super jakość i miła obsługa! Pan Arek zawsze chętnie służy pomocą i zaraża uśmiechem. Polecam :)”
“Szybko, solidnie i profesjonalnie...polecam :)”
“Profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja zamówienia oraz miła obsługa. Pierwszy ale na pewno nie ostatni raz z firmą.”
“Ta przepiękna kompozycja owoców i słodkości dodała naszemu wieczorowi panieńskiemu wyjątkowego uroku. Wszystko było świeże, dopracowane i zachwycające – idealne do świętowania tak ważnego dnia.”
“Bardzo sympatyczni i otwarci ludzie. Spotkałam ich kiedyś przy ich straganie w Malborku, tam Ich poznałam i bardzo chętnie dzielili się swoją wiedzą i pasją na temat kawy, opowiadali proces tworzenia (sama się ich pytałam i pozywałam zainteresowanie tematem) Kawa rewelacyjna. Zgodna z opisem. Każdy znajdzie coś dla siebie - czy mocniejsza w smaku, czy z goryczką, czy ze słodyczą, czy z posmakiem wanilii czy orzecha. Polecam z całego serca. Te firmę i produkcję prowadzą ludzie, którzy to kochają i się na tym znają.”
“Zamówiłam bukiet z konkretnymi życzeniami i zrobili świetną kompozycję, w dodatku ceny są bardzo przyjemne. Nie pierwszy raz korzystam z usług Demilowe kwiaty i jestem bardzo zadowolony”