Przegląd katalogu
- 2,041 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 2041 wyników
Przeglądaj dostawa w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,041 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 936,356 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Bardzo polecam to miejsce! Sushi było przepyszne! Świeże, pięknie podane i naprawdę dopracowane. Do tego aromatyczna herbata o smaku owoców leśnych okazała się świetnym dodatkiem do posiłku. Pikantne zupy również zrobiły na mnie wrażenie, intensywne, rozgrzewające i pełne smaku. Pan z obsługi przemiły! Na pewno wrócę ponownie!”
“Dobry kontakt. Miła obsługa. Konkurencyjne ceny. Polecam”
“Witam,po raz pierwszy i nie na pewno ostatni korzystałam z usług tej kwiaciarni,,obsługa przewspaniała,,przepiękny bukiet zrobiony profesjonalnie.Bukiet zamówiłam telefonicznie ,Właścicielowi tej kwiaciarni należy się głęboki ukłon za tak wspaniały kontakt telefoniczny co do wyboru bukietu..polecam tą kwiaciarnię,,12 07 2019.pozdrawiam.”
“Co do samej pizzy, pizza bardzo smaczna, faktycznie ma coś wspólnego z neapolitańską jeżeli ktoś takowej szuka w okolicy to polecam :) Na minus natomiast zasługuje trochę dostawa ponieważ pizza nie była jakoś bardzo ciepła ale to jestem w stanie zrozumieć bo różnie potrafi wyjść. Polecam spróbować gdyż znacząco wyróżnia się na plus porównując z okolicznym rynkiem (wejherowo, reda, goscicino, bolszewo...)”
“Super sklepik osiedlowy. Niewielki w porównaniu do marketów, lecz ma bardzo szeroki asortyment w przyzwoitych cenach. Sklep przyjazny psiakom. Pozdrawiam :)”
“Bardzo polecam, pani pomogła mi odratować bukiet kupiony w innej kwiaciarni”
“Dekoracje przygotowane były perfekcyjnie, ze smakiem i w dokładnie takim stylu jaki sobie wymarzyliśmy. Sala wystrojona była bardzo efektownie. Wszyscy nasi goście bardzo chwalili gust i ekspresje, jakie Panie włożyły w dekoracje. Od wielu lat korzystamy z usług tej kwiaciarni i Ich dzieła florystyczne towarzyszyły nam już przy wielu różnych uroczystościach. Cieszymy się, że mieliśmy okazję podziwiać wykonane aranżacje na naszym weselu. Jeszcze raz dziękujemy!”
“Po pierwsze tanio, po drugie sprawna i szybka obsługa, po trzecie jak po części to tylko tu, po czwarte jeśli czegoś nie mają to starają się jak szybciej ściągnąć. Pozdrawiam”
“#opiniamotywowanapromocją Kupilam niedawno u Pana Adama w Studio Nowa lodowkę, piekarnik parowy, płytę, ekspres oraz zmywarkę siemens. Każdy sprzęt jest świetny! Funkcjonalnosc i wyglad ida w parze, jestem bardzo zadowolona.”
“Polecam pierwszy raz odwiedziłem i na pewno nie ostatni”
“Absolutnie najlepsza pizza w okolicy, jedliśmy kilkukrotnie i za każdym razem mega smaczna. Duża robotę robi piec opalany drewnem i wysoka jakość składników. Serdecznie polecam.”
“Rewelacyjne burgery! Ogromne, porządnie wypakowane składnikami i naprawdę bardzo smaczne. Widać, że kucharz wie, co robi — mięso świetnie przyprawione, bułka świeża. Do tego szybka obsługa i fajny klimat miejsca.”
“Bardzo fajne i smaczne miejsce, zdecydowanie jedno z najlepszych pod względem ceny i jakości :) polecam każdemu sushi maniakowi. Miła obsługa, miejsca w środku oraz przed lokalem, klimatyczny wystrój i wszystko na zdecydowany plus.”
“Pyszne i piękne potrawy zarówno na słodko jak i na słono. Cateringi realizowane perfekcyjnie. Wszystkie szczegóły można bez problemu dogadać. Dziewczyny na pewno doradzą najlepsze opcje. Poza cateringami polecam również lunche, codziennie inne. Na sam widok ślinka cieknie. Uczta dla podniebienia!”
“Bardzo dziękujemy za przygotowanie cateringu na nasze wesele, porcje były ogromne, obsługa profesjonalna, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dostawa jedzenie i wystawienie w pięknych naczyniach idealnie na czas. Goście mega zadowoleni z obsługi i z przepysznego jedzenia, sami nie daliśmy rady wszystkiego spróbować. :) Przez całą imprezę super kontakt z właścicielem i kelnerką, każdy szczegół wcześniej ustalony z nami. Niepotrzebne już naczynia były na bieżąco zabierane przez obsługę. A cenowo, jakby z innej epoki, ceny do jakości nie do opisania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przygotowanie tak pysznych dań co sprawiło, że tak ważny dla nas dzień jakim był nasz ślub stał się jeszcze piękniejszy, napewno skorzystamy z Państwa usług w przyszłości i będziemy polecali wszystkim znajomym! Pozdrawiamy serdecznie, Paulina i Rafał.”
“Dziękuję serdecznie za przygotowanie cateringu na urodziny mojego męża! Wszystko było absolutnie wysmienite i przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Polecam i bardzo dziękuję jeszcze raz. Kasia”
“Niezła hurtownia materiałów instalacyjnych. Kompetentni handlowcy.”
“Fantastyczny sklep! Zawsze znajduję tutaj wszystko, czego potrzebuję do moich projektów. Pani Danuta jest niezwykle pomocna i kompetentna, a produkty są wysokiej jakości. Gorąco polecam każdemu.”
“Najpiękniejsze kwiaty, śliczne kompozycje, wykonane przez florystkę. Dodatkowy plus za możliwość kupienia balonów z helem! Gorąco polecam”
“Najlepsza kwiaciarnia która istnieję w tej części Polski jak nie w całej Polsce. Zamówienia składam w imieniu całej rodziny. Dzięki uprzejmości pani Magdy udalo mi się wychodząc kwiaty doniczkowe, które nie umieją po paru tygodniach jak to zwykle bywało. Bez wahania bardzo polecam. Stosunek jakoś/ cena idealny”
“Przepiękny kosz białych róż na ważne pożegnanie - minimalistyczny i zachwycający. Pani Kasia i Pan Piotr mają ogromne wyczucie smaku i elegancji. Lubią kwiaty i ludzi”
“Pani bardzo ładnie przygotowuje bukiety oraz potrafi doradzić czy propozycja łączenia kwiatów będzie dobrze wyglądać czy nie oraz sama proponuje odpowiednie dodatki. Kupuję tu kwiaty już nie pierwszy raz i zawsze jestem zadowolony. Pani jest również bardzo uprzejma. W innych kwiaciarniach często bukiety są robione na odwal i są płasko ułożone. Ceny są odpowiednie, nie niskie i nie wysokie, ale na pewno taniej niż w centrum handlowym. Bukiet ze zdjęcia kosztował 46zł.”
“Piękne róże. Byłam miło zaskoczona dużym wyborów oryginalnych róż. Wyszłam z bukietem jak by to były piwonie :) Bardzo polecam to miejsce!”
“Jak najbardziej polecamy hp video foto studio! Hubert stanął na wysokości zadania - film rewelacyjny! Oddaje klimat i ducha ślubu oraz świetna zabawę z wesela. Świetne ujęcia oraz super jakość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy, to będzie niezwykła pamiątka na całe życie :)”
“Polecam serdecznie catering firmy Zdrowo Zjem! Jakość produktów, przygotowanie, estetyka - wszystko na najwyższym poziomie. A i obsługa klienta zasługuje na szóstkę! Po długich poszukiwaniach, tylko Wam udało się spełnić moje oczekiwania! Dziękuję i życzę powodzenia w biznesie!”
“Po raz pierwszy korzystałem z usług Pani Wioli bukiet zrobiła śliczny, żona aż się popłakała. Polecam.”
“Polecam gorąco ten butki! Osobiście odwiedzialam go w dniu otwarcia i od tamtej pory co jakiś czas wpadam "z babskiej" ciekawości zobaczyć co nowego na wieszaczkach. Jestem osobą o rozmiarze 40 i pomimo to zawsze wychodze z zakupami :) Jakość proponowanych rzeczy pozytywnie zaskakuje, a o to niestety ciężko w dzisiejszych czasach. Panie z chęcią doradzają i chyba w oczach mają miarki, bo zawsze idealnie trafia z rozmiarem. Osobiście między innymi zakupiłam jeansy, Pani Magda dala mi rozmiar, który byłam przekonana, że będzie za maly - jednak okazały się idealne i są to teraz moje ulubione jeansy w szafie :) Więc jeżeli ktoś zastanawia się czy odwiedzić to ja polecam, a wystrój tego butiku będzie dla Was dodatkowym doznaniem :)”
“Moja ulubiona apteka. Doceniam bardzo miłą i fachową obsługę! Duży plus także za sprawną realizację zamówień przez aplikację.”
“Super miejsce mega duży asortyment i profesjonalne doradztwo gorąco polecam”
“Zamówiliśmy dzisiaj po raz drugi zestaw vege Set1 i Hosomaki tykwa w tempurze. Jedzenie jest przepyszne, przepięknie podane, dodatkowo oczywiście sos sojowy. Posiłek został dostarczony szybko, na długo przed ustalonym czasem dostawy, w przemiły sposób. Bardzo za wszystko dziękujemy :-)*”