Przegląd katalogu
- 1,649 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 1649 wyników
Przeglądaj dostawa w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,649 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 554,262 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice i innych.
“Wszystko zgodnie z opisem. Dostawa na czas. Polecam”
“Łatwe zamawianie przez Internet. Kwiaty dostarczone szybko i na czas. Polecam.”
“Piękne bukiety, profesjonalna obsługa, gorąco polecam! Z wielką przyjemnością wrócę!”
“Polecam ich, potrzebowaliśmy 4 patelnie piachu na podsypkę, w piątek po równaniu okazało się że brakuje jeszcze małej wywrotki, dzwonię do nich o 19:00, a o 7 rano w sobotę była dostawa, sprawa pilna bo na 9 beton laliśmy, polecam ich nie tylko za czas dostawy ale też za miłą obsługę i cenę!”
“Profesjonalna obsługa. Korzystamy od kilku lat. Polecam”
“Oryginalny wystrój wnętrza, miła atmosfera i obsługa, pyszne i oryginalne menu, polecam.”
“Pyszne jedzenie, duże porcje, szybka dostawa. Moim faworytem jest kaczka w sosie pomarańczowym i oczywiście zupa BUN. Polecam :)”
“W dniu dzisiejszym złożyłam zamówienie, przy którym po upływie wskazanego czasu pojawiła się informacja, że zostało ono dostarczone, co nie bylo prawdą. Zamówienie nigdy do mnie nie dotarło. Próby kontaktu telefonicznego - dramat. Ponad 20 minut oczekiwania. Przy kolejnej próbie Pani powiedziała, że zamówienie jest opóźnione, w związku z czym może mnie przekierować do działu reklamacji, który podejmie próbę kontaktu z kierowcą, a informacja o dostarczeniu jest wysyłana automatycznie i nie jest rzetelna. Po raz kolejny zaproponowała kontakt z działem reklamacji. Poprosiłam o anulowanie zamówienia (zwrot środków do dwóch tygodni). Infolinia - niespójna w przekazywanych informacjach, raczej mało pomocna. Po około 5 min oddzwoniła do mnie bezpośrednio Pani z Pizzy Hut przy Horbaczewskiego z informacją, że u nich widoczna jest informacja o dostarczeniu zamówienia. Powtórzyłam, że cały czas jestem w domu i nikt się nie pojawił. Pani powiedziała, że dostawca był z firmy zewnętrznej i najpewniej ukradł zamówienie... Pani bardzo sympatyczna, przeprosiła mimo, że cała sytuacja nie była jej winą, zaproponowała ponowny dowóz zamówienia, pozostała w kontakcie telefonicznym i zgodnie z obietnicą, chwilę później dostarczono mi nowe, ciepłe zamówienie w ekspresowym tempie. Mimo ogólnie nieprzyjemne sytuacji, podejście i kontakt ze strony Pani z Horbaczewskiego bardzo na plus!”
“Duży wybór asortymentu, wszystko świeże i smaczne. Warzywa i owoce pierwszej klasy. Czysto i schludnie. Miła młoda obsługa. Polecam zakupy w tym osiedlowym sklepiku.”
“Obsługa miła i szybka, a pizza zawsze świeża, chrupiąca i pełna smaku. Idealne miejsce na rodzinny obiad lub spotkanie ze znajomymi – zdecydowanie polecam!”
“Bardzo fajny lokalny sklep. Bardzo dobrze zaopatrzony, miło i przyjemnie robić zakupy.”
“Polecam, miło i fachowo. Bez problemu wymieniono oponę późnym wieczorem.”
“Bardzo polecam deski. Kupiłem 2 jako prezent. Obdarowany był oczarowany.”
“Już dwa razy zamawiałam potrzebne pomoce w tej firmie. Obydwa zamówienia załatwione bardzo profesjonalnie od początku do końca.”
“Polecam produkty ze sklepu MagiaLawendy Obdarowani zadowoleni , prezenty bardzo podobały się. Dziękuję Małgosiu.”
“Konkurencyjna cana. Błyskawiczna wysyłka, dobra komunikacja z klientem. Profeska. Polecam .”
“Świetny fachowiec i człowiek! Zaczynając od początku - Pan Informatyk powiedział, że skoro potrzebuje adaptera do dysku tylko jednorazowo, to on mi go pożyczy zamiast sprzedawać, żebym nie tracił pieniędzy na coś, co przyda mi się tylko przez chwilę. Mnie, czyli tak na prawdę całkowicie obcej osobie, zaproponował pożyczenie sprzętu wartego blisko 300 złotych :) Koniec końców poświęcił blisko dwie godziny na rozwiązanie mojego problemu (który naturalnie rozwiązał), a na koniec nie zażądał za to żadnej kwoty. Podsumowując - gorąco polecam, już wiem kogo będę odwiedzał w razie problemów z laptopem!”
“Żaden florysta nie dotknął mojego serca dopóki nie trafiłam do Kwiatlovers. To co wychodzi spod palców Pani Eli to rękodzieło w największym wydaniu. Każden bukiet, wieniec czy stroik jaki zamawiałam był w 100% zgodny z moimi potrzebami i z moją wrażliwością na piekno kwiatów. Kwiatlovers to kompozycje dopracowane w każdym szczególe, wyczucie estetyki, zawsze świeże kwiaty oraz obsługa z przemiłym uśmiechem. Pani Ela ma wspaniały zmysł w dobieraniu kwiatow, a Jej umiejętności florystyczne są niewiarygodne. Polecam tę kwiaciarnia z całego serca, będziecie zachwyceni ich pracami- zapewniam!”
“Trafiliśmy przez przypadek, ale to przeznaczenie! Rewelacyjne produkty, świetny właściciel z pasją. Wrócimy jeszcze nie raz, serdecznie polecamy!”
“Nie wiedziałam, że sposób mielenia i wielkość ziaren będą mieć taki wpływ na smak. Polecam bardzo do ekspresu przelewowego, do french pressu i włoskiej kawiarki. Bezkofeinowa wersja jest idealna jak ktoś ogranicza kofeinę a nie może się obejść bez smaku kawy i rutyny picia w ciągu dnia. ”
“Nie mam najmniejszej wątpliwości, że w sprawach techniki biurowej i jakiejkolwiek innej, której podejmuje się firma Xeroni, to najepszy adres, zeby uzyskać najwyższej jakosci i skuteczności usługę oraz dostawę. Mówię to na podstawie chyba już około 15-letniej współpracy z jej twórcą i włascicielem. Oby tak dalej!”
“Zdecydowanie firma godna polecenia. Świetny kontakt, fachowe doradztwo, terminowość i meble na wymiar w naprawdę dobrej cenie. Cały proces od pomiaru, przez projekt, aż po montaż przebiegł sprawnie. Panowie szybko i wyczerpująco odpowiadają na wiadomości, więc nie ma miejsca na niedomówienia czy późniejsze niespodzianki. Zabudowa kuchenna została wykonana bardzo estetycznie z materiałów dobrej jakości, jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy z ich usług!”
“Wszystko w jak najlepszym porządku. Konkurencyjne ceny, przebieg zamówienia od A do Z w porządku. Dlatego polecam”
“Niespodziewana awaria samochodu sprawiła, że w Internecie zaczęłam szukać warsztatu, najlepiej blisko miejsca zamieszkania. Padło na AutoCentrum Keczmer. Szybka diagnostyka, profesjonalna obsługa, krótki czas usunięcia awarii. Polecam!”