Przegląd katalogu
- 1,016 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 1016 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,016 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 382,091 opinii i ocen.
“wszystkie osoby pracujace bardzo pomocne oraz mile, dobrze zaopatrzony sklep. ulubiona zabka!”
“Polecam! Pani Kasia zawsze pomocna i uczynna. Zakupy gdy jest Pani Kasia zawsze przebiegałą w miłej atmosferze, zawsze dobrze doradza. A komentarze skierowane w Jej stronę są wyssane z palca.”
“Kocham to miejsce. Możesz uzyskać odpowiednie rekomendacje i degustację, jeśli w pobliżu leży butelka. Ceny są adekwatne do jakości, a różnorodność jest na miejscu. Najprawdopodobniej najlepsza winiarnia w okolicy Wilanowa do wyboru i dzięki uprzejmości.”
“Super miejsce super sprzedawcy po prostu jest GIT”
“Super Żabka, czysto, duży wybór, miła obsługa”
“Ja nigdy z niczym problemu nie miałem. Paczki nadawałem, jak i odbierałem. Z obsługą dogaduję się bardzo dobrze, zawsze była dla mnie uprzejma. Ponadto, dowiedziałem się nawet co nieco o alkoholu którym byłem zainteresowany :)”
“Bywam często w tej żabce, obsługa uśmiechnięta, miła. Pani sprzedająca wytłumaczy gdzie co znaleźć w razie problemu. Do sklepu można wjechać na wózku.Przyjazny dzieciom z różnorodnością dań na wynos. Podgrzane na miejscu dania można odrazu konsumować.”
“Powinniście wyzerować licznik bo nowy właściciel i od razu zmiana na lepsze. Oby to się nie zmieniło.”
“Świetna obsługa!!! Od czasu, kiedy są nowi pracownicy, częściej chce się przychodzić do tego sklepu!!!”
“Nie rozumiem ludzi którzy się tu skarżą że zła obsługa złe jedzenie nikt nie zmusza was do robienia zakupów w tym sklepie na przeciwko żabki też stoi sklep spożywczy monopolowy”
“Jestem zadowolona z tego sklepu, zawsze informują o promocji i nowościach + miła obsługa !”
“Byłem dziś w sklepie i chciałbym wyróżnić sprzedawcę Antoniego. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejmy, pomocny i bardzo profesjonalny. Aż miło robić zakupy w takim miejscu. Jeśli Antoni otrzyma za to premię, będę naprawdę zadowolony – w pełni na nią zasługuje. Dziękuję!”
“Żabka zlokalizowana przy Rondzie Radosława. Zakupy udane oraz smaczne. Dodatkowo w sklepie oferowane są paczki z okazji tłustego czwartku. Dostępne są różnego rodzaju pączki Przy zakupie 3 sztuk, jeden kosztuje 1,25 PLN. Nie kupowałem ich, więc trudno mi się odnieść do ich jakości czy smaku. Obsługa miła oraz sympatyczna. Pan Łukasz jest osobą uśmiechnięta, z dużą ilością pozytywnej energii. Chętnie tu wrócę. Polecam”
“5 gwiazdek za to, że otwarte jest w sylwestra po północy. Akurat ja trafiłem na miłą obsługę, choć byłem tam tylko raz.”
“Panie Dariuszu ocenia Pan sklep negatywnie wysyła klienta a to do hortusa a to na stację a dziwnym zabiegiem okoliczności zakupy dokonuje Pan u nas. Z naszej strony zapraszany jesteśmy bardzo elastyczne dla klienta.Pozdrawiamy .”
“Pomimo dużego ruchu w sklepie jest zawsze czysto, towaru na półkach prawie nigdy nie brakuje. Nie wiem skąd te obrzydliwe obrzydliwe opinie o paniach, które same ogarniają cały sklep w ciągu dnia. Widzę tylko, ze większość tych opinii jest od naszych wschodnich sąsiadów, przyjechali w gości i jeszcze narzekają. Ja wchodzę zawsze z uśmiechem do sklepu i pierwszy mówię dzień dobry, nigdy nie miałem problemu w tej sytuacji z żadną z Pań czy właścicielem. Może najpierw zacznijcie więcej od siebie wymagać, a potem od innych. A jeżeli przeszkadza wam zwrócenie uwagi przez osobę, u której robicie zakupy to już wasz problem nie pracowników.”
“Mimo że lokal jest dość mały, to zawsze znajdę co potrzeba. Dodatkowo, obsługa jest wyjątkowo miła. Nigdy nie spotkałem się z zachowaniem opisanym w innych opiniach.”
“Miła obsługa, towaru pod dostatkiem, w sklepie czysto. Polecam ten sklep.”
“Bardzo mały sklep, ale ma duży wybór produktów w rozmiarze. W sklepie był tylko jeden pracownik (przynajmniej w tym momencie był), więc trzeba być gotowym na skorzystanie z kasy samoobsługowej. Bardzo ciche i czyste”
“Miła obsługa, uśmiechnięte pani za kasą polecam bardzo”
“negatywnych recenzji proszę się nie słuchać, dotyczą one właścicieli którzy żabki już nie obsługują.”
“Szczerze nie wiem skąd takie opinie. Jestem stałą klientką od 2 lat i zawsze przemiła obsługa! Small talk, żarciki itd. Ogólnie w Żabce zawsze bardzo kontaktowi ludzie pracują - zawsze uśmiech i pozytywne nastawienie. Fakt, sklep mały ale tuż za rogiem jest Biedronka więc myślę, że duży sklep nie jest potrzebny. Podstawowe produkty spożywcze są. Nie jem hot dogów i nie piję kawy więc się nie wypowiem.”