Opinie

  1. Spro Essa ★☆☆☆☆

    Kolega zamówił frytki a jakaś starsza pani z obsługi sklepu okazała się bardzo nie miła wygoniła i obraziła nas przedrzeźniając i wyraźnie łamiąc prawo konsumenta

  2. Marcin Hrankowski ★☆☆☆☆

    Godzina 22ga a drzwi zamknięte... Pracownik w słuchawkach towaruje sklep, klienci odbijają się od drzwi. Dziwna decyzja tuż przed majówką

  3. Marta K. ★★★★★

    Pan w okularach, który tu pracuje powinien dostać dodatkową premię - przesympatyczny, zawsze pomocny człowiek, wzór do naśladowania dla innych pracowników :) bardzo polecam tę Żabkę

  1. Lukas TV ★★☆☆☆

    Pani w okularach jest strasznie nie miła i arogancka i w dodatku krzyczy na nie których klientów. Ale pan Max i pan w długich włosach i okularach bardzo mili i pomocni dlatego dwie gwiazdki. Co do samego sklepu to bardzo oszczędzają sos do wszystkiego

  2. Dominik Kowalski ★☆☆☆☆

    Nie przyjmują butelek. A kaucję biorą. Paragony powinienem zbierać podobno na zakupy spożywcze. Zaraz zaczną faktur wymagać... żal i ubustwo. Po drugiej stronie jest doskonałą zabka i teraz muszę Cierpieć bo osiedlilem się po złej stronie ulicy.

  3. Joanna Kosminska ★☆☆☆☆

    Nie przyjmują butelek!! ZARABIAJĄ NA KAUCJACH !! Kupilam kilka piw a butelki zwrotne idą do kosza. Ekologia od siedmiu boleści.. Jakos inne sklepy problemu nie robia i jeszcze chca zeby im te butelki oddawac.

  1. Anna M ★☆☆☆☆

    Kupiłam kawę i okazało się ze mleko jest skwaśniałe, pracownicy sklepu w żaden sposób nie chcieli rozwiązać problemu, nawet nie przeprosili. Rozmawiali ze mną bardzo chamsko. Obstawiam ze w ogóle nie myją ekspresu. Nie polecam i więcej tam nie wrócę

  2. Oksi ★☆☆☆☆

    Nasza firma czekała na otwarcie Żabki , ale na nas w odnowionej Żabce chyba nikt nie czekał , Pani ciemny blond włosy jak usłyszała słowo hot dog to już przewróciła oczami i z taką niechęcią go zrobiła , że nie wiedziałam co mam z tym hot dogiem zrobić . Przyszłam zabrać hot doga za żappsy, bo dużo mi się uzbierało , Pani zapytała o parówkę , ja zapytalam którą Pani poleca i Pani na to do mnie „ 4,90” , ja zaniemówiłam od takiego zachowania , zapłaciłam i się za chwile załapałam , że z żappsami jednak jest nie rabat na hot dog tylko on jest darmowy i powiedziałam o tym , Pani znowu przewraca oczami tak jak by za karę tam pracowała i robiła mi przysługę . Pan który pracował w żabce podszedł żeby mi podpowiedzieć jak anulować pobrane żappsy które się nie wróciły do mnie w końcu , ale zdecydowanie to nie wina tego Pana. Robią chyba wszystko aby tych hot dogów nie robić . Dobra z tym hot dogiem , ale zachowanie tej Pani mnie przerosło, będziemy chodzić do żabki przy metrze gdzie jest miły Pan.

  3. Maciek Sobczak ★☆☆☆☆

    Była to jedyna Żabka z tak dużym asortymentem jaką znam, a po remoncie jest połowa towarów ale za to 3 stoliki. W Zagłębiu knajpianym. Beznadziejna zmienna, już nie mam tam po co chodzić, bo nie ma tego co kupowałem - wybór podobny jak na stacji benzynowej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Komisji Edu.Narod. 21lok, 02-797 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements