Opinie

  1. Liliia Lymarenko ★★☆☆☆

    Duzy wybór,miły personel,ale mało miejsca. Na piętrze bez wózka bo schody. Bardzo dużo tu starszych osób mieszka i korzysta z tej biedronki,a makaron,krupy,olej na piętrze Bez WÓZKA!

  2. Ferenc Biały ★☆☆☆☆

    Na metce czekolady jest informacja, że cena teraz jest niższa. Przyzwyczajony do waszych obrzydliwych, kapitalistycznych podstępów czytam całą. Nie ma żadnych informacji o tym, że trzeba kupić ileś sztuk, zeskanować apke biedry czy cokolwiek. Po prostu informacja, że cena teraz jest niższa. Idę więc do kasy. Skanuje. Cena wyższa niż pierwotna. Average doświadczenie w sklepie tej sieci.

  3. Szalony Pastor ★☆☆☆☆

    W życiu byłem w kilkunastu może kilkudziesięciu biedronkach ale to co można zobaczyć w tej to już rekord świata. Bałagan, ciasno, kasy mniejsze niż w Żabce a wisienką na torcie są schody na górę. Co do schodów, klienci zostawiają koszyki na dole, nie ma jak się przecisnąć na górę a jak zdobędziemy beztlenowo ten szczyt to w okresie letnim saunę można sobie odpuścić - w biedronce bowiem jest ona na całej górze! Wstyd że centrala pozwala na taki niski poziom. Tylko za karę.

  1. Piotr Pimag ★☆☆☆☆

    Jeszcze kilka palet i koszyki będą trzymać na zewnątrz. Wspaniałe kasy, prawą ręką pakujesz co już policzyli a lewą wyjmujesz z koszyka, bo nie ma gdzie towaru układać. Jeden kasjer na cały sklep. Jeronimo Martins geniusz. Udowodnił, że dwóch pracowników jest na mocy dźwigać duży sklep. Szacun! A teraz pensyjki na minimalną i postawię drugą gwiazdkę. Za to co sieć Biedronka wyczynia z ludźmi już cała moja rodzina omija te sklepy. Dla zasady.

  2. Paweł Miklis ★★★☆☆

    Sklep ma dwa poziomy. Ruch jest zwykle najeżony, rozmieszczenie produktów jest nieintuicyjne spowodowane warunkami lokalowymi . Panuje tłok i zwykle trzeba czekać w kolejce do kasy. W budynku znajduje się winda.

  3. P6 Orion ★☆☆☆☆

    Zostałem oszukany w tej Biedronce. Whisky Grants 12 YO jest w promocji po 89.99 zł. Na kasie samoobsługowej policzyło mi 92.99 zł. Zgłosiłem to pracownikowi, ale nie miałem przy sobie telefonu z aplikacją. Jestem oszukany na 3 zł. Jak klient ukradnie batonik za 1.50, to jest wzywana policja i wielka afera. Jak Biedronka codziennie okrada klientów, to jest "w porządku".

  1. Małgorzata Rogala ★★☆☆☆

    Najgorsza biedronka z wszystkich w okolicy. Ciasno, wąsko, co przy rozstawionych paletach czasami graniczy z cudem by przejść. Osobiście nie pasuje mi, że jest dwupiętrowa. Nie jest to wygodne rozwiązanie szczególnie z zakupami z tymi koszykami na kółkach, a nie jest to jedyna biedronka tego typu. Wg czasu otwarcia czynna do 23:30. Często klienci nie są wpuszczani na sklep już 10-15 min przed zamknięciem. Szanuje wasz czas, ale też zdarzyło mi się potrzebować czegoś na cito wracając z pracy. Weszłam raz wyjściem. Zdążyłam wyjść po 3 min z tą jedną rzeczą. Wciąż było 7 min do zamknięcia. Podczas gdy masa klientów nie spieszyła się do kas. Nie mierzycie wszystkich swoją miarą. Dużym problemem w sklepie są kolejki. Dokładniej brak miejsca na ich tworzenie i też "kolizja" do kas samoobsługowych. Ludzie często tworzą jedną kolejkę a nie każdemu jest wszystko jedno czy idzie do kasjera czy do kasy samoobsługowej. Przydało by się rozwiązanie tego problemu.

  2. Kaja Madziarska ★★☆☆☆

    Mały sklep, brak porządku, w pobliżu mięs nieprzyjemny zapach, nabiał często jest blisko lub po terminie. Ogolnie duży problem z zatowarowaniem. Kasę obsługuje z reguły tylko jedna osoba zajmująca się jednocześnie 4 kasami samoobsługowymi, przez co każdy musi bardzo długo czekać na obsługę.

  3. bed tom ★★☆☆☆

    Najgorsza Biedronka w jakiej byłem. Ciasno, nie uzupełniany towar, a umieszczenie na piętrze działu z napojami czy akcesoriami dla niemowląt to wyzwanie na otrzymanie orderu. Dodam, że na niektóre chłodnie są poniszczone a nawet brak uchwytów na lodówkach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Pruszkowska 4d, 02-118 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements