Opinie

  1. Ewa Jackiewicz ★☆☆☆☆

    Kasjerka pochodzenia wschodniego bardzo niemiła, wygoniła mnie ze sklepu gdy chciałam wziąć chusteczki które sa za darmo krzyczac na mnie:" to nie jest za darmo" gdy spytalam sie ile zapłacić kazala mi wyjsc

  2. Eryk K ★★☆☆☆

    Radzę uważać i weryfikować cenę przy kasie vs tę na półkach, bo potrafi przy kasie wyjść drożej. Po zgłoszeniu problemu raz - brak zmiany. Powtórka pewien czas później, dalej zła cena - sprzedawczyni stwierdziła, że... mogę kupić drożej albo wcale. Hmm, no nie takie jest prawo. Ale nie chciałem się już kłócić o te 30 groszy. Wkrótce potem nieprawidłowa cena na półce całkowicie zniknęła cena, czyli dowiaduj się przy kasie ile zapłacisz...

  3. Nata ★★★★★

    Super Żabka, czysto, duży wybór, miła obsługa

  1. Artur Kosiński ★☆☆☆☆

    W sklepie obsługuje obywatel Ukrainy z wytatuowanymi swastykami. Na zwrócenie uwagi reaguje śmiechem. Nie odpowiada mi taka sytuacja 100m od Muzeum Powstania Warszawskiego, w mieście które przez niemieckich fanów tego znaku wycierpiało bardzo wiele.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements