Opinie

  1. Danylo Kramarenko ★☆☆☆☆

    Pracuje tu bardzo nieprzyjemny chłopak – jest opryskliwy albo w ogóle milczy przy obsłudze, nie mówiąc ani słowa. Bardzo często przychodzą do niego koledzy, z którymi wrzeszczy na cały sklep. Podczas obsługi klienta potrafi rozmawiać z kolegą stojącym przy drzwiach, zupełnie nie zwracając uwagi na kupującego. Zdecydowanie nie polecam. Był na zmianie 25.06 około 21:00–23:00.

  2. Weronika ★☆☆☆☆

    Obsługa to porażka. Jeżeli jest napisane, że sklep jest otwarty do 20:00, to nie zamyka się drzwi 10 min przed czasem, dodatkowo przed nosem klientowi, który chce pociągnąć za klamkę.

  3. Izabela Nowakowska ★☆☆☆☆

    Kierowniczka sklepu to jakiś żart. Kobieta, która sama nie zna swoich obowiązków w pracy. Gdyby można odejmować gwiazdki to na pewno bym z tego skorzystała. Lepiej iść kilka metrów dalej do żabki. Nie polecam!

  1. Jack Mosquito ★☆☆☆☆

    Po dzisiejszej wizycie w tej żabce, zastanawiam się czemu niektórzy ludzie chcą pracować w handlu skoro mają tak niesympatyczne usposobienie. Prawdopodobnie Pani kierownik, gdy zorientowałem się, że towar za który zapłaciłem został policzony po wyższej cenie, stwierdziła, że moim obowiązkiem jest czytanie co jest napisane na tej cenie, a Pani nie ma w obowiązku zmiany cen i ceny mogą być różne przy danych produktach. Zaznaczam, że cena do produktu była idealnie pod nim. Pracownik chciał zwrócić różnicę ale Pani kierownik nie chciała zrobić autoryzacji ceny w dodatku była bardzo chamska i niemiła. Nie będę się tak nad Panią linczował bo wiem że franczyza to nie jest taka świetna sprawa, a te 4 zł mogłyby Panią wpędzić w spiralę długów ;) nie pozdrawiam.

  2. Jan ★☆☆☆☆

    27.01 miałem nie przyjemną sytuację z Panią kierownik. Przyszedłem do żabki wykonać swoją pracę tnz. Ułożyć szanownej pani planogram z papierosami lecz spotkałem się z ogromną dezaprobatą kiedy spytałem czy wydrukuje mi cenówki żebym mógł wsadzić je w odpowiednie miejsca, jeśli pani to czyta to serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia przyszłym i obecnym pracownikom z tak agresywną przełożoną :))

  3. Paweł Długołęcki ★☆☆☆☆

    Poniżej krytyki. Przyszedłem ze zwrotem paczki DHL. Sprzedawca powiedział że paczki nie przyjmie bo przekracza wymiar i żabka nie może jej przyjąć ze względu na warunki umowy dotyczące wszystkich żabek. Powiedziałem że nie rozumiem tego - miałem etykietę nadawczą od operatora i na jego stronie nie było żadnych informacji o ograniczeniach. Zgodnie z informacją od operatora mogłem zanieść paczkę dowolnego rozmiaru do kaźdego punktu. Pan stwierdził że powinienem sprawdzać na stronie żabki a nie operatora. Zaczął też przeklinać na tyle głośno że inna klientka poprosiła go żeby nie przeklinał. Poprosiłem go o telefon do kierownika, a on zamiast zadzwonić zaczął obsługiwać następną osobę. Poszedłem do innej żabki gdzie sprzedawca bez problemu przyjął paczkę. Czyli sprzedawca z żabki przy Modzelewskiego 24 nie tylko przeklinał w rozmowie że mną ale po prostu mnie okłamał i nie chciał wykonać usługi. Chamskie i słabe zachowanie.

  1. Marcin Brylant ★★★★★

    Sklep czysty zadbany obsługa klienta miła pomocna sklep jest nie wielki ale podstawowy asortyment tam znajdziemy pieczywo jest zawsze świeże hot dogi bardzo dobre kawa jedna z lepszych w okolicy będę tam robił zakupy już na stałe.

  2. Michal B. ★☆☆☆☆

    Pan, który miał wieczorną zmianę dnia 18.08.2022 roku pracuje w sklepie chyba za karę. Krzyczy na klientów, nie wydaje paragonu. Burak jakich mało. Dużo lepsza żabka znajduje się 100 metrów dalej. Więcej nie odwiedzę...

  3. iwona wawrzyniak ★☆☆☆☆

    Uważajcie na ceny - oszukują przyklejając do półek przy produktach droższych, ceny innych oczywiście tańszych produktów, słabo ... trzeba się pilnować, szkoda że nie można ufać, byłoby lepiej dla wszystkich, a tak zysk na krótką metę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zygmunta Modzelewskiego 24/LOK. U1, 02-679 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements