Opinie

  1. Natural Bank ★★★★★

    Żabka ostatnio się zmieniła w pozytywną stronę. Nie jest już tam ponuro i tak bez emocji. Panie które pracują tam są dość mile i zawsze pomogą gdy coś się ktoś pomyli . Polecam

  2. Wiktor Kołodziejek ★☆☆☆☆

    Pani Kasjerka bardzo nie miła i nie uprzejma zobaczyła na kamerach nie poprawnie że coś włożylem do kieszeni zamknęła sklep i pretensjonalnym tonem pół po polsku pół po dla mnie nie zidentyfikowanym języku albo ukraińskim albo rosyjskim powiedziała że cos ukradłem powiedziałem jest to nie prawda i ze może sama się przekonać po przeszukaniu mnie z mojej dobrej woli poniewaz moglem powiedzieć żeby wezwala policję dlatego że nie mam obowiązku dawac się przeszukiwać przez osobe z tytułem cywila. Po nie udaniem próbie znaleźenia czegokolwiek usłyszałem tylko dwa super przemiłe jak na obsługe zdania łamanym językiem że "taka szlachta a potem przychodzą kradną" niestety do sklepu przyszedłem z moją przyjaciółką która po nie udanej próbie pani kasjer została też oskarżona i poproszona o pokazanie co ma w kieszeniach. Jest to moim zdaniem sytuacja nieprofesjonalna bo iż nie ma problemu z takim oskarżeniem bo zdążą się to coraz częściej w naszym społeczeństwie to nie pozwalam na takie traktowanie bezczelne klienta bo można zawsze było miło i uprzejmie się spytac i pwiedziec że ma się wątpliwoci co do tego czy nic nie wyniosłem. Dla mnie sytuacja jest bardzo nieprzyjemna i czuje się bardzo zakłopotany poniewaz Pani Kasjerka była ewidentnie niezadowolona z jej nieudanych poszukiwań. Zachęcam do dokładnego przyjżenia się sprawie na kamerach monitoringu bo ja nie mam nic do ukrycia, całą sytuacja wydarzyła się około godziny 20:03 03 grudnia 2025.

  3. Robi Wrażenie ★☆☆☆☆

    Nie otrzymałem swojej paczki na czas z powodu że lokal został zamknięty, bardzo nie sympatyczna obsługa sklepu, znam się na pracę sklepowej, brak chęci do współpracy z firmą oraz klientem. Szkoda

  1. SneakPeaks ★☆☆☆☆

    Zabka jak żabka ale ceny są inne przy kasie a inne przy paragonie... cena np. Gum orbit wzrosnela z 2.5 /szt. Na 3.4 za szt. W ciągu 1 miesiąca. Taka rada polecam ubezpieczyć portfel na +/-10 zł bo cena inna jest napisana a inna wychodzi Brak komentarzy

  2. Adrian Chrzanowski ★★★★★

    Jedna z nielicznych żabek, w której jest przyjemna obsługa. Zazwyczaj w żabkach odnosi się wrażenie, że pracują tam za karę a tutaj zupełnie inaczej. Bardzo miło obsługa, bardzo miłe Panie. Zazwyczaj nie brakuje nic z asortymentu - wszystko jest. Fajne promocje. Generalnie naprawdę polecam - żabka na 5 z plusem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Międzyborska 8A/Lok. U2, 04-041 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements