Niby otwarta od 9 w niedzielę na Google maps, natomiast w rzeczywistości otwiera się od 11, not cool
Zdjęcia
Opinie
-
Zofia Alexandrowicz ★☆☆☆☆
-
Michal K ★★★★★
Jak na taką lokalizacje czy wielkość drzwi spodziewałem się sporego lokalu dosyć sporego. Jest to jednak maly punkt, ale podstawowe rzeczy są. Trochę ciasno bo wykorzystana jest maksymalnie przestrzeń. To jednak zabka a nie restauracja. Obsługa miła, wszystko poszło sprawnie mimo dużej ilości klientów.
-
Patryk M ★☆☆☆☆
Po 18 chcualem kupoc cos za gotowke, to kasjerka mowi, że nie ma wydać pieniędzy, pomimo, zauważyłem, że ona ma pieniądze w kasetce, kłamczuchy straszne, to jakaś porażka. Ceny na półkach inne niż przy kasie. Nie polecam
-
Michał Czerwony ★★★★★
Witam serdecznie, Korzystam z tej żabki dłuższy czas..... Obsługa jest na wysokim poziomie. Dostosowują się indywidualnie do każdego klienta. Jestem zawsze ale to zawsze przemiło obsłużony z wielkim uśmiechem i zaangażowaniem pracowników. Bardzo chętnie korzystam z ich usług. Jestem traktowany jak w domu. Pozdrawiam obsługę sklepu Żabka przy ulicy Iwickiej. Jestem z wami całym sercem
-
M G ★★☆☆☆
Fajnie się zapowiadał bo przestronny i niestety muszę chodzić do punktu na Sielecka ... Brak słupków na pozostawienie psa oraz panie są namolne i bezczelne . Wszystkim wymuszają aplikacje i komentuja typu : jak można robić zakupy bez aplikacji .....Pani weźmie tego batona bo taniej no chyba że Pani na ceny nie patrzy albo mąż pozwala ... Gdzie jest jakaś kontrola z firmy? Punkt ma kilka miesięcy a opinii ani jednej przyjaznej
-
Ziarno67 ★☆☆☆☆
Hot dog tylko z dwoma sosami XDD Kobieta ma problem nalać 3 sosy i mówi że w innych żabkach też tak jest, chyba nigdy nie była w żadnej innej żabce. Odzywki też ma, polecam wymianę pracownicy bo każdy będzie chodził do innych żabek w okolicy które są na przyzwoitym poziomie i umieją robić hot dogi.
-
kuba Piotrowski ★☆☆☆☆
Żabkę trzeba omijać szerokim łukiem, otworzyli sobie ją chyba tylko dla pieniędzy. U jedenej Pani nigdy uśmiechu nie widziałem. Nie będę wspominał o tym co mówiła. Porażka
-
Dawid ★☆☆☆☆
Jak na sam początek słabo... Brak możliwości płacenia karta, Pani która była po 17 chamska jakby pracowała tam bo musi, nie chciała podgrzać nawet firmowej kanapki Żabka. Hot dogów brak, zamiast dołożyć parówki kobieta stoi i się patrzy z miną prowokująca wyjście i tak zrobiłem. Polecam inne żabki w okolicy bo do tej nawet nie ma co wchodzić dopóki nie zatrudnią miłej obsługi.
-
Bartek Florek ★☆☆☆☆
Pani Małgorzata bezczelna, zero szacunku do Klienta, pracuje jak za karę a to dopiero nowa Żabka więc boję się co będzie w przyszłości. Terminal nie działa, płatność tylko gotówką niezbyt zachęcające gdy terminal działa. Nie polecam tej żabki, jest wiele innych w okolicy z bardzo przyjemna i życzliwa obsługa która umie przynajmniej zrobić hot doga.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Iwicka 7/LOK. U1, 00-735 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku